Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Autoabi
Mis autokool Tartus ?
 
Hq 05. november 2010, kl 19.17
Mis on hea , mida te soovitate ? Kas kool nagu "autosoit" on hea ?
 
. 05. november 2010, kl 21.53
No ma ei tea - kuidas saab olla kool hea või halb? Nii võiks küsida mingi gümnaasiumi kohta, et kuidas tase ja õhkkond, seal käid ju pool elu. Aga see paar kuud autokooli... Kes teooriat loeb, peab ju ikka asja oskama, tore, kui ta suudab seda ka huvitavalt seletada, et magama ei jääks, aga eks nad ole kõik ühel tasemel. Ja õppima pead ikka ise. Kõigest 40 tundi ju, tegelikult pole sedagi.
Sõiduõpetajaid on igas koolis mitmeid, kellel iseloom parem või halvem, vahetada saab ka, kui tõesti üldse ei klapi. Ja sõita nad oskavad kõik. Kellel just pedegoogilisi võimeid rohkem, eks too meeldi ka õpilastele enim, aga et nüüd kohe mõne õpetaja pärast kool oleks parem või halvem?
Mina valisin puhtalt hinna ja koha ja loengute algusaja järgi - tõsi, oma tütardele parasjagu:) Ühel load käes ja sõidab korralikult, teisel sõidutunnid poole peal, ka ei kurda, et midagi segaseks jääks või hästu ei õpetataks.
 
anti soit 05. november 2010, kl 23.10
See kool nagu autosoit arvan ma pole nagu parim, ehk kallim?
 
Hq 05. november 2010, kl 23.25
Kus teie tütred käisid siis ? Ega praegu jh see valimine kerge ei ole . Autosoit kõige kallim küll jh ,aga ma olen selle kohta head ka kuulnud või ei ? Ja kuidas nende õppesõitudega on ,et see peaks igas koolis olema nii ,et kokkuleppel ja kuskil õhtu poole ? Kuna hommiku poole on kool .
 
. 05. november 2010, kl 23.54
Vaat jah, seda tuleks enne registreerimist tõesti uurida, kas sõita saab ka õhtuti või nädalavahetustel, ja kas sõidutund võib alata seal, kus õpilasele kõige mugavam on.
Mina valisin Radimixi, hind 4000.- teooria + sõit + 500.- esmaabi, ka lisasõidutunnid tundusid kõige odavamad. Ei pidanud ka registreerimisel sissemakset tegema ja võimalik oli maksta mitmes osas. Loengud vanas kaubamajas, see konkreetne kursus alustas 18.00 - koht otse bussipeatuses ja algusaeg sobiv, jõuavad ka kell 17 töö/kooli lõpetavad inimesed. Õpetaja mõnus, nagu muljeid kuulsin. Ja esmaabi lausa täitsa koomiline:)
Aga õhtuti nad ei sõida ja nädalavahetustel vist ainult üks masin, alustavad ka vaid vana kaubamaja parklast - see on jah natuke ebamugav. Kes koolis, kes tööl, ega kellelgi ole lihtne paar korda nädalas poppi panna - aga see 20 tundi paari kuu jooksul kuidagi ikka saab. Aga õpetaja Kalju on väga tore ja asjalik, seletab kõike ja on sõbralik:)
 
Hq 11. november 2010, kl 15.14
mm .. Aga jh praegu ma olen ise jäänud kolme kooli vahele : selge,kiivi ja autosoit . Öelge ausalt milline oleks kõige mõistlikum ?
 
mnjah 11. november 2010, kl 16.08
Eks igaüks kiidab ikka oma. Mina käisin Selges ja jäin väga rahule. Õpetaja oli ülimuhe, teooriat luges ka normaalne inimene, eksamid sain kõik esimese korraga tehtud. Iga kooli kohta võib leida nii positiivset kui negatiivset vastukaja, mina näiteks olen nendest sinu poolt väljapakutud kolmest ühe kohta kuulnud, et ei taheta koolieksamile lasta, muudkui surutakse sõidutunde peale (minul oli vastupidi, õpetaja hakkas kohe, kui 40 tundi täis eksamile utsitama, ise aga otsustasin siiski mõned tunnid lisaks võtta, et eksamit kindla peale tegema minna ja tasus ära). Samas ka Selge kohta olen kuulnud jutte, et koolieksamilt kukutatakse väga kergesti läbi, minu kogemus oli aga risti vastupidine - koolieksam oli väga lihtne, sõitsime vaid mõnikümmend minutit, eksamineerija ei öelnud kogu sõidu jooksul peaaegu sõnagi (va. juhatus, kuhu järgmiseks minna) ja tagasi parklasse jõudes ütles vaid, et palju õnne, eksam sooritatud, ja kogu lugu.
Vaata pigem oma rahakoti järgi ja fakt on see, et kui oled arenemisvõimeline ja õpid, siis sõitma saad koolivalikust olenemata.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!