Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Autoabi
auto ikka minu arvel???
 
plindris 22. oktoober 2010, kl 08.36
Müüsim aastaid tagasi auto. Sai ostu-müügi leping tehtud ja ostja lubas nädala jooksul ise arvele võtta. Eile ARKi kodukalt enda tervisetõendit kontrollides avastasin üllatusega, et auto ikka minu arvel. Ülevaatusel pole mitu aastat käidud. Ostjaga kontakti pole võimalik saada. Kõige hullem, et ostumüügi lepingut ka üles ei leia. Mis nüüd saab ja tegema peaks?
 
ha ha 22. oktoober 2010, kl 09.10
plindris jah aga otsi edasi seda lepingut:)
 
kalev 22. oktoober 2010, kl 18.03
Lähed ARK i ja võtad auto arvelt maha.
 
fos 25. oktoober 2010, kl 15.32
Niisama maha võtta ei saa, vaja esitada utiliseerimise kohta tõend.
Ma ütleks, et oled plindris-silindris.
 
kelluke 25. oktoober 2010, kl 20.06
lähed Ark-i,räägid mure ära ja võtad ajutiselt arvelt maha ja hiljem saad päris maha ka võtta.Oli vist mingi aeg(~2a.) ,mil nad jälgivad ,et autoga poleks mingeid tehinguid tehtud.Vähemalt mulle midagi sellist seletati ja ootan nüüd oma aega ,et saaks ilusasti asjad korda.Nüüd olen targem ja müües ostu-müügi lepinguga ütlen alati ,et lähen paari nädala pärast ja võtan arvelt maha,niikaua suudan ikka sel lepingul silma peal hoida.
 
. 25. oktoober 2010, kl 22.22
me võtsime kohe arvelt maha. uus omanik tehku nagu tahab, see juba võõras mure.
aa eks teil tuleb arki minna ja kuidagi ära klaarida see värk..
 
. 25. oktoober 2010, kl 22.23
me võtsime kohe arvelt maha. uus omanik tehku nagu tahab, see juba võõras mure. pole vaja mingeid lubadusi uue omaniku poolt kuulata.
aa eks teil tuleb arki minna ja kuidagi ära klaarida see värk..
 
aga 25. oktoober 2010, kl 22.42
aga mis juhtub, kui jättagi see asi nii, et las ta olla minu arvel aegade lõpuni. müügist juba mingi umbes 2 aastat. ARkist vaadates pole tal müügist saati ka kindlustust. Võibolla ostja arvele ei võtnud ja lammutas juppideks???
 
kindlustus 26. oktoober 2010, kl 00.46
kui ta on sinu nimel, siis peab tal ka sinu liikluskindlustusleping olema.
 
aga 26. oktoober 2010, kl 18.20
no ei tunne ma neid seaduste peensusi. Mu uuel autol on kindlustus aga vanal näitab ARK et ei ole ja keegi pole nõudnud ega meeldetuletust mingil viisil teinud. Kunas ja mis põhjusel ja mis jama mul võib selle autoga tekkida, kui ma lasen asjal isevoolu teed unustusehõlma vajuda.
 
kelluke 26. oktoober 2010, kl 18.45
see vajub unustusehõlma ainult sinu peas,ühel hetkel tuleb teade ,et romu on vales kohas vedelemas ja tõesta siis ,et pole sinu, no nii näiteks.Kas sa kardad sinna registrisse minna või,see pole ju nii keeruline võrreldes sellega ,mis tulla võib.Ark-i arvutisse jääb see ikka sinu nimele seni kuni ise midagi ette võtad ,ilmselt seni kuni mingil viisil neid arvel olevaid maksustama hakatakse ja see juhtub varem või hiljem,sest riigil on raha alati vaja.
 
Ehhee 01. november 2010, kl 16.10
Mul kunagi poeg tegi nii, et ei vormistanud ümber oma nimele. Jumalteab, kellele need trahvikviitungid (parkimistrahvid) ja seadustest tulenev jama kaela läks. Ise tõotasin endale, et kui autot müün, ei anna enne võtit käest, kui dokumendid ümber vormistatud. Nii ka olen teinud. Eks igaüks peab ikka ise enda eest väljas olema, miks ma peaksin võõra inimese lubadusi uskuma,.
 
tobedus 05. november 2010, kl 15.35
Krt mis ingumine,kas inimene ei suuda siis 2 nädalat hoida ostu-müügi lepingut. Tunduvalt kergem on müüa lepinguga, ainuke asi et kontrollida kas lubatul ajal asi tehtud.
 
Kursis asjaga 14. november 2010, kl 18.54
Lähed ARK-i ja kirjutad seletuskirja sellest, mis meeles on(kuna, kellele, kus, kuidas jne) ning ongi korras.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!