Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koolilaps
poisid eraldi
 
ulli 05. jaanuar 2004, kl 09.55
foorumites on palju juttu,et poisid kiusavad koolis tüdrukuid,isegi peksavad neid,kes arakesed.Miks siis ometi ei ole eraldi tüdrukute ja poiste klassid.See lahendaks paljud probleemid.Bosstüdrukud ei peaks siis end pidevalt poistele "näitama",nende tegevust heaks kiitma ja irvitama nõrgemate kiusamisel.Kindlasti paraneks kollektiivitunne klassis.
 
To: Ulli 05. jaanuar 2004, kl 10.14
Ja mis vanusest alates need rahvavaenlased siis koolis kokku tohiks lasta?
Hmm, tundub nagu kloostrikool olevat, kus poisid tüdrukuid ja tüdrukud poisse ainult nurga tagant piiluda saavad...
 
miine 05. jaanuar 2004, kl 10.57
minu poiss käis poisteklassis, pidevalt oli kuulda, et keegi kedaki toksis, noris, kakles....
nüüd on segaklass ja poiss ise ütles, et sel aastal on koolis kuidagi rahulik...ikkagi poole vähem poisse.
ja pealegi tuleb nüüd õppida tüdrukutega käituma ja suhtlema - sügisel oli kohe tunda, et tüdrukuid võeti nagu poisse. Nüüd hakkavad need suhted õnneks paika loksuma...
 
paigas 05. jaanuar 2004, kl 11.04
miine ütleb,et tüdrukui võeti kui poisse.Mida oligi vaja tõestada,olgu kesksoolised.
 
jama 05. jaanuar 2004, kl 13.01
See on ammugi teada, et algklassides on tüdrukud nii vaimselt kui füüsiliselt poistest üle. Poisid lihtsalt on titemad. Ja rabelevad sebivad rohkem st on liikuvamad. Lihtsalt klassid on liiga suured, paljud lapsed julmad ja kiuslikud, pole vahet kas poiss või tüdruk.
 
be 07. jaanuar 2004, kl 12.13
Vanalinna Hariduskolleegiumis on poiste ja tüdrukute klass eraldi kuni keskkoolini.
 
siisike 07. jaanuar 2004, kl 22.47
Huvitav, mina jällegi kuulen sellest teemast küll 1. korda? Ah, et poisid kiusavad tüdrukuid? Minu 4. klassis poiss ja tema sõbrad ei taha tüdrukutest midagi kuulda? Nende jaoks täiesti nõme teema, nemad mängivad spinneritega ja tüdrukud beibetavad ja susivad. Ja kui olen küsinud, et kas kedagi kiusatakse siis vastab ei ja ütleb, et nemad vahetunnis mängivad mõnikord koos tüdrukutega nii kummikeksu, trifaad kui ka kulli.
Arvan, et ikka konkreetset seltskonda tuleb vaadelda, aga mitte üldistada.
 
wwww 11. jaanuar 2004, kl 00.05
mina olen selles eel pool mainitud vhk-s käinud tüdrukute klassis; tegelikult ei väidaks midagi et omavahelised suhted on paremad, tüdrukute klassis on omavahelised suhted ikka märksa keerulisemad kui segaklassis; tohutu konkurents tekib ja sellist varajast naiselikku õelust on ikka piisavalt, kuid kool ise pakkus nii head õpivõimalused, mis kaalus kõik muu üles. aga jah, eks see ole selline ainulaadne koht üleüldse eestis; need kes teavad, teavad...
 
ei usu 11. jaanuar 2004, kl 00.48
..et tüdrukuteklassis oleks parem õhkkond, intriigitsevad ja susivad seda enam. kooliajal oli üks tüdrukteklass meil, juhtus kogemata niiviisi. jama oli.
ka vana teada tõde et ainult naiskollektiiv ei ole kõige õigem kooslus (nagu ka ainult meestest koosnev töökollektiiv)
eluterve on ikka sega.. nagu see maailm on loodud
 
KaTy 21. jaanuar 2004, kl 20.55
irw...rääkigu nad mis tahes..aga eraldi klasse nad küll ei tahax
 
midaiganes 24. november 2004, kl 21.26
mina tean!
 
LMAO 22. november 2018, kl 16.24
Niiet jutt käib sellest ,et poisid on kehvemad kui tüdrukud.Arvan ,et see annab mulle ikka põhjust
neid kiusata.Nad ei peaks end nii esile tõstma ,arvavad et on paremad kui poisid.Sõda algab pubekaeas. Võib ytelda et tydrukud vs poisid.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!