Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koolilaps
Mida keegi lapsele jõuludeks osta on mõelnud ja kust seda leida?
 
Jõuluuuring 11. november 2009, kl 10.04
Nii siis teema juba jõulude kohta. Mul endal 15a. poeg ja mitte ei oska midagi enam osta jõuludeks ja ise ta ei viitsi sel teemal kontakteeruda. Tahaks mingit üllatust, aga mitte mingit ninni-nänni. Koguks siis mõtteid, äkki sobib midagi minulegi :)
 
triinu 11. november 2009, kl 10.07
Minul plaanis osta käekett või kaelakett (see lapse enda soov).
 
to triinu 11. november 2009, kl 10.30
kui vana laps on ja kas otsustad korraliku hõbeda või kulla või mõne lapsepärase ehte kasuks?
 
!!!!! 11. november 2009, kl 11.29
minu lapsele sobib kõik:alates mälukaartidest lõpetades huuleläikegaEi ta nurise.Isegi kui kõrvetan talle lemmiklugude Cd on ta happy.
 
19-aastase ema 11. november 2009, kl 12.46
igasugused "üllatused" selles vanuses lastele on üsna kindel ämbrisseastumine, eriti riietuse, jalanõude ja ehete osas!

Parem ikka pinni talt salasoov välja, ehk on selleks mingi arvutijupp, spordivahend, raamat, CD, konkreetse poe või kino kinkekaart?
 
.. 11. november 2009, kl 12.50
Ma ei tea, kui kenaks seda varianti pidada, aga kuna lapse sünnipäev on ka vahetult enne jõule, siis olen palunud tal jätta aknalauale avaliku nimekirja asjadest, mida soovib. Poes käies ja meeldivast asja näinuna paneb sinna kirja mida ja kus seda leida võib. Varsti nagunii hakkavad tädid-vanaemad pommitama, et mida siis sel aastal. Mure lihtsamalt murtud.
 
13 aastase ema 11. november 2009, kl 14.17
Mul küll poiss 13 alles, kuid soov on tal kindel. Kuna talle hirmsasti meeldivad puldiautod või -lennukid/-kopterid, siis tuleb talle midagi sellist ka vaadata. Tegelikult tal ongi valmis vaadatud, mul tuleb lihtsalt see ära tellida, aga ootan veel, sest meel võib muutlik olla. Õnneks igasugu mudelitega seonduvaid pakub eestis nt fasthobbies.eu pood (ei tule vähemalt riskida välismaalt tellimisega, mida ma üks aasta tegema pidin). Ma ei tea küll, mis hobid sinu poisil on, aga mõtteks sobib ehk sullegi.
Tegeikult sellises vanuses ongi vist kõige targem kas midagi hobide, huvide (arvuti või mõne muu huvitava vidina lisatarvikute)valdkonnas osta. Selline siis minu nägemus.
 
k 11. november 2009, kl 17.02
Minu poiss sai sõpradelt sünnipäevaks "Tarkade klubi"ajakirja tellimuse. See ajakiri meeldis kogu perele.
 
: P 11. november 2009, kl 18.46
Ma arvan, et ma saan jõuludeks sokke. Tore ju, sokid alati kaovad ära ja kuluvad. Mingit kommi ka. Nämm.
Kõige olulisem on see, et kõik on koos ja see elevus, kui saad vaadata, kui keegi sinu tehtud kingitust avab ja näha seda rõõmsat nägu :) Kõige parem tunne maailmas, kui keegi on õnnelik sinu tõttu.
 
no vot 11. november 2009, kl 19.21
kusjuures sarnaselt eelmisele saab üks minu lastest palju sokke endale. igasuguseid selliseid väga ilusaid kootud pitsilisi sokke. talle väga meeldivad ja ootab midagi sellist. üllatusena saab fotograafia raamatud mis talle kindlasti meeldivad. ühte neist on ta ise kunagu lehitsenud ja ütles, et kunagi ostab kui on nn vabaraha. teise valisin ise ja tean et talle meeldiks. saab ka mõned tahvlid oma lemmik sokolaade sveitsist. mingeid väiksemaid asju lisame ilmselt juurde. see on siis 17aastane tüdruk. 14aastane poiss saab ka ühe hea raamatu ja uue kitarri. ja kuivatatud liha välismaat.
 
jaa 12. november 2009, kl 10.48
minu teismeliste käest on ammu palutud, et nad oma jõulusoovid päkapikule KIRJALIKULT teada annaks, sest päkapikk, va reo, kipub unustama :)
tegelikult on nad lihtsalt valjusti oma soovid öelnud, juhul kui päkapikk kõvema kuulmisega on :)
tütar soovib depilaatorit (või epilaatorit), poiss pardlit
 
soov 12. november 2009, kl 17.38
ma ei kingi kunagi oma lapsele riideid.sõbranna laps ütles kord kingitud riiete kohta nii, riideid vajan ma nagunii ja te ostate mulle, see ei ole minu kingitus ja mulle läks see nii hinge,et kunagi ei kingi ühelegi lapsele riideid ei jõuludeks ega sünnipäevaks.
 
neiu 12. november 2009, kl 18.24
Kui ta ise ei viitsi sel teemal kontakteeruda sinuga, miks sa üldse kingid talle midagi?
 
sünna 12. november 2009, kl 20.56
Kuna just üks sai sünnipäevaks kalli mobla ja teine sai korraliku fotoprinteri, siis jõuludeks ei oska midagi kinkida. Ei tähtsusta jõulusid kui "kingipühasid".
 
soovitan 13. november 2009, kl 08.06
hea kink lapsele kes huvitub igasugustest faktidest ja ajaloost ja saab hakkama inglise keelega oleks: - STUPID hISTORY- leland gregory 2010 calendar.

See on 2010 a kalender inglise keeles, kus iga kuupäevalehe tagaküljel on igasugused huvitavad faktid või sündmused kirjas. Igal lehel üks.
Mul tütar 16a ostis selle oma sõbrannale Tartus Apollost.
maksis kusagil 100 ek, oli vist soodukada
 
vares 13. november 2009, kl 16.05
ma tõsiselt ei saa aru, kuidas on võimalik, et OMA perele, OMA lapsele ei teata, mida kinkida?? aasta otsa olete ju koos - kas mittemidagi ei ole kuulda olnud, millest laps räägib, unistab, soovib?
 
Milvi 14. november 2009, kl 16.38
ei kingi midagi, laps juba 19, mingu tööle ja ostku ise.
 
Milvile 15. november 2009, kl 19.19
Issand, kas selliseid emasid ka leidub, kes lapsele isegi jõulukinki teha ei raatsi? Mingu ostku ise- peab ise endale jõulukingi ostma või???
Ise ootad ju küll kingitusi. Egoist! Mine osta ise omale siis!
 
f 15. november 2009, kl 20.11
varesele:
olen üks nendest emadest( neid pole sugugi mitte vähe), kel tihti tuleb pead murda, mida lastele kinkida, eriti veel jõuludeks.
Sel aastal õnneks lihtne, lapsed on oma soovid välja öelnud- üks tahab hommikumantlit, sellist pehmet, sooja, värvilist ja teine Eesti lauamängu.
 
ema 15. november 2009, kl 20.27
minu laps teab, et sel aastal rahaga priisata ei ole ja et päkapikud tulevad tagasihoidlikud. jõulukingist pole veel rääkinud temaga. ma ei teagi. kigiks küll midagi praktilist, aga otseselt ju midagi ei olegi vaja jõulude aeg. midagi huvitavat ta tahaks, aga mis oleks huvitav 10aastasele poisile? sportlik ta ei ole, pigem selline uurija-avastaja tüüp.
 
hehee 16. november 2009, kl 19.36
siin ka mõned ideed - http://sille-kasulik.blogspot.com/2007/11/kingitused-sissejuhatus.html
 
iti 16. november 2009, kl 22.27
Mul sama vana poiss, 15. Mõtlen veel, aga juttu on olnud, et nahkkindaid tahaks elus esimesi või paremat lõhna, mida muidu ei osta. Eelmine aasta sai soovitud hõbeketi. Ja kott või karp lemmikkomme. Raffaello või kannel.
 
kettely 18. detsember 2009, kl 10.09
Lapse enda pildiga mõni vahva meene, pusle/kruus vm
http://meened.photopoint.ee/
 
f 18. detsember 2009, kl 10.49
võid ju raha lihtsalt kinkida! selles vanuses lastel tihti näpud põhjas!ja ühele eelmistest kommenteerijatest- mina ei oota mingeid kinke ja peab siis just jõuluks lastele midagi kinkima? igal ajal võib kingitust teha ju.ma mõtlen suuri lapsi, väikesed ootavad kindlasti jõuluvana!
 
mina 18. detsember 2009, kl 10.55
see on kindel jah, et selles vanuses üllatada ei maksa. viisaks laps muidugi tänab ja naeratab, aga ei usu, et nänni üle siiralt vaimustub. minu 15 aastane tellis ja saab bossi selection lõhna.
 
linnas 18. detsember 2009, kl 10.59
siin ka kohalik abiks pood, meie tüdruk ka puldikate fänn, kaasa arvatud helikopterid :)
http://pood.hobikeskus.ee/
 
emmekene 25. detsember 2013, kl 09.52
Mina kingin isiklikult oma 14aastasele pojale mingi lõhnaõli,kas hugo boss või play boy.
10aaatasele tütrele kingin furby.

Mõned asjad mida võiks kinkida.
 
noormehe ema 26. detsember 2013, kl 18.16
Nüüd vist juba hiljaks jäänud, aga mõni ehk peab ka nääreid. Minu lapse tutvusringkonnas on ülipopp mäng "Uno", neid mängukaarte müüakse poodides, Nt Selveris on need 6 €, teistes kallimad (seal Angry Birdsi tagumise pildiga).
Eelnimetet fotograafia alustõdede raamat oleks ka kasulik kink.
 
beedu 16. detsember 2017, kl 22.39
mida te ajate lollid kinke pole vaja kellelegi mis teil viga on raha tahan!
eid_1539182d9f2a26 14. detsember 2018, kl 11.40
puidust kvaliteetsed mänguasjad Saksa perefirmalt:
lapsepai.ee
kasuta kupongi lapsepai20, saad 20% allahindlust!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!