Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koolilaps
14-aastase poja enserahuldamine
 
murelik ema 09. veebruar 2007, kl 23.06
olen 14-aastase poja ema. olen talle korduvalt peale sattunud, kui ta seda 'asja' teeb. ei pea seda sellises õrnas eas veel normaalseks. kui vanalt lubasite teie oma lastel masturbeerima hakata?
 
oehh 09. veebruar 2007, kl 23.12
kui tal on vajadus selleks on ta järelikult piisavalt küps. ja siis kui on küps, võib ka lubada.
 
kolme poja ema 09. veebruar 2007, kl 23.24
no anna olla... minu lapsed sellega kusjuures nagu ei tegele, nad peavad seda idiootsuseks
 
n31 09. veebruar 2007, kl 23.48
no mis te põete kõik, tehke ka, jumala hea on, ma hakkasin juba 13-selt peale ja teen vahepeal siiamaani, kuigi mees ja lapsed olemas. Kunagi mingis raamatus seisis terve kapiitel selle kohta, pealkirjaks - ise tehtud, hästi tehtud.
 
muska 10. veebruar 2007, kl 00.13
Kui vanalt LUBASITE? Issandale jumalale tänu, mu pojad pole küll kumbki tulnud mu käest küsima: emme, kas ma juba võin pihku peksta?
Mis sa siis ütleksid: ei või, vara veel!
Ja poja vastaks: no hästi, ma ootan siis.
Täitsa jabur ikka.
 
oeh 10. veebruar 2007, kl 01.39
kunagi vene ajal olin lastehaiglas. ühel päeval toimus arstide toas kihin-kahin. selgus, et üks poiss teeb öösiti seda asja. keegi häälekas vanemõde kuulutas, et poisi käed tuleks ööseks voodi külge siduda. ma ei tea, kas seda tegelikkuses tehti, aga me kõik teleka ümber kogunenud lapsed kuulsime õdede omavahelist juttu pealt ning mäletan, kui kahju mul sest poisist oli. on olemas üks liik eraelulisi ja intiimseid seiku, kuhu teised ei peaks sekkuma, isegi mitte emad, sest intiimelusse sekkumine on vägivald
 
ära 10. veebruar 2007, kl 09.47
ära muretse.. see ON normaalne. Mõni avastab oma seksuaalsuse varem mõni hiljem. Ja kas see oleks parem variant, kui ta mõne tüdrukuga krõpsu teeks ja siis ühel päeval koju tuleks:"Emme, sa saad nüüd vanaemaks!".
14 pole nii õrn iga enam midagi. 99% teab juba vägagi hästi mida ja miks nad teevad.
 
kokkuleppija 10. veebruar 2007, kl 12.03
leppige lihtsalt kokku, et selliseid omi asju aetakse ka omaette ja tuleks vaadata, et keegi peale ei satu - ebamugav mõlemal. aga normaalne on see küll, kui juba erktsioon tekib siis on normaalne ka sellega tegeleda

ei luba - väljend iseenesest nagu kahtlane juba
 
lol 10. veebruar 2007, kl 12.11
no kõvaks läheb ka vastsündinul :)
 
siku 10. veebruar 2007, kl 12.37
Parem tehku seda oma toas ja üksi, kui nii noorelt kuskil tüdrukuga. Ja see nüüd pole tõesti mitte kellegi teise asi, ka ema oma mitte.
 
hah 10. veebruar 2007, kl 13.26
mul oli ex, kes oli liigagi vilunud sel alal ja enne meie vahekorda alalõpmata käis enne vetsus pihku tagumas, et sis pärast seisaks kauem
tra, rõve oli, kui aru sain
saatsin pikalt
 
tipitäpi 10. veebruar 2007, kl 13.58
tule taevas appi, 14 on normaalne iga kus poisid selle tegemist alustavad! nad ju avastavad ennast, sinul ei ole teps mitte õigust seda ära keelata. me ei ela keskajas. tüdrukutel algab eneseavastamisaeg veel varem muide.
 
õõv 10. veebruar 2007, kl 14.20
14-aastasel peab olema oma tuba, kuhu vanemad koputamata ja kutsumata ei sisene
 
irwwww 10. veebruar 2007, kl 15.57
jube emme, ära luba, muidugi, ütle kohe, et tänasest ema ei luba sul enam pihku taguda, kui 18 saab siis sünnipäevahommikul annad emaliku loa lilledega üle
 
hmm. 10. veebruar 2007, kl 16.40
Jumala eest! Sellist asja ei saa ju lubada ega keelata!
Oma asi, kuidas te seda talle keelaksitegi, läheksite poja juurde ja ütleksite: " Ma keelan Sul selle kategooriliselt ära! Või taskuraha ei saa! " ....üle mõistuse.
Selle koha pealt olen ma pigen sikuga nõus.
 
