Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koolilaps
Välgumihkel
 
mamma 24. september 2003, kl 08.32
Mida ma pean tegema, kui ma leian teismelise taskust välgumihkli, mis haiseb suitsuga. Tüdrukul endal lõhna küljes pole. Tüdruk ütleb, et välgumihkel on sõbratari oma. Minu hirmul on muidugi suured silmad ja karistada nagu polegi millegi eest.
 
? 24. september 2003, kl 09.51
jumal küll, mõtle, kui oleksid veel korgiavaja leidnud!
 
mamma uuesti 24. september 2003, kl 10.02
Kui mina noor olin ja mu ema mu kotist suitsupaki leidis, siis valetasin kähku, et pole minu oma. Tegelikult oli küll minu.
 
siss 24. september 2003, kl 10.33
sellest siis teegi järeldus!
minu poiss ka aina valetas, et pole minu, aga lõpuks jäi ikkagi ise vahele.
 
mamma tagasi 24. september 2003, kl 10.39
okei, vist ikkagi suitsetab, aga ma ei või ju last koduaresti panna ainult sellepärast, et ma kahtlen temas.
 
Opaal 24. september 2003, kl 11.29
Kui vana see teismeline täpsemalt on?
Aga üldiselt ei saagi midagi teha ja miks peakski? Paljud ju suitsetavad. Ise ma küll ei suitseta, aga ei oska sellest ka paanikat teha. Muidugi kui laps alles 13, siis on küll vara...
 
ee 24. september 2003, kl 12.45
Oehh, ma olen leidnud ka! See pidavat igaks juhuks olema, arvan, et teeb salaja ka suitsu ... tehku, olen ise salaja teinud ja sellest ei saa kuidagi lahti, kui ise saad selgeks oma mõtlemises, miks ja milleks.
 
Mamma uuesti 24. september 2003, kl 13.18
!3 on vara, aga 14 siis sobib või? tüdruk on 14.
 
Opaal 24. september 2003, kl 13.28
Aga mis Sa ise arvad? Tundub, et oled üleüldse suitsetamise vastane, aga hetkel oled fakti ees. No proovi siis näägutamist:)))
Ee-l on õigus.

P.S. No olgu-olgu 14 on ka veel vara, aga mis Sa teha saad? Midagi.
 
mammu 24. september 2003, kl 14.36
Süüdistada enne ei tohi, kui tegu kindlaks tehtud. Loomulikult ei ole tal suitsuhaisu küljes; kui õues suitsu teha, siis ei jäägi riietele ja juustele hais külge. Peale annab ka alati midagi närida või süüa. Käsi reedab. Nuusuta ta parema käe sõrmi (kui vasakukäeline, siis vasaku omasid). Kui ise kooliajal salaja suitsu tegin, närisin kaneelikoort, koju jõudes pesin alati korralikult käsi. Talvel tegin alati suitsu, kindad käes. Siis jäi küll kinnastele väike hais külge, aga kodus suitsetati ja see võis ka sealt jääda...
 
.. 24. september 2003, kl 18.32
muretsema hakka siis kui auklik foolium taskus
 
Mamma 24. september 2003, kl 18.37
Appi! Ära kurat hirmuta. Nüüd lähen nutan natuke.
 
.. 24. september 2003, kl 19.10
samas on ka võimalik et tõesti sõbranna oma oli. kuigi kuidagi väga loogiline vale tundub.
samas kui võibolla prooviski siis nüüd vahelejäämishirmust (talle siis nö "napikas") jättis asja katki.
 
mamma 24. september 2003, kl 19.44
Nõme jah kasvõi moraali lugema hakata, kui ikka ei ole tema oma, tüdruk mõtleb, et mutt on täitsa segi läinud.
 
C'MOON 24. september 2003, kl 21.38
mina suitsetan sellepärast et katus hakkap stx sõitma mitte sellpärast et cool olla!
 
jâ? 24. september 2003, kl 22.04
Mida sa ise soovid teha? Kas ise suitsetad (minu loogiline järeldus)?
Ilmselt pole sa lihtsalt tema silmis autoriteet...
 
mamma 24. september 2003, kl 22.08
ma soovin, et mu laps ei suitseta, vähemalt nii noorelt mitte. Ise ma ei suitseta. Aga autoriteet? Kas vanemad on paljudele teismelistele autoriteedid?
 
Opaal 25. september 2003, kl 09.16
Mullle just meenus, et mul küll olid kooli ajal tikud taskus, mitte et mina oleksin suitsetanud, aga mind ajasid närvi sõbrannad, kes suitsetasid, aga tikke kunagi polnud. Ja vot suitsunäljas suitsetaja, kellel tikke pole on ikka igavene närvihaige!
 
murjan 25. september 2003, kl 09.24
Ehk saadki siduda asja usaldusega. Ütled, et usud teda, sest usaldad tema ausust ja selget mõistust, mis teeb vahet õigel ja vääral ning võid jutu muuhulgas juhtida sellele, kui lihtne on usaldusest ilma jääda ja kui raske taastada. Kui oled teda kiitnud tarkuse eest ja kergelt hirmutanud usalduse kaotusega (aga mitte otsesõnu ja näägutades, vaid läbi lillede), ehk siis mõtleb enne suitsu põlema panemist ja ei panegi ;)
 
to murjan 25. september 2003, kl 11.00
jõle hästi öeldud. Kuidas sa oskad nii?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!