Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koolilaps
seemnepurse?
 
Mairi 10. detsember 2005, kl 15.16
mitme aastaselt teie lapsel märjad unenäod tekkima hakkasid? minu 11 aastane poeg läks paar päeva tagasi hommikul kooli ja kui voodit hakkasin kokku panema, siis leidsin teki pealt valge ja sperma järgi lõhnava laigu. ma vahepeal mõtlesin et äkki ta peaks hakkama magades kandma aluspüke et oleks spermat mugavam koristada.
 
*** 10. detsember 2005, kl 15.25
PAZDRAVLAJU!! SINU POJAST SAI NOORMEES!! AGA SEE ALGAB VÄGA INDIVIDUAALSELT KELLEL 11.a. KELLEL 16.a.
 
anna 10. detsember 2005, kl 17.45
teemast mööda aga jälle näeme kuidas toredaid eesti mehi kasvatatakse -11 aastasel teeb ema voodit??!!
meil koristavad selles vanuses (ka hetkel 10-nene)100% oma tube ise.
aitan ainult akende pesul.
 
9a ema ja teeb ka vahel poja v 10. detsember 2005, kl 18.01
anna,see pole absoluutselt sinu asi kas ja kuidas ja miks see ema hakkas poisi voodit kokku panema,ära kommenteeri kui asjast pole õrna aimugi,seal võis olla sada põhjust.
 
suslik 10. detsember 2005, kl 19.06
kas see on nii tähtis uudis nüüd et kõik teadma peaksid sellest:DDDDD
 
9a ema ja teeb ka vahel poja v 10. detsember 2005, kl 19.09
teie kes te loete vist jutust üldse aru ei saa,polnud ju uudist teatatud,vaid küsiti kui vanalt teistel sellised asjad juhtusid.
 
blah 10. detsember 2005, kl 20.11
jajah... ägedad memmepojad neist kasvavad.
ma tegin juba lasteaiast saati endal ise voodit ära ja kujutan ette, et oleks ikka vähe mark olnud, kui emme selle ära oleks teind


fuuhh.. kahju poistest.

ahah ', lisan veel korra, et see teema on raudselt fake, sest kes meil siin viivika, maarika, mariti jne käekirja mäletab on kohe näha, et viimatse päevade jooksul on haigeid ja lolle teemasid järjest juurde tulnud.
 
Kardioloog 11. detsember 2005, kl 14.17
Mäletan suurepärasel...aga hakata oma poja spermat nuusutama, ime veel, et keelega ei limpsinud (ka fantaasiates).
 
. 12. detsember 2005, kl 12.14
kas praegu magab poiss siis paljalt võ?
 
kräu 12. detsember 2005, kl 12.29
aga miks poiss paljalt magada ei või?selles pole midagi erilist,kui inimene end ilma aluspükste või pidzaamata mugavamalt tunneb.
mind huvitab ainult üks küssa,kas teemaalgataja ütleb kojujõudvale pojale kohe otse:pojake,panin sulle ööseks tudu-püksid voodi äärele,kas sa ei kasutaks neid magamise ajal,siis ehk jäävad linad puhtamaks.
või on nii delikaatne,et sokutab lapse tuppa murdeealise noormehe elu ja probleeme käsitleva raamatu,kus on ka märgade ööde ja hügieeniga seonduvat teavet sees.
 
tydruk 13. detsember 2005, kl 12.23
appikene ise oelte siin täiskasvanud naised ja ajate nii haiget juttu!"!
ok ma saan aru ema murest jne.
aga teie kes talle vastate niii haigelt.
kle ma pakun et keegi teist ei sobi emaks ja üldse ostke endale elu!!
 
to: Mairi 14. detsember 2005, kl 19.08
siit lugedes jääb küll mulje, et mõned lapsevanemad on täielikud perverdid. Mairi, ära pane tähele. kahjuks küll teemal kaasa rääkida ei oska, sest endal tüdruk. Aga targutajatele ütleks, et te keegi ei tea, miks ema voodit teeb. Näiteks ka mina teen meie mõlema voodid hommikuti korda, sest olude sunnil elame praegu ühes toas ja tema läheb kooli varem kui mina tööle, st et minul jääb rohkem aega hommikul. Aga selle eest teeb tema nädalavahetuse hommikutel süüa. Vot nii, ärge targutage, kui teiste elust midagi ei tea !
 
jjj 04. jaanuar 2006, kl 00.42
Pane lauale/öökapile raamat sellest ;)
 
Andrei Zevakin 05. jaanuar 2021, kl 03.29
anna sa seksid oma lapsega ja ta alles kümme? #Andrei Zevakin
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!