Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koolilaps
lapse armumine
 
lilleke 15. juuli 2004, kl 20.10
mis vanuses teie lapsed esimest korda armusid ja kui tõsiselt?mul vanem poeg-12 aastane ja on "raskelt armunud".tüdruk ise on 11 a ja juba käivad pool aastat.saadavad e-maile,sms-sse jalutavad käest kinni.nii armas,,eksju..
 
utajuta 15. juuli 2004, kl 23.12
saad noorelt vanaemaks
 
gle 16. juuli 2004, kl 00.50
no mina keelaks sellise asja küll ära, nii noorelt ei tohiks veel küll omavahel sellist suhtlemist olla. Varsti hakkab õppimine alla käima, edasi tulevad juba narkootikumid, seks ja kes teab veel mis jama....
 
krus 16. juuli 2004, kl 09.08
kuule gle sa oled ajukääbik tõesti, ütle üks põhjus, miks sa peaksid selle ära keelama. Praegu ei ole ju õppimisel midagi viga nagu aru saada on, oleks ja poleks ei ole vennad, ja kui tädil on rattad all, oleks ta omnibuss
närvi ajab selline suhtumine
 
sd 16. juuli 2004, kl 10.52
Ei maksa sellisele armumisele liialt tähelepanu osutada ega õhutada.Selliste jaoks on see ilmselt vara ja tuleks lapsele leida tegevust,et ta tegeleks oma eakohaste asjadega.
 
oih 16. juuli 2004, kl 16.49
Meil küll terve alevik saaks kõhutäie naerda ,kui minu või kellegi teise 11-12 aastased armununa ja käest kinni ringi jalutaksid!
 
An 16. juuli 2004, kl 20.11
Minu 13 aastane tüdruk on ka armunud. Keelata ei saa kedagi, võib ju, kuid see ei anna tulemusi. Lihtsalt tehakse salaja, käiakse salaja, kas see on siis parem? Tuleb selgeks teha teatud ohud, lisaks on 13 aastaste suhe hoopis tesitsugune kui 17-18 aastastel. Olin ise 3 klassis esimest korda armunud, tegime klassivennaga plaane, kuidas tulevikus koos hakkame elama, paar põsemusi oli, sellega kõik piirduski.
 
gle 16. juuli 2004, kl 20.27
no mina küll ei saa aru, kuidas mõni lapsevanem nii heausklik saab olla. Ma olen täiesti kindel, et see "e-mailid, sms'is" jne on kõigest vanemate tähelepanu hajutamiseks, see, mis selja taga toimub, on tõenäoliselt mida hoopis rõvedamat. Kontrollida tuleb rohkem lapsi.
 
kuule 17. juuli 2004, kl 00.25
gle (ehkki ma arvan, et need on libakommid) - ja mida sa siis lapsele õpetad - et armumine ja siiras suhe on rõve või?
 
lilleke 17. juuli 2004, kl 09.46
ega neil polegi mingine voodisuhe.Lapsed lihtsalt on koos ja veedavad aega koos.Ega minagi usu,et see on ja jääb..........aga las nad olla.Kõikidest ohtudest on juba räägitud ja kurssi viidud kõigega,
 
ikkagi 17. juuli 2004, kl 13.45
Seks tundub rõve, kui tegemist on lastega, kes alles emme issi laua taga söövad ja nende kulul elavad.
 
N.F.H 17. juuli 2004, kl 14.37
Loomulikult on armas kui kellegiga käest kinni jalutatakse. Seda et sa kohe-kohe vanaemaks võid saada ei ole küll mingit põhjust karta. Tõsiselt. 11 aastased käivadki käest kinni, jäätist söömas koos ning Veedavad lihtsalt aega koos. see on juu armas. :)
 
I.R.W. 17. juuli 2004, kl 19.28
Minu poeg armus 11-aastaselt. Loomulikult lõppes see traagilise lahkuminekuga. Laps sai sügavad hingehaavad, mille tagajärjeks oli sügav depressioon, mille ravis välja psühhiaater, kelle juures tegime läbi 2x3 kuud ravikuuri kahe aasta jooksul.

Sügav depressioon tähendab seda, et lapsel on tõmme surma poole. Kas mõnel on veel naljakas?
 
Liisbeth 18. juuli 2004, kl 11.20
Nii väikesed lapsed ei huvitugi veel seksist. Vähemalt sellised lapsed, kes on kasvanud korralikus perekonnas. Nende suhtes muret pole. Hea kui saaks lapse sõbra vanematega ka tuttavaks ja pidevat kontakti hoida. Koos teiste vanematega on kindlam tunne. Tead täpselt kus lapsed on, mida teevad ja kauaks jäävad.
Mina ei usaldaks aga sellised lapsi, kellele vanemate tähelepanu pole jätkunud, kes rohkem üksi hakkama peavad saama ja tänaval kipuvad igasuguste endast vanemate ja rikutud noorukitega sõbrustama.
 
carrye 18. juuli 2004, kl 12.29
tõesti armas!tore näha,et selles vanuses võib ka "õrnemaid suhteid" ette tulla,mitte ainult "mina poiste/plikadega ei mängi" jura.ja seksi vastu pole neil kindlasti veel erilist huvi.küünikud kes selliste suhete üle irvitavad on vist ise lapsena või nooruses millestki ilusast ilma jäänud.
 
emme 19. juuli 2004, kl 23.03
Eks igaüks hinda oma lapse suhteid endast lähtuvalt. Ege on vist lõpp panija juba noorest peast. täiesti väärakas lähenemine.
Mina ise olin armunud esimest korda 10-aastaselt. no ausõna, ei tulnud pähegi, et peaks sõbralt k... tahtma. Kinkisin oma süütuse mehele, kellega olen nüüd 20 aastat abielus olnud.
Ja meil klassis olid samas vanuses mitmed paarid, mõni neist aastaid. Käidi vahetunnis käest kinni, mindi koos koju, käidi kinos jne. Jabur arvata tõesti, et selles vanuses tahaks ihu rahuldada.
Vaesed ege lapsed, johaidii...
 
teadja 21. juuli 2004, kl 14.33
Ei tahaks teid küll hirmutada, aga tean isiklikult tütarlapsi, kes juba kümneselt oma süütusest ilma on jäänud ja seda ikka vabal tahtel!
 
emme 22. juuli 2004, kl 08.49
Kindlasti on selliseid tüdrukuid. Kuid kaldun arvama, et nad teevad seda siis, kui võimalus kätte mängitakse ega poe ise nahast välja, et poisiga, kes meeldima on hakanud tingimata seda teha.
Arvan, et vanem peaks ise tundma oma last ja tundma ära, millisel hetkel on liigne kahtlus ja millal tuleks lihtsalt last usaldada.
Veel: kaldun arvama, et liigselt varajased s.suhted tekivad tydrukutel, kellel muidu jääb hellusest väga puudu. Siis see kui läheduse ja õrnuse aseaine.
 
darkangel 23. juuli 2004, kl 06.05
mu laps (11a) kyll nagu veel raskelt armund ple olnud, kuigi on yx poiss, kelle mainimine tekitab mõningast kohmetust ja punastamist :P ma isiklikult olin esimest korda armunud 6aastaselt, paraku käest kinni käimiseni asi ei jõudnud :) aga no ma ei tea, mis selles halba on, kui armunud ollaxe ja käest kinni käiaxe? loodetavasti veel ei sexi, see tundub nagu veic varajane olevat :P
 
Miss Joung 23. juuli 2004, kl 15.11
Lilleke sa tundud nii tore emme olevat, minu ema oleks suu ammuli jäänud, kui ma selles vanuse oleks talle teadanud,et mul nüd poiss!
Nii tore on lugeda, et ema vaatab ja mõtleb, et armas, ma arvan ka, et armas ;)
 
lilleke 23. juuli 2004, kl 16.55
tänan kõiki kes vaevusid vastama ja kaasa rääkima :)ei saa ju keelata lapsi eluõppetundidest.........tänud kõigile ja päikest südamesse.
 
tiia-kreeta 06. juuni 2017, kl 18.17
kas see oleks normalne et 13aastasel juba armutakse
 
13 aastane 29. jaanuar 2018, kl 00.38
Ma ise 13aastane poiss ja olen suhtes ühe väga ilusa ja väga toreda tüdrukuga kes on 12 a
Meie vanemad teavad et me suhtes ja nad lubavad seega lapsevanema kes seda peaks lugema lubage ka oma lastel käia mingi tüdruku või poisiga kui nende vanus on juba 12a
 
13 aastane 29. jaanuar 2018, kl 00.38
Ma ise 13aastane poiss ja olen suhtes ühe väga ilusa ja väga toreda tüdrukuga kes on 12 a
Meie vanemad teavad et me suhtes ja nad lubavad seega lapsevanema kes seda peaks lugema lubage ka oma lastel käia mingi tüdruku või poisiga kui nende vanus on juba 12aastat täis
 
Peeter 29. jaanuar 2018, kl 00.39
 
Hallo 28. detsember 2018, kl 16.19
Muide mina olen praegu 11 ja olen ühte poissi armunud ja olen temaga koos
 
............... 06. jaanuar 2022, kl 08.27
.........
 
13a tydruk 16. august 2022, kl 00.39
Mina olen 13.aastane tudruk ja ma olen uhte
possi armunud ja ma temaga koos
 
Paul gustav reiman 21. september 2023, kl 22.45
Tere otsin tüdrukut oleks vähemalt 12-13 a. Ise olen 12.sündind aastal 2011.28.04. Käin paikuse koolis 6 klassis helsta 5106719
 
Paul gustav reimann 21. september 2023, kl 22.46
Paul gustav reiman Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere otsin tüdrukut oleks vähemalt 12-13 a. Ise ol
> en 12.sündind aastal 2011.28.04. Käin paikuse kool
> is 6 klassis helsta 5106719
Olen veits jässakas
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!