Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koolilaps
kiituskiri
 
ük 20. juuni 2009, kl 19.40
Tütar 9. klass kiituskiri!!
 
külaline 20. juuni 2009, kl 20.12
täna käisin ühel põhikooli aktusel, seal said kõik 9. kl õpilased kiituskirjad. need olid a'la avaldame kiitust heade tulemuste eest muusikaõpetuses, avaldame kiitust heade tulemuste eest geograafias ja matemaatikas jne. sedasi ainete kaupa kiideti. või siis avaldas kool kiitust hea käitumise eest.
täitsa tore ju :)
vanasti selliseid kiituskirju eriti ei antud. pigem ikka selle eest, kui kõik hinded olid 4-5d ja käitumine eeskujulik.
 
muti 20. juuni 2009, kl 20.42
Külalisele: Kas käisid ÜG põhikooli lõpuaktusel?
 
to külaline 20. juuni 2009, kl 21.33
vast mitte kõik, ainult neile antakse ainete kaupa, kes osalevad aineolümpiaadidel edukalt.
 
no 20. juuni 2009, kl 21.42
muusikaõpetus - kas selles korraldatakse ka olümpiaade? või siis kehaline kasvatus ja aktiivne spordiüritustel osaleja.
 
Ines 01. juuli 2009, kl 00.12
1.-9. klass kiituskirjaga va. 8., sest keemia ja vene keele sai nelja. praegu gümnaasiumis neil ei panda aastahindeid, nii et ma ei tea mille mõhjal neid antakse. See aasta ei saand.
 
külalisele 01. juuli 2009, kl 17.36
Eraldi antaksegi ainekiituskirjad. Kuid see nö üldine kiituskiri antakse ainult neile, kel on kõik aastahinded + eksamid viied.
 
agnukas 01. juuli 2009, kl 19.15
noh ma tean et olen liiga noor et siin kirjutada (olen vaid 11),lõpetasin neljanda klassi kiituskirjaga(neljandat aastat järjest).minu arust on täiesti tavaline asi see kui keegi kiituskirjaga lõpetab.tubli!aga et siin niimoodi sellest rääkida ja eputada...pole nii suur asi noh!
 
heh 02. juuli 2009, kl 00.55
Mu tütreke oli algklassides viieline, põhikoolis nelja-viieline, gümnaasiumist sai kah kuidagi läbi... kolmepuruga ... ja riigieksamid tegi kõik üle 80 punkti! Ta parim sõbranna lõpetas gümnaasiumi (ühes koolis nad ei õppinud) hõbemedaliga, aga üheski riigieksamis ei saanud 70 punkti täis... On teine selline väike pabistaja, ju ütlesid närvid üles, kogu suguvõsa ootused olid ju laes. Sisseastmisel kõrgkooli ei küsi keegi su kolmada klassi kiituskirja. Tasuta kohtadele saad kandideerida riigieksamite tulemuste alusel, ei aita ka hõbemedal, kui eksamite keskmine on 61.
 
aga meil 02. juuli 2009, kl 20.26
oli sel suvel üks suur ja edukas lõpetamiste jada:
Mina lõpetasin ülikooli cum laude, õde gümnaasiumi kullaga ja vend 9nda klassi kiitusega. Ema ja isa õpivad magistriõppes ja loodetavasti lõpetavad järgmisel aastal :)
 
qwerty 03. juuli 2009, kl 01.55
Mina lõpetasin kaheksanda kiituskirjaga.
 
seadus 03. juuli 2009, kl 10.00
aga seadustes on kirjas, et kiituskirja ei tohigi lapsele enam anda ilma lapsevanema loata!
vot!
kas ikka küsiti teie käest luba,et sel aastal te lapsele kiituskirja anda?

gümnaasiumilõpus medali andmiseks peab aga küsima medali saaja käest järeel,et kas ta ikka tahab seda medalit?
- no isikuvabadus või midagi sarnast igatahes- minu lapse ja minu käes küll võeti kirjalik nõusolek...
 
:P 03. juuli 2009, kl 14.35
meil samuti tublid lõpetajad peres. ise lõpetasin magistriõppe cum laude, vanem laps lõpetas baka.õppe niisamuti tublilt ja noorem laps gümnaasiumi kuldmedaliga.

palun selle seaduse linki, mis lubab ainult vanema loaga lapsele kiituskirja väljastada!
 
jurist 05. juuli 2009, kl 18.18
Autor: seadus
Aeg: 07-03-09 10:00

mis krdi isikuvabadus? :)))) mida loll jutt!
mitte mingit medaliküsimise värki ei ole ja ei ole ka kiituskirja väljastanmise küsimist. siis peaks ju tunnistuse väljastamsieks ka luba küsima - "isikuvabaduse" värgi pärast.

muide, mingit kuldmedalit ei antagi! antakse vaid paber.
ja mingit sellist seadust olemas ei ole, mis nõuaks vanema või õpilase nõusolekut kuldmedali tiitli väljastamiseks või siis kiituskirja väljasatamiseks.

valus lugeda, mis jama inimesed ajavad.
 
seadus 05. juuli 2009, kl 18.36
tule taevas appi!
jurist, kus sina küll elanud oled?

õpilaste kirjalike tööde hindeidki ju ei tohi õpetaja klassis ette lugeda. veel vähem eksamihindeid .
tunnistused antakse lastele kätte ja eks igaüks vaatab ise, mis sinna peale kirjutatud on, see iseasi kui ise teisele näitab või ütleb.

igasugused kiituskirjad ja medalid - see on märk teistest parem olemisest ja seda ei saa ilma nõusolekuta teha - vähemalt sel kevadel oli see nii.
 
?kas? 10. juuni 2022, kl 11.27
Kas sa saad kiituskirja kui üks trimester on R üks E ja üks H?
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!