Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koolilaps
teismeliste plikade emad,vaadake:)
 
LuckyGirl 05. juuni 2003, kl 10.50
nii,ma ei tea kas läx õige rubriigi alla...aga jah...lugege ikka....mida muud öelda,kui et minul on oma emaga vedanud.Olen niuke teenage,14 aastane tüdruk...ja ütlex et pipar kah või noh selline mitte just väga leplik...

minul on väga väga väga väga emaga vedanud...muidugi pähh on see et ta elab pool nädalast minust 200 km kaugusel,aga sellegipoolest kui kodus on,siis on meil alati nii megalt lõbus ja alati kui ta esmaspäeval ära sõidab siis läheb see 4 päeva kui teda kodus pole nii kiiresti,sest ma mõtlen kui lõbus meil on ja koristan kodu ära et see ülejäänd 3-4 päeva ei lähex koristamise peale(kui emps kodus on)...

absull lahe on temaga...ma ei oskagi öelda mis selle niuxex teeb...meil on näitex 5kuune kutsikas ja temaga koos käime igalpool jalutamas...alati kui kuhugi peab minema(võistlustele vms) siis emps viib minu ja mu sõbrannad kohale ja tagasi kah,alati on rõõmsameelne ja teeb nalja...klassikaaslased ütlevad et mul on kangesti vedanud emaga,sest ta just selline PERFECT MOM...ja ma ei hakka ütlema et:"oh ei ole vedand" sest valetada kah ei taha;)

niisiis...arvan et teate seda,aga teie teismelised tütred vastavad vaid headusele! kui teil nendega probleeme,ärge hakake skandaalitsema nagu teie tütred vaid üritage rahulikkust säilitada ja asjad selgex rääkida või teha temaga mõni kokkulepe,nt kui täna diskole lähed siis homme seda pusa ei osta(irw)...või kui tahad pusa saada siis korista tuba ning puhasta hamstripuur...
ja kui teie tütar teid ei usalda siis küsige ise kuidas sõpradega lugu on ja ega mingeid tülisid pole vms...poistest on muidugi piinlik rääkida aga üht teist saab siiski räägitud(minu emaga vähemalt)....:)

loodan et siis...jah...ärge selle kirja peale pahandage...aind tahtsin vaid öelda kui MEGA mu emps on:D
ps kui keegi tahax midagigi küsida siis kribage oceania@hot.ee

be nice:D
 
Vera 05. juuni 2003, kl 13.33
ja sinu emal on sinuga vedanud :D
 
uskumatu 05. juuni 2003, kl 15.40
keegi siin püüab midagi aga teismelise tüdruku moodi see kiri küll ei ole. Ei usu
 
LuckyGirl 05. juuni 2003, kl 19.51
uskumatu...ei usu ve?
vat see un kahju...tegelt jah,olen suht uskumatu;)

oki...peace:P irf
 
uskumatu 06. juuni 2003, kl 12.35
Ei usu jah,sest kõik on liiga pingutatud.
 
nanduk 06. juuni 2003, kl 13.56
Kui see on tõsi, siis on küll ilus...
Ma tahaks ka hea ema olla...
Ja et minu eest keegi kodus koristaks...
 
LuckyGirl 06. juuni 2003, kl 14.21
oehh...-uskumatu- sa paned mind ohkama,ma ei tea tõesti,kuda saax tõestada,malen 14 aastane mingi suvakas plika...ää usu ku ei taha...sa vist ei suuda leppida minu jutuga ja tahad meelega et ma kudagi närvi lähen ja sinu kommide peale vastan...oi jah.......peace;)

-nanduk- tõsi tõsi:)
 
Emm 08. juuni 2003, kl 22.41
distantsema, süümekaid pole, missugune sõbranna..
 
ami 09. juuni 2003, kl 00.18
kummaline, et mõni ei usu, kui oma EMA kiidetakse. no keda siis veel? tore, loodan, et teil mõlemal on vedanud! ja ära oma ema alt vea!
 
LuckyGirl 09. juuni 2003, kl 07.30
-ami- sul jums õigus...ma siin mõtsin lihsalt kribada kuidas mul vedanud on...noh ikka meeldib vahest rääkida peale murede ka midagi head jne...=D
oma ema ma üritan mitte alt vedada=)
 
hennessy 09. juuni 2003, kl 09.26
/me tundis iroonia nooti enese suunas...
 
irw 09. juuni 2003, kl 12.48
...hennessy...sa jutukas chatimisest ää pöörand...se /me käsk siin ei toimi:P
 
hennessy 12. juuni 2003, kl 13.50
haha...seda ma tean....lihtsalt..
 
kõigile ja kirssidega 24. juuni 2003, kl 17.36
siis on ju hästi ;)
 
Saba 29. juuni 2003, kl 14.16
Kuule inimene, ära aja möla.
 
üks vanem 06. august 2003, kl 08.34
Arvan, et kõik emad on head, head on nad juba sellepärast, et on need imelised lapsed ilmale toonud. Sinu ema on vähe kodus (seega hea läbisaamine)ja jama oleks temaga tülitseda see üürike aeg, mis on teile kahele antud (mõtlen nädalavahetust). OLin kaks nädalat Soomes, tulin koju ja sain oma teismelisega väga hästi läbi, siis aga jälle tüdineti ja hakati kõik risti-vastu tegema. Kuigi ka tema ütleb, et tal on emaga vedanud ja et olen tal super, aga ikkagi...Inimesed peavad teinetisest puhkama, siis on koos elamine ja olemine äärmiselt ilus ja meeldiv. Hoia siis oma ema!
 
LuckyGirl 09. september 2003, kl 12.31
-Saba- kust otsast see jama on?:)

-üks vanem- noh tõesti võibolla ka distantsi pärast ja vähese koos oleku pärst...aga ometi oleme me koguaeg hästi läbi saanud,isegi enne tema uut töökohta...pealegi varsti ta tagasi jälle meie linnas...

ja minupoolest uskuge või ärge uskuge...igatahes mina kirjutasin selle loo,et näidata oma tundeid ema vastu ja kui õnnelik olen *smiley*
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!