Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koolilaps
päkapikud
 
k 30. november 2004, kl 23.36
Kas teie 11.a lapsed usuvad päkapikke
 
Linnuke 01. detsember 2004, kl 09.17
Oh ei :) juba aastaid mitte enam. See on nüüd selline hea väljapressimismeetod, et suss aknale, siis midagi ikka saab :)
 
+++ 01. detsember 2004, kl 09.39
see kuu 13-seks saav tüdruk ega vist ei usu, aga teeb nägu küll, et usub
minu arust selline armas komme, tore ju hommikul mingi väike komm või sokolaad leida sussi seest
ei pea ju ei tea mida panema
 
m 01. detsember 2004, kl 09.43
Minu 10aastane ütles otse, et teab küll, et see olen mina. Aga rõõmustas juba, et nüüd saab sussi aknale panna. Ja oskab ilusti korrata minu sõnu, et kui usud, siis on nad olemas ja polegi oluline, mis kujul:)
 
saamatu päkapikk 01. detsember 2004, kl 12.12
Minu 10-aastane sai just suure šoki, kuna jäin päkapikutamisega vahele... Jõuluvana ei uskunud see laps ammu aga päkapikke küll... Kahtlused muidugi olid ka päkapikkude suhtes aga tahe jõuluimesse uskuda oli suurem. Ja nüüd jäin mina eile kommi sokki toppimisega haledalt vahele ja laps pettunud mis kole...

Õnneks täna oli juba suuremast pettumusest üle saanud ja mängis jälle rõõmsalt kaasa, isegi natuke leiba ja vett oli päkapikule valmis pandud, ja nukutool, et mehike puhata saaks.
 
darkangel 02. detsember 2004, kl 17.20
mina just yxpäev mainisin oma 11a. tytrele, et ta võix jõuluvanale kirja kirjutada, et pangu siis akna peale, kyll päkapikk ära viib. Tema selle peale ytles, et ma ise peax ka kirja kirjutama. No kirjutasimegi. Öösel võtsin tema kirja ära ja panin paelakesega kokkuseotud 5kroonise asemele :P Hommikul pesin vannitoas, kui plika avastas, et kiri kadunud ja raha asemel, hyydis siis mulle, kas mul ka päkapikk käis. ma kokutasin vastusex, et ei tea, vist mitte. Plix käskis vaadata. Ma siis läxin ja vaatasin ja oligi kiri kadunud ja pakk ajutisi tattoosid asemel :)
 
. 05. detsember 2004, kl 14.18
meil selline asi et ema viib ainult väiksemale õele komme , ma võin panna terve toa neid susse täis aga ta ei märka et teised ootavad ka jõuludelt midagi :'(
 
lii 05. detsember 2004, kl 16.03
ma juba 6 aastaselt ei uskunud päkapikkudesse, jõuluvanasse, aga siiamani(nüüd 16) käivad päkapikud aegajalt :P
 
fly 05. detsember 2004, kl 18.59
ma ka jõuluvanasse ei usu aga päkapikkudesse küll
ma tean et mu mamps käib ja paneb komme(jäi paar aastat tagasi haledalt vahele)aga põhimõtteliselt ma päkapikke ja muidu siukest rahvast usun
 
maali 06. detsember 2004, kl 18.09
tore ju kui nad siiski usuvad .mängin kah oma 7 aastasele tütrele päkapikku ning kuna nad elavad vanema õega ühes toas ja tema on 18 siis paneb vanem kah sussi anka peale ja veel norb mind hommikutti kui ma magama jään kogemata...hea kui neil siiski lapsepõlv veidi pikemaks jääb...
 
kati 09. detsember 2004, kl 14.41
Tudengist-poeg rääkis , kuidas oli toakaaslasele päkapikuks ja kui see hommikul soki seest leidis ühe kommi, siis oli jumalast elevil, et mõtle , temal käis pakapikk ja tervex päevax on hea tuju. Armas ju! Rõõmux on ju nii vähe vaja, ainult natuke hoolimist!
 
elelyyn 11. detsember 2004, kl 20.07
nii meil käivad päkkad..aga suurem 9a ei usu enam jäin natuke vahele...aga pisem 1aastane usub ja tal nii hea meel...aga kõige piseal 2-kuusel ei käi...
 
ema tütardega 13. detsember 2004, kl 11.56
meie pere 11 ja 8a.aastastel enam päris igapäev ei käi päkadsest see asi sai lahti seletatud siis kui lapsed hakkasid kurtma et miks teistele tuuakse seda ja seda aga meile ainult maiusi.kuna olid rahalised raskused kogu aeg siis vaatasin et rohtem ma ei suuda neile mõttetuid lootusi sisendada ja saigi ära räägitud.aga kui väiksemad olid ja ka kord vahele jäin päkapikutamisega siis ütlesin et nägin et suss oli tühi ju päka ei jõudnudveel siiani ja tahtsin et te ei pettuks'ja asi korras.aga see ei tähenda et meil susse aknal nüüd ei ole ikka onainult ma ei kuule enam nuttu teemal meil jamad asjad sussides.ja leidmiserõõm on alati hea.
 
Pubekas 06. jaanuar 2005, kl 04.09
Ma pole kunagi päkkapikkudesse ega jõuluvanasse uskunud(vähemalt ei mäleta seda).Sussi panin ma akna peale ma ei tea kui mapju aega tagasi.
 
Tjunsu 18. september 2023, kl 11.06
Võimalik vaid Soomes. Töötukassa pakkus 48-aastasele naisele lõbusat ametit, mis teda siiski solvas Hea et veel ei pakutud tööd, põhjapõdra rakendi kutsarina või põhjapõdrana Snegurotskat ei pakutudki Restoranipidajaks õppinud naine töötas viimased aastad riigi transpordi- ja sideagentuuris erieksperdina. Päkapiku amet oleks olnud muljetavaldav tõus karjääriredelil Eestis võib siiski täitsa rahulik olla ja amigo baaris saab vanem naine ka tööd..Olenevalt isasloomade joobeastmest kuigi äkki vajab Amigo baar melu elavdamiseks ka päkapikke Pakun asendust-Ärma Joki Turismitallu! Palk kokkuleppel- tasuta! Boonused Puhas õhk/ 24/7 turva+ vaba jalutuskäik kogu Territooriumil. Kasv peab ka sobima
https://www.youtube.com/watch?v=Hdqv-2ZjUbc
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!