Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koolilaps
I klassi koolitoetus
 
Pörr 19. juuni 2003, kl 16.09
Kui palju ja mille alusel makstakse I klassi mineva lapse vanematele koolitoetust? Kas peab ise mingeid tõendeid esitama või toimub see kuidagi teisiti?

Tänud ette vastuste eest!
 
mm 19. juuni 2003, kl 19.35
Makstakse koos augustikuu lapsetoetusega, koolitoetust saavad ikka kõik koolilapsed. Eraldi pabereid tuleb täita siis, kui laps läheb kooli varem kui peaks. Näit. 5.oktoobril saab seitsmeseks st. kooliminekuajaks on ju veel kuuene. Aga vat summat ei mäleta enam - äkki oli mingi 400 krooni - võin eksida. Küsi järgi pensioniametist, sealt kust ka peretoetust makstakse.
 
eha 20. juuni 2003, kl 22.21
Kõik lapsed saavad 450 krooni, olenemata, mis klassi nad lähevad.Nii on viimased 6 aastad olnud vähemalt.
 
heh 21. juuni 2003, kl 15.41
selle raha eest ei saa isegi uut koolikotti. < irvitab>
 
hmm 24. juuni 2003, kl 23.20
Minu meelest pere teisele lapsele makstakse 5000.-, kui ta esimesse klassi läheb.Aga esimene laps saab jah augustis koos lapsetoetusega 400.-
 
justme 25. juuni 2003, kl 16.03
...ja ranitsatoetust 5000.- EEK saab ainult pere teine laps. Kolmas laps on sellest ringist välja jäetud. Ja isegi siis, kui esimene laps juba suurem ning tegelik kolmas laps teisele kohale on tõusnud, näidatakse talle ainult trääsa. Selline perepoliitika siis meil...
 
pralle 25. juuni 2003, kl 17.14
Tallinnas makstakse seda 5000 eeku ranitsatoetust ja selle saamiseks peab koolist võtma tõendi, et laps sinna kooli läheb ja selle tõendi viima linnaosa sotsiaalhoolekandeosakonda. Avalduse peab vist ka kirjutama. Need hoolekandeosakonnad pidid juba avaldusi vastu võtma.
Vot selle kolmada lapse asjus ma ei tea, ühel tuttaval läheb kolmas laps kooli ja ta arvas, et saab seda toetust. Kas tegelikult saab, seda ma ei tea.
 
Minni 28. juuni 2003, kl 17.44
Meil on teistsugune probla - laps saab juuli keskel 16. aastaseks, nähtavasti saab nii lapse- kui koolitoetuse alles peale septembri alguses toodud tõendi viimist. Kah üsna imelik, on ju peresid, kus see koolitoetus on suur raha...
 
anka 29. juuni 2003, kl 14.01
Mina ei ela Tallinnas ja maal ei saa küll peale selle 450 mingit muud raha.Ise ostsin pojale koolikoti, mis maksis 275 krooni ja ta käis sellega 2 aastat koolis, ilma ,et parandama oleks pidanud.Nüüd ostan uue.Meil poistega kokkulepe, et üks aasta saab üks uue koti ja teine aasta teine.Kaks aastat tuleks ikka kasutada.
Benetti omad omñ odavad ja head ka.Samas tuttav naine otsis kuu aega oma tütrele kotti ja mitmest linnast ja ikka ei olnud ka 500 kroonine küllalt hea.Mõttetu jahtimene ja ajaraiskamine.Pole midagi parata, kui inimesed ise probleeme tekitavad tühjast asjast.
 
suss 30. juuni 2003, kl 14.05
Pani mindki imestama väide, et 400.- eest koolikotti ei saa. Saab ikka küll - 267.- maksin mina, lapse tõeliselt hästiistuva ja mugava, paljude lukkude ja vahedega koolikoti eest. Praegu on parim aeg kott ära osta, augusti teisel poolel ei tarvitse valik enam nii suur olla.
Ahjaa, kott on Enrico Benetti toodang. Minu meelest hea kvaliteedi, väljanägemise ja hinna suhtega.
 
milla 04. juuli 2003, kl 21.19
Meie lapse koolikott oli tugevalt alla 200 eegu, mingi firmakas ei ole, laps käinud sellega juba kolm aastat koolis, palju sahtleid ja lukke. Ostsime Hinnapommist. Valik väga pöörane ei olnud, aga vajaliku leidsime. Laps rahul, sõbranna vesistas suud, et tahaks ka sellist saada.
 
silm 22. juuli 2003, kl 11.39
Mina tean näiteks ,et Tallinna linnapea lubas esimese klassi lastele 3000 eegu.Pole just kuskile helistanud ega seda küsinud kas keegi teab sellest veel midagi?
 
vahet pole 25. juuli 2003, kl 13.23
mis kott lapsel on,peaasi et oleks ju mugav ja normaalse välimusega.
ei peagi olema mingi firmakas,(mul omal on poiss 2 klass),ega vähesed lapsed kes omi asju hoiavad,nendel on täitsa ükskõik ,kas on seljas 1000 seljakott v 200,tröömavad ära ühtmoodi.
 
pippi 26. juuli 2003, kl 01.04
esimene laps peaks 1000eeki saama ja teine 5000.
 
silm 29. juuli 2003, kl 19.52
Lapsel peab olema kõvema seljatoega kott seda nõtakse ka koolis .
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!