Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koolilaps
Tallinna Polütehnikum
 
küsija 28. detsember 2008, kl 09.01
Kas keegi oskaks sõna võtta Tal. Polütehnikumi teemal? Milline on tase ja mis on saanud õpilastest peale selle kooli lõpetamist ning kas on võimalik selle kooli baasil edasi minna õppima kõrgkooli?
 
tean 28. detsember 2008, kl 15.13
kõrgkooli saab minna igast kutsekast ja Polütehnikum on kutsekas kuigi nimi petab ehk ära. ja mis edasi saab lõpetajast see ikka inimesest endast oleneb!
 
Jooga 28. detsember 2008, kl 16.45
TTÜsse minekuks annab hea baasi, filoloogiat, muusikat,kunsti, kasvatusteadusi õppida tahtja peab mujalt lisatunde võtma. Aga võimatu see pole. Ka meie üks endine kultuuriministeeriumi kantsler on just sealt koolist tulnud.
 
jah 28. detsember 2008, kl 21.21
Suurem osa erialadest 4-aastaseõppeajaga. Lõpetajad nälga ei jää.
Õppima pääsemine sõltub ikka õppijast.
 
piii 28. detsember 2008, kl 22.26
Polütehnikumi pole iial keegi kutsekaks pidanud. On võimalik hea haridus omanadad. Oli aeg, kus eelistati TPI x-insenerile alati Polütehnikumi omi, sest nendel reaalne haridus. Praegu side- ja IT erialad ikka nõutud. Poistele, kes gümnaasiumi päris ei taha minna, aga tehnilist taipu, üks häid võimalusi. Mul oli peretuttav seal pikka aega juhtkonnas, andmed objektiivsed.
 
ametnik 30. detsember 2008, kl 10.51
Tallinna Polütehnikum on kutsekool
 
kati 06. jaanuar 2009, kl 23.41
minu paar tuttavat käivad, nende jutu põhjal tundub suht lebo kool olevat. õppida suurt midagi ei anta, tunnis istuvad niisama. ei tea, mis hariduse sealt saab... nii vähemalt olen kuulnud.
 
HLV 27. aprill 2010, kl 19.34
to kati:
vb oled õigesti kuulnud, kuid sellisel juhul on sõbrad viimased lohhid, ausalt:D käin ise tallinna polütehnikumis ja tean neid lohhe kes taga reas magavad. kuid nad visatakse tavaliselt enne lõppu koolist välja või nad ei tee lõpueksameid ära, kahju neist. igatahes... kool annab hea hariduse, loomulikult peab olema viitsimist ise tööd teha ka. kõik võimalused on antud. saan osa võtta 10 000 EEK maksvatest kursustest ning microsofti tarkvara tasuta, kuna microsoft sponsor meil. nii et ainult head sõnad;)
 
Polüõli 06. veebruar 2014, kl 23.47
Lõpetasin Polütehnikumi lõpueksami. Õppisin Telekommunikatsiooniseadmete eriala. Alustas meid ca 35, kuid lõpueksami tegi 7 õpilast. Need inimesed, kes võtavad seda kooli lebolt, need lendavad ka sama lebolt, sorry aga nii on. Selekteerimine on kõva. Iseeneseset hea kool, hoiad hinded korras, saad iga kuu stipendiumi ( alates teisest poolaastast, nig soovitatabv eelneva poolaasta keskmine hinne peaks olema 3,5, kuid erand juhtudel ka vähem). Saad kutsekesk hariduse ja lisaks soovikorral saad teha ka riiklikud eksamid:). Peale kooli hea võimalus valida elektroonika erialasid kõrgkoolidest!;)
 
Polüõli 06. veebruar 2014, kl 23.48
Õppeaeg oli 3 aastat ja 6 kuud.. ( ehk see 6 kuud on ettevõtte praktikat, olenevalt kohast on võimalus jääda ka peale praktikat ettevõttesse tööle)
 
Marko 08. veebruar 2014, kl 17.42
Küsimus selline! Tahan õppida IT-d. Kui ma IT kolledžisse sisse ei saa, kas siis on mõtet minna õppima Polütehnikumi? Lõpetan kevadel gümnaasiumi, keskmine hinne võib jätta napilt mind IT kolledžist välja.
 
teele 08. veebruar 2014, kl 19.11
minu onu on lõpetanud ja töötab EE' s suht heal kohal (neid ametikohti ei suuda keegi meelde jätta)
 
mina 08. veebruar 2014, kl 22.35
mu tütar õppis seal. peale lõpetamist läks ülikooli - saab kenasti hakkama.
 
lõpetaja 19. märts 2014, kl 08.00
Saad teha lõpueksamid, võid mitte teha- mõleval juhul saad keskhariduse. Ülikooli tahe minna, siis paljudes kohtades tahavad lõpueksameid. Samas on ka selliseid arvestavaid ( ja paljud mitte humanitaar) erialasid, kus pole lõpueksamit vaja.. Igastahes kui kohal käia ja kahe-kõrva-vahele midagi jätta, siis on võimalusi palju!:) Karjääri võimalus 100%
 
KL 27. märts 2014, kl 09.34
Kas polütehnikumi reaalainete programm on sama keeruline kui gümnaasiumis või veel keerulisem? Kas polütehnikumi on mõtet minna noorel, kel reaalainetega põhikoolis raskusi? Mõtlen IT erialale.
 