:) 10. veebruar 2007, kl 17.19
Tõesti:D
ma küll ei mäleta, et oleksin ise küsima läinud emalt, millal ma võin,
olen nüüd juba 21 aastane ja ei pea seda imelikuks,
ole õnnelik, et ta seda veel ise enaga teeb:D;)

Ah ja, jooge kõik teed, väljas on külm!:)
 
marge 10. veebruar 2007, kl 21.33
Kahju sellest poisist.. Selline ema tal.. :(
 
blue 10. veebruar 2007, kl 23.05
see on täiesti normaalne.keskmine alustamiseaeg on 12-14 ma ise alustasin ka siis.poisid lihtsalt peavad oma sperma välja laska neil on vajadus.see on nagu mingi sõltuvus seda ei saa nii paugupealt maha jätta.sina kindlasti ka rahuldad ennast ja tal on samad vajadused.14 pole midagi nii õrn enam.kui sa teda keelad siis ta teeb seda salaja.
 
juku 11. veebruar 2007, kl 07.18
Autor: kolme poja ema
Aeg: 02-09-07 23:24

no anna olla... minu lapsed sellega kusjuures nagu ei tegele, nad peavad seda idiootsuseks

Kahju kohe lastest, et neil nii loll ema on.
 
. 11. veebruar 2007, kl 11.32
"Nonii, poja, nüüd oled täisealine, tänasest võid teha kÜLL"


:D:D:D:D:D
 
jaffa 11. veebruar 2007, kl 12.36
emade harimatus,kes sellistest asjadest probleeme teevad...
 
bille 11. veebruar 2007, kl 15.30
sellist asja ei keela ega käse keegi ,samuti ei näidata seda tegevust teistele. normaalne on ,kui keegi ei tea , kas keegi seda üldse teeb või ei tee ja kui palju teeb.
 
ml 11. veebruar 2007, kl 22.40
jäi kah kuidagi silma selle :kolme poja ema tekst,eriti häirivalt kirjutatud, aga see selleks.
mina arvan, et selles pole midagi imelikku, poiste puhul. Mul ka kolm poissi, kaks juba suuremad, aga pole küll peale sattunud ja ei tahaks ka. Arvan, et nemadki teevad nii, võibolla WC-s.
 
Hmm 12. veebruar 2007, kl 11.28
Kolme poja emale.
Sa oled ikka tõeline idioot.Kas arvad, et su pojad tulevad sulle sellest kohe rääkima?See on nomraalne.
 
to kolme poja ema 12. veebruar 2007, kl 16.32
sinu pojad kõnnivad siis ringi ja otsivad suvalisi tibisid kellele taha keerata?
sealt siis need vallaslapsed ja soovimatud rasedused tulevadki.
osa isaseid pidigi seda tüüpi olema,et kui tahtmine peale tuleb,siis mitte ei tehta süütut ja kahjutut pihukat,vaid püütakse ükskõik milline emane ükskõik mis hinnaga rajalt maha saada.mida noorem ja värskem seda parem...

eks su pojakestel ole õigus ka:muidugi on onaneerimine tobe,kui elusad limaskestad kogu aeg igalpool ringi liiguvad-milleks oma käsi määrida,kui saab jobi kuskile kannikate vahele lasta.

mul siiralt kahju neist tüdrukutest,kes kunagi teemaalgatajale ja ka nt.kolme poja emale miniaks peaksid sattuma.
 
-- 12. veebruar 2007, kl 17.07
noh, mina alusatasin 10-aastase tüdrukuna
 
fri:ky 12. veebruar 2007, kl 18.57
ja nüüd oled 16 aastane poiss?
 
pipi 16. veebruar 2007, kl 02.54
kuule, ema, mis see sinu asi on?
poeg oma nina sinu seksuaalellu topib või?
 
ema 17. veebruar 2007, kl 09.15
Tead, pane ennast põlema, ausõna.

1. Hoolitse selle eest, et su lapsel oleks omaette koht elamises (kui just oma tuba võimatu on). Iga inimene vajab privaatsust, mitte ainult pihku tagumiseks vaid lihtsalt puhkamiseks ja iseendaga olemiseks.
2. Kui sisened tema privaatruumi siis koputa, st oota ka vastust enne sisenemist. Või anna muul moel märku, et soovid sinna siseneda.

Mul kolm poega ja ma tõesti ei tea, kas nad taovad pihku või mitte. Ja ei taha teada ka. Teatud vanusest tundub ikka üsna iseenesestmõistetav, et ilma koputamata nende tuppa sisse ei karga.
 
käre 17. veebruar 2007, kl 10.01
Tekib kahtlus, et su poisil on kujunemas pigem liputamine kui pihku tagumine.
Hoolitse ikka selle eest, et sa ei karga teise tuppa niimoodi sisse.
Mitme poja emana ei suuda mõista, kuidas üks poiss ei hoolitse sellisel hetkel selle eest, et saaab omaette olla. Pangu kasvõi oma toa uks lukku.

St probleem pole selles, mida ta teeb vaid selles, et sina seda pealt vaatad!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!