Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koolilaps
jalgratas
 
kristi 13. mai 2003, kl 22.53
millised jalgrattad on teie lastel ja kuidas need kestavad, kui palju maksid ja mis firma omad on

enda pojal on nüüd teist aastat "optima" ratas ostetud rademarist ja nüüd hooldusmeister ütles et see saast tuleks küll viia prügimäele, sai siis ikka ratas sõidukorda seatud ja arve tuli ka selline et oleks nigu autoga hoolduses käinud - 1050 EEK

millised on teie kogemused?
 
öö 14. mai 2003, kl 01.38

peab ikka parajalt @!#$ ratas olema, et hoolduses selline arve tuli, natuke juurde saab juba uue osta
 
jen 14. mai 2003, kl 09.05
Me kinkisime oma tütrele,kui ta sai 8 aastaseks,Nishiki ratta,mis maksis 7800 krooni.Ta eelmine oli ka selle firma ratas,aga laps kasvas suureks.Eelmine ratas oli tal 3 aastat ja selle aja jooksul pumpasime ainult kumme,pärast viisime poodi tagasi ja saime uue ratta lõpuks kätte u.5000 krooniga.
 
Riina 14. mai 2003, kl 09.43
Tegelikult on suur vahe kas ratta omanik on poiss või tüdruk. Poisid on hooletumad kui tüdrukud. Minu vanemal pojal oli 4 aastat Concept, kestis päris hästi, ainult kumme sai parandatud. Poistele meeldib ju "ketsi anda". Raam on aga täiesti terve, ilmselt saab peale väikest remonti ka teine poeg sellega sõita. Sügisel ostsime suuremale Classic Zero. Eks näis kaua see vastu peab.
 
Optima 14. mai 2003, kl 10.22
einoh, muidugi ei tohigi lapsele alla 5K ratast osta, muidu äkki kurikaelad ei tahagi last rattalt maha tõsta - irw!

ratas olgu lapsele, oludele ja vajadustele vastav.
ratas on tarbeese ja hind peab olema selline, et endal väga kahju poleks, kui ratas "ära jalutab" kuid piisavalt vastupidav, et selle konkreetse lapse sõidud saaks ok tehtud.
 
jen 14. mai 2003, kl 17.50
Me elame maal,nii et "ratta ärajalutamise"võimalused on olematud.
 
didi 15. mai 2003, kl 00.18
mul maksis umbes 5000, ostsin varustuse juurde veel. firmaks on trek. mul on vist juba 5 aastat olnud see ratas ja mingeid probleeme pole olnud. korra aastas viin hooldusesse. ma olen ikka suhteliselt hoolitsev s?itja ka. tegelikult ma arvan, et asi on ikka pojas, mitte rattas. v?hemalt ei tasu hirmkallist ratast osta, kui laps selle eest ei hoolitse. teine v?imalus, et tuleb osta v?ga kvaliteetne, et ei saakski katki teha :P
 
Optima 15. mai 2003, kl 10.09
Minu pojal samuti Optima, ostetud Rademarist, sõidab kolmandat aastat sellega. Hullult on retsind küll ratast, aga parandama pole pidand. Mis vead rattal ilmnesid, et remont nii kalliks läks?
 
tulehark 16. mai 2003, kl 09.26
mu tüdrukul Schwinn 4-ndat aastat(maksis tookord alla 5000 pisut),ainult kumme oleme pumbanud ja õlitanud,samas õepojal juba kolmas ratas,aga tal on need pisut odavamad ka olnud.Eile just vaatasin,et Leedu teeb suht odavaid rattaid(www.Baltik Vairas.ee),parajad lastele ostmiseks.Poistel lähevad rattad rutem katki,vaja kõik trikid ära proovida jne.
 
tulehark 16. mai 2003, kl 09.30
... vaatasin neid tegelikult baltik vairas Eesti esindusest netis
 
Anu 16. mai 2003, kl 14.47
Ostsin 10a tüdrukule Authori Madissoni ratta - väga ilus, hea ja 18 käiku ka:)) Maksis ainult 2390.-. Hawaii Expresis on Scotti rattad ka umbes 2500 kandis.
 
uhh 18. mai 2003, kl 22.06
Huvitav, miks inimesed nii ärevile lähevad ja tänitama kukuvad, kui keegi midagi kallimat ostab (nagu "Optima" siin "jen"-i kommenteeris).

Teema algataja küsis, inimesed vastavad - milles ometi probleem on? Sapp ei mahu sisse ära ja kadedus ajab kõrvust välja??
 
detail 19. mai 2003, kl 18.31
Detailid on olulised.

Shimano Deore ja ratas kestab... kui käiguvahetus on ShimanoSIS,
siis pole ka eriti lootust et asi kestab.
Mis teha selline juba see kapitalism on
 
Lenne 21. mai 2003, kl 10.16
leedu rattad on aadressil www.vairas.ee
 
Optima 27. mai 2003, kl 17.22
leedu odavamad rattad on väga rasked :(

optima on tegelikult suht optimaalne(küllaltki kerge ja toimiv) odava raha eest osta, kui rohkem kulutada, siis alustada valikut raamist(kerge=alumiinium, raami geommeria=mugavus) ja käiguvahetajatest. näiteks merida kalahari 580sx tundub olema näitajate poolest ratas, millest alates tasub mõelda. authorilt on esimene mõistlik veidi kallim valik basic, alla seda pole mõtet komponente eriti vaadata. minu lapsed sõitsid optimatega, ise sõidan igapäevasõite superioriga(tšehhi suht heade komponentide kuid raske raamiga) ja tõsisemaid sõite teen merida kalahari 590sx-ga mis on tegelikult mu suurema lapse ratas. noorem sõidab optimaga edasi, vanem kasvas optimast lihtsalt välja.
 
to Optima 04. juuni 2003, kl 21.23
sattusin kogemata lugema/väike rattahuvi on/Olen suht vana inimene ja sinu kommentaar oli nii arukas ja tõepoolest abipalujale väga vajalik.Suur tänu selle eest ka teiste nimel.Kuid mul tuli mõte siis juba ka sinu abi paluda.Olen väikesekasvuline tädike ja suuri rattaid kohe kardan .Soovita mullegi midagi-lasteratas vist sobilik.Kallist ka ei ole suuteline ostma-olen pensokas.Praegu kiman rulluiskudega ja need ka laste omad nr 35.Olen jumala sillas-nii lahe nendega/kummist ratastega/Sain ka sec. handist.Sind veel kord tänades.
 
Roti perse 14. oktoober 2022, kl 13.56
Eestistatud matsikeeli on jah ratas millest on läbi õel võll aga kulturna längvitsis on ikka Rat Ass
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!