Polükas 19. aprill 2014, kl 15.12
Absoluutselt on! Pead lihtsalt seal kohal käima ja mitte niisama pinki nühkimas käima. Põhi reegel selle kooli jaoks ongi see, et käid kohal ja paned midagi ka kirja... Kohe kui hakkad kooli üle laskma või tunnis niisama magama, siis on see lihtsalt ajaraiskamine
 
123 05. mai 2014, kl 16.19
Olin ka Polüs.. Alustas meid 38(öeldigi, et võtame varuga vastu kuna juba esimese poolaastaga langeb osa välja) ning lõpetas 14.
 
123 to KL 05. mai 2014, kl 16.23
Olin põhikoolis "kolmepoiss" füüsikas-keemias-matas, seal üldiselt 4-5 oma, minujaoks sobis nende programm rohkem.
 
wh 12. mai 2014, kl 16.34
viis aastat tagasi oli Polükas rakenduslik kõrgkool ja kui lõpetasid siis teist tasuta kõrgharidust ei saanud, kas nüüd on teisiti, et kutsekas
aga on sedagi juhtunud, et tööl on Polüka lõpetaja õpetanud välja TTÜ lõpetanut
 
Keit 03. juuli 2014, kl 17.43
Kas keegi oskab öelda, milline on vastuvõtutest Polütehnikumis veebispetsialisti erialale? Millised on need ülesanded või küsimused? Tahaks veidi eelnevalt end kurssi viia.
 
meel 14. juuli 2014, kl 15.57
polükas pole kunagi olnud rakenduslik.TKTK on ...
 
:: 21. august 2014, kl 05.02
Ise Polütehnikumi ei soovita. Õppetöö on seal üpris lohakas ja aeglane. Häid õpetajaid võib ühe käe sõrmedel ainult kokku lugeda.
 
nii on et 22. august 2014, kl 10.38
head tasemel õpetajad kes ka miskit teavad ja oskavad on igalt poolt läinud
 
Õpilane 12. september 2014, kl 23.28
Õpin 3. nädalat ja kiidan kooli väga!
 
KenL 19. detsember 2014, kl 15.10
Tervist,

kui ma põhikoolis õppisin saksa keelt, kas siis saab polütehnikumi sisse? Kodulehel oli kirjas võõrkeel (vene) ja võõrkeel (inglise,saksa)
 
TPT-st 13. detsember 2016, kl 22.24
See on küll 2 aastat vana kuid ehkki võtan ka sõna.

Mina käin Tarkvaraarenduse erialal ja enne kooli sisseastumist olin kuulnud mõnda laimu sõna kuid koolis sees olles ma nendest inimestest üldse aru ei saa.
Meid alustas klassis vast 30 aga nüüd ongi säärased inimesed kes jeeli käivad koolis nii, et võin vabalt öelda järele on jäänud 28 või nii, ehkki järgmine kursus jääb veel vähemaks kuna paar haukuijat on ikka klassis.

Polütehnikumis on ka võimalus teha riigi eksameid iga aasta ja isegi peale seda kui oled lõpetanud.

Sellel koolil on super-head õpetajad kes võtavad kõiki sooja südamega vastu, tehnika on täitsa tipus ja ka eriti Telekommunikatsiooni huvilistele kuna meil on kõige kõvem ICOM transiiver eestis.

Koolil on ka mitmed huviringid ja ka oma võimla.
Söök on kõigile tasuta, stipendium on 60euri(Kui ei ole koolitöö võlgnevusi)

Mul on endal klassis mitu säärast tagapingi rea inimest kes tunnis vaid näoga telefonis ja muudkui hauguvad vastu ja ei kavatsegi midagi teha, räägivad, et õpetajad halvad ja tulid vaid söögi pärast või mis iganes.



Tallinna Polütehnikumist on tulnud ka näiteks Skype-i tarkvara arendajad ja mitmed on ka Microsofti tööle läinud, see on absurd öelda kooli kohta, et ta on "Lebo" või "Halb", see sõltub inimesest endast, kas ta soovib õppida või mitte.

Ainuke kehvem omadus, et Polütehnikumis pole saksa keele õpet, ise olin eelmises koolis saksa keele õppe peal ning siis pandi vene keelde,õrgemasse rühma, kuid siiski tänutäheks on meie vene keele õpetaja nii hea seletaja, et mõne nädalaga sai juba lauseid kokku klapitud

Siiralt soovitan!
 
Kris 17. aprill 2017, kl 07.51
Kas keegi oskab öelda milline näeb välja vastuvõtutest?
 
Huviline 18. juuni 2017, kl 20.24
Oleks ka huvitatud,mida testis küsitakse.Peale põhikooli minnes.
 
tarkvaraarendaja 29. juuni 2017, kl 17.28
Minul küsiti testis enamasti kiiruse, loogika, matemaatika ja füüsika küsimusi.

Täpsemalt pole vaja teil teada :D
 
INimene 03. juuli 2017, kl 19.16
Aga IT alal on vestlusel ka mingi praktiline töö, mida see endast kujutab?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!