Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Autoabi
Aaa miks naistele diislit ei soovitata?
 
sxa 10. november 2011, kl 19.42
Olen kuulnud, et naistele ei soovitata diislit kasutavat autot valida -pidavat olema probleemne. Kas keegi selgitaks, mis need probleemid on siis diisliga?
Olen kuulnud ka sellist juttu, et üle 7-10 aasta vanust diislit pole mõtet osta, sest hakkava tossama ja siis ei saa ülevaatuselt läbi. No mis te mulle, kui täiesti võhikule, kostate u. 7-9 aasta vanuse diislauto ostmise kohta, mis need probleemid ja valupunktid siis on?
 
Piia 10. november 2011, kl 19.44
ei tea mul 20 aastat vana diisel ja sõidab kl ja ei tossa:D
 
mina 10. november 2011, kl 20.06
mul 11 aastat vana diisel. ülevaatusel probleeme pole. käima läks ka -30, kui naabrimehe bensuaudi ainult kriiks ja viiks tegi. nipp on viisakas akus, korralikus õlis ja regulaarses hoolduses.
 
akutrell 10. november 2011, kl 20.36
mul 2005a vw golf diisel, parim auto. ma tõesti ei tea miks ei soovitata.
 
hm 11. november 2011, kl 20.44
mul 12 a vana diisel, ei vahetaks ealeski bensuka vastu
 
diislifanaat 11. november 2011, kl 21.05
mul aastate jooksul on olnud mitmeid auto marke ja kõik diisel mootoriga ja ei kahetse ka.Kui on korralik aku ja kvaliteetne küte siis karta pole midagi.Edu!
 
diisu 12. november 2011, kl 19.15
Ainukene asi miks naistele diisel ei istu on see,et selle mootor teeb veidi jämedamat häält ja see häirib.Ja iga beibe juba traktoriga põllule ei sõida. Aga diislitega on nii,et korralikult hoolduses on vaja käia ja vältide säästutanklaid,st tankida korralikust tanklast ja elu nagu lill.
 
Naine 13. november 2011, kl 18.53
Esimest korda kuulen sellist asja.
Ise ainult diisel autodega sõitnudki, pole midagi halba öelda. Peale autokooli kindlasti manuaalkastiga diisel parem variant kuna ei sure välja nii kergelt kui bensukas. Minu ajal oli nii vähemalt, nüüd tutikad diislid vist sama pirtsakad.
 
GMC 16. november 2011, kl 20.58
Mul siin 4 erinevat diiselautot. 15 , 14 ,13 ja 12 aastat vanad. Pole nendega kordagi probleeme olnud ei külmkäivitusel ega ka ülevaatustel. Mis puutub nö mürasse ? Siis pole mingit müra salongi kuulda.. Nii ,et ?
 
Dea 17. november 2011, kl 13.44
Tõepoolest veider külajutt. Mul 9 aastat vana diisel ja sõidab nagu kulda! (Sülitame nüüd kolm X üle õla).
 
äjn 23. november 2011, kl 10.41
injektor pihustitega diislid on ju vaiksed!!!!!!
 
kassisaba 24. november 2011, kl 11.02
???
äjn
23. november 2011, kl 10.41
injektor pihustitega diislid on ju vaiksed!!!!!!


Oled ehk nii lahke, võtad oma hommikused tabletid ära ning seletad õlinäppudele lahi, mida Sa oma lausega mõtlesid? Pihustitega pihustid???
 
hm 24. november 2011, kl 13.54
Point vast rohkem selles, et lähtutakse steretüübist, et naised niikuinii sõidavad ainult kodust poodi ja poest lastele järele, st. palju lühikesi sõite linnas ja üleüldine läbisõit väike, ja sellistesse oludesse on tõesti diisel suhteliselt mõttetu valik.
 
mnjaa 25. november 2011, kl 19.36
To: hm

Kas naised siis autoga tööl ei võigi käia või? Mul pelgalt töösõidud on aastas u. 30000 km.
 
GMC to hm 25. november 2011, kl 21.48
Vaata asi ongi selles ,et ostsin naisele diisel auto. Tankimine toimub kaks korda aastas. Jaaniäev ja Jõulude aegu. Rohkem pole lihtsalt vaja.
 
akutrell 26. november 2011, kl 19.19
Ainukene asi miks naistele diisel ei istu on see,et selle mootor teeb veidi jämedamat häält ja see häirib.


ma jumaldan oma diisli müra ja seda kuidas ta ikka kohalt ää kaabib, sel ajal kui bentsukas minu taga ukerdab, olen mina juba ammu lännu;D
 
Freak 26. november 2011, kl 20.56
Naised ei jahuta turbot ega lase torusid puhtaks mida peab diislitega tegema. Rida 4 podiseb nagu traktor rida 6 mootorid on palju mahedamad.
 
äjn 27. november 2011, kl 15.11
akutrell
las kasisaba selgitab kui vaikselt "Pd" diislid käivad
õliste näppudega poisid peaks ju teadma mida tähendab õli kanistril märge for injektor
kahjuks ei ole tegu pemmiga vaid VW-audi mootoritega
miinuseks on neil mootoritel kehva ja pikaajaline soojenemine
 
kahekümpine 28. november 2011, kl 15.47
Eks ikka sellepärast ei soovitata, et äkki tangivad valesti... :p Eks tibinad võivadki tankida. Äkki äjn mõtles pumppihusteid, kassisaba.
 
kassisaba 28. november 2011, kl 22.15
kassisaba pole kaspirovski, et suudab kellegi mõtteid lugeda, eriti veel siis, kui inimloom ise ka aru ei saa, mida ta mõtleb.
Ilmselt minu kooliajast on väga pikk aeg möödas, aga meile räägiti küll, et va saareriigikeelne sõna injektor maakeeli pidavat seda va pihustit ennast tähendama. seepärast ka minu mittearusaamist tähendav vaheletorge.

Pealegi langