Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koolilaps
Kui vanadele tüdrukutele on mõeldud ajakiri Barbie?
 
? 03. märts 2008, kl 16.46
Sattusin täna sirvima värsket numbrit. Testi küsimused olid sellised, et kas sul on pidevalt küüned värvitud, millise huuleläike valiksid? Ise pidasin seda maksimaalselt 2-3.klassi tüdrukute omaks, minu II klassis käiv tüdruk pole iial küüsi värvinud või huuleläike peale mõelnud. Kuidas teie tütred?
 
mamps 03. märts 2008, kl 17.05
sobib 3-9, mitte lugemiseks, vaid nänni pärast, mis seal vahel on - tuust sulgi boaks, lehvik, mis päris lahti ei käigi, täica ok märkmik väikese tabaga... ette lugeda pole midagi mõistlikku aga mõnikord meisterdada on küll. sellest, et see sisuliselt on tyhi ajakiri, sai laps lugema hakates aru, seletas nooremale õele ka, et seda võib lõikuda:)))

ja nyyd on veel Printsessid ka:P
 
K 03. märts 2008, kl 17.39
Minu laps käib ka 2.klassis.Igal hommikul paneb läbipaistvat huuleläiget peale, vahel lakib küüsi ka.
..Ja loeb Barbie ajakirja ka.
 
!!! 03. märts 2008, kl 18.05
ha-haa,mul vanem 8a.kes huuleläiget kasutab+küünelakk,pidu puhul juustele sädelev spray jne .ning noorem4a.kASUTAB KA HUULELÄIGET+VAHEST KA KÜÜNELAKKI.MEILE SOBIVAD NII BARBIE KUI KA wITCH AJAKIRI AGA ESMANE IKKAGI NÄNN.
 
s 03. märts 2008, kl 21.42
minu 11a tütar ei armasta meikimist ja talle ei meeldi ka et mina värvin end,ajakirja sirvib mõistatuste,meisterdamise,nänni pärast,8a tütar tahab kunstküüsi ja meikida:))))Värvib,meisterdab.Aga üldiselt ega nad suurt ei fänna seda ajakirja(jumal tänatud)
 
kass 03. märts 2008, kl 22.14
6-aastane soovis sünnipäevaks (6.-ks siis) suurema õe(18) käest laste meigikomplekti ja on selle üle üliõnnelik. Selgitasin siis ära misasi milleks on ja leppisime kokku, et minuga välja ja lasteaeda nii ei lähe ja õhtul tuleb alati nägu ära pesta, tundub, et toimib. Kui sõbranna sünnipäevale läheb või lihtsalt kodus on, siis võib värvida. Küüsi ei laki, barbi ajakirja (õnneks veel) ei loe, aga barbidega on viimasel ajal hakanud mängima (sai suure õe käest).
 
Birgit 04. märts 2008, kl 08.06
Minu tütar mukkis oma põhimukkimised ära lasteaia lõpus, siis oli tal meigikomplekte rohkem kui mul. Nüüd, 9a on tagasi tõmmanud.
Mina ise suhtun Barbi jne tüüpi ajakirjadesse ettevaatlikult, st ei suru neid lapsele peale, ei soovita talle. Miks? Sest minu jaoks kannavad nad kindlat sõnumit, nende eesmärk on kasvatada emme tibudest trenditeadlikud tibid. Ühesuunaline ajuloputus numbrist numbrisse eesmärgiga vormida barbisid. Keda see rahuldab ja kelle meelest on see lapsele (tütrele) hea ja ainuõige tulevik, laske käia. Kes nüüd kulme kergitas, mõelge korra järele.
 
Täpitriin 04. märts 2008, kl 09.43
Tütar ei ole kunagi vaimustunud olnud Barbie nukkudest ega muust stuffist, veel vähem ajakirjast, minu õnneks. Seda on asendanud mõõdukas Puhhi ja normaalne Lotte-maania.
Esimesed meikimised ja küünte lakkimised jäävad lasteaia aegadesse, nüüd mõlemist välja kasvanud, ainult Blistexi huuleläige külmaga ja sädelev pidulikul puhul.

Birgit, see ühesuunaline ajuloputus ei tule ainult Barbie ajakirjast, aga see on õige, et püütakse vormida ühesuguseid tibitüübilisi neide, kel puudub eripära ja omanäolisus.
 
kass 04. märts 2008, kl 10.26
nõus Birgitiga, aga seal saab ema ka ise palju ära teha, kui laps juhtumisi selle ajakirja kätte on saanud. Lihtsalt lapsega koos lehitseda ja nii möödaminnes oma arvamust avaldada.
Hea barbinduse vastane teraapia on kivirähki kalekirjaku raamat, lugesin seda latsele, väga lõbus oli, nii neil, kui mul. Kokkuvõtteks teatati ainult, see barbi on ju niiiiiiiiiiiiii loll.
 
kass 04. märts 2008, kl 10.28
korrektuurid siis:
lastele ja kaelkirjaku, sry.
 
Täpitriin 04. märts 2008, kl 10.35
Tahtsin vaid repliigi korras öelda, et Kivirähu "Kaelkirjak" on väga hea raamat.
 
Ema 08. märts 2008, kl 18.33
Minu 10-aastane kasutab vaid Nivea huulepulka (See mis niisutab) külma ilmaga ja tal on üks huuleläige, mille ta sai sõbrannalt kingiks. Seda ikka pidudel kasutab. Ja küünelakist niipalju, et neid ta küll eriti ei kasuta. Tal on üks tervendav ja üks beešikas-roosakas küünelakk. Lasteaias oli loomulikult väike, laste-meigikomplekt.
Ma ehmatasin aga, kui nägin ükspäev kooli tüdrukut ära tuues, tüdruku klassiõde. Ripsmeid oli värvitud siis nii, et... Silmalaud olid sätendava sinisega ja terve nägu oli mingisugust puudrit täis plötserdatud. :( Huulepulk oli ka veel roosa ja sädelev.
 
fsdf 08. märts 2008, kl 19.08
eelmisele - ära põe selle klassiõe pärast ka, see meigihullus võib tal üle minna ;) ise ka mingi 11-12sena(ei mäleta) toppisin koledaid erksavärvilisi lauvärve näkku jne, aga hetkel 17 ja absoluutselt ei meigi ennast.
 
Ca 01. juuni 2012, kl 17.55
Mina loen nooreteajakirju sest ned on minuvanusele
 
MAASIMARI 01. juuni 2012, kl 23.32
KAS TE EI TEA ET BARBIE ON TITEDELE
MINU LAPS ON LOTTE JA KLASSI FÄNN TALLE MEELDIVAD
JUST TÄHEKE JA KROONIKA
 
Maasikmarile 02. juuni 2012, kl 15.13
Just ei ilmu enam ammu:p
 
xxx 02. juuni 2012, kl 15.14
Ajakiri ilmselt 5-9 a lastele. Minu laps 11, teda see ei huvita ja varem ka tahtis ainult nänni pärast.
 
reeilika 07. juuni 2012, kl 12.36
minu noorem õele ei otsteta barbiet
sest see teda ei huvita temale meeldivad lotte ja
karupoeg puhh barbie on nii nõme ajakiri
 
tibu 27. juuni 2012, kl 22.49
miks on olemas nõme ajakiri barbie
 
hädii 31. juuli 2012, kl 11.44
mõtetu nänn
 
pilleke 30. juuni 2014, kl 15.12
barbie ajakirjaga kaasas oli nooremal õel
mikrofon kuhu said hääli teha aga see on mingi hiinakas
jyski käkk mis sel oli ja telefon mis mille tulid
nupud ära ja huule läige kaelakeega mis seisab vannitoa
riiulis siiamaani mis oli ostetud 4 aastat tagasi
 
arvaja 30. juuni 2014, kl 15.15
minu 4 aastane tüdruk vaatab kätemaksu kontorit,
tal on mõõdukas pony ja bambse maailm

mõttetu käkk on jah hiinakas
 
User12455 23. jaanuar 2024, kl 18.28
Mulle pole kunagi see barbie meeldinud . Nagu näha on et selle ajakiri on kohutavav ja labane sisu täpselt nagu on see brigitte susanne hunt .on see barbie loll
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!