Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koolilaps
Klassi populaarseima lapse ema
 
Kiisukene123 22. november 2021, kl 21.50
Tere! Minu jaoks jääb arusaamatuks kuidas minu tütrega koolis suhelda ei taheta. Ma panen teda väga ilusasti riide ning teen ka väga kaunist meiki.( käib käekottiga koolis) Minule jääb arusaamatuks kuidas uues koolis nii ilusa ja silmapaistva tüdrukuga suhelda ei taheta. Ta läheb ja räägib teistega ning ostab asju aga nö need klassikaaslased vedu ei vōtta. Ma saan aru, et mu laps on krõbeda suuga ja enesekeskne, aga see pole põhjendus. Ta on alati klassiōhtutel juht ning võtab ülesandeid ALATI grupi töödes endale. Garderoobis ei hoia korda saan aru, et tema asjad on igalpool aga mis teha??? Kui asi ei muutu pöördun klassijuhataija poole ja sealt edasi direktori poole
 
Kuuendik 24. november 2021, kl 15.44
Tere!

Olen küll alles 6.klassis, aga meil on klassis mõni laps, kes end meigib ja kannab pidevalt mingeid asju. Temaga on probleemiks see, et arvatakse, et tahab hullult kellelegi silma paista(ühesõnaga tunduks, nagu ta oleks kuulge-vaadake-mind-ma-olen-nii-ilus-tädi)
Loodan, et kõik saab korda.

Susanna
 
neljandik 27. november 2021, kl 20.17
Dere, ollen alles neljantas klassis aka mulle meeltivat mehet
 
Kallemees 27. november 2021, kl 20.37
Tere olen 31 ja sooviks teada mis teie lapse nimi on ja kus koolis ta käib? Mul omad plaanid juba tehtud! Kas oleks võimalik kuidagi selle lapsega ühendust saada? Mu tel:58208089
 
Omanik 28. november 2021, kl 19.44
Mida te teete minu lapse nime ja kooliga??? mingisugune pervert olete?? mis see teile annab??
 
Klassijuhataja 18. detsember 2021, kl 07.14
Teemaalgataja, sinusugused kitupunnid ei meeldi kellelegi. Seega nädalavahetusel pese oma vana kere saunas puhtaks ja esmaspäeval kooli aru andma, miks idiootseid teemasid delfis tekitad. Triigitud taskurätik võta ka kaasa, meil pole siin ühekordseid salvrätte raisata.
 
Omanik 25. detsember 2021, kl 05.39
millega olen sellise kohtlemise ära teeninud? Ei mõista ega hakkagi mõistma.
Mina kaeban palju tahan, ja sinu kaeban ka kohtusse!
Kohtu näeme!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!