Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koolilaps
kuidas kaitsete lapsi külma eest
 
to kahe poja ema 28. jaanuar 2007, kl 12.12
Kuskohast sa selle sooja pesu hankisid? Mul sama probleem- poiss lubas, et seda ta kannaks küll..
 
2 poisi ema 28. jaanuar 2007, kl 21.34
minu omad teatasid kategooriliselt, et nemad enne kodust välja ei lähe, kui sooja pesu pole ostnud (eelmine on lühikeseks jäänud). kannavad pikki pesupükse, maikat. salli ja mütsi kannavad ka heal meelel (noh, seal miski kuulus märk ka peal).
aga aluspesu ei pea CK olema, kõlbab ka seppälaäst ja kaubamajast ostetud.
tüdrukud on küll vastutustundetult riides - neerud peaaegu et tuule ja tuisu käes, karupükse pole jalas - munasarja- ja põiepõletik üsna võimalikud tulema :(
 
Tituke 29. jaanuar 2007, kl 08.58
Aga kas koolis tundide ajal siis palav selle paksu pesuga ei ole või?
 
*** 29. jaanuar 2007, kl 10.15
Soojad riided ei pea tingimata nõmedad olema - tuleb lihtsalt lastele osta riided, mis meeldiksid neile ja samas kaitseks ka külma eest.
Miks peab -20 kraadiga stringe kandma, kui bokserid on oluliselt popimad?
Paksud sukkpüksid seelikuga on väga ok. Lahedaid mütse on poed täis. Tuleb lihtsalt veidi suunata lapsi:)
 
arvan ka 29. jaanuar 2007, kl 14.35
et ka tüdrukud panevad salli-mütsi-kindad, kui need on moodsad ja noortepärased, komplektis või muidu sobivad. Sama lugu on ju jopedega. Ise ei paneks ka mingisuguseid eri värvi sobimatuid riideid selga. Käige oma lastega poes rohkem ja uurige , mis neile meeldib või tellige kataloogidest, aga kõige omapärasem- tehke ise, just sellised mis on ainult teie lapsel.
 
Mees 29. jaanuar 2007, kl 20.15
Tere. Olen 26-aastane mees. Kui on külm, kannan alati pikka pesu probleemideta. Võite seda kõikidele oma teismelistele noormeestele öelda, et pikk pesu pole häbiasi.
 
N22 30. jaanuar 2007, kl 10.13
minu mees kannab ka külmade ilmadega pikka pesu, kui kuhugi pikaks ajaks õue minek on. normaalne ju, mis mõtet on külmetada?

ausalt öeldes ei uskunud minagi, et ta sooja pesu endale selga paneb, kuid nädalavahetusel õue minnes nägin, et mees mul väga mõistlik ja külma ilmaga paneb sooja pesu selga.
 
to ise ka tütre ema 30. jaanuar 2007, kl 18.18
kas sa tunned seda kutti isiklikult et arvad, et vaevalt talle meeldiks haritud tüdruksõber? no mida juttu!?
 
k 31. jaanuar 2007, kl 12.59
Ilmselt on poistel piinlik, kui kehkatunnis on all mingi soe pesu, kui algklassides läheb ehk mingi kuulide piltidega pesu veel läbi, siis vanemates klassides on tõesti karm lugu, kui ollakse veel ka ebapopulaarne ja see toob kaasa kindla narrimise. Olen näinud selliseid voodriga pealtnäha tavalisi pükse, kus vooder tagab selle soojuse. VÕi lihtsalt tõmmata suusapüksid teistele pükstele peale. Tüdrukutel jälle pikad mantlid, joped üle tagumiku. Või kintsukatele peale tõmmata pikem soe kampsun. Kui pikka aluspesu ei taheta kanda, on popp tõmmata kitsastele pükstele peale veel mingi seelik ka panna kihiti riideid peale. Usun, et kui väljanägemine ei kannata, siis pole soojuse vastu kellelgi midagi.
Mina ise külmetasin kunagi kooliajal nii rängalt selja ära, et sellest on kujunenud krooniline radikuliit. Nii-et kurvad kogemused. Aga ka munasarja põletikud ja põiepõletikud on jamad asjad.
Enda tütar on veel nii väike, et tahab ise pikkade pükste alla sukapükse, sest muidu on tal külm.
 
kriux 01. veebruar 2007, kl 00.21
ütle oma türtele sellist asja, et kui ta kannab nabapluusi jne. siis kõhule tekib pekirõngas. Ja tõesti on see ju tõsi..kuna see koht saab pidevalt külma siis organism hakkab sinnakohta rasvkudet koguma, et vähegi sooja hoida. Sama on ka tagumikuga jne, kohtadega mis külma saavad.(minule selline jutt kunagi mõjus küll väga hästi. peale seda lõpetasin nabakate kandmise ära :)
 
ja täiesti õigesti teevad! 12. märts 2021, kl 16.52
n Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ei ole need stringid midagi litsakad! loll jutt.
> praegu kannavad juba 14-15 aastasedki neid
> ja paljud ütlevad, et stringid on mugavamad
> kui tavaline pesu.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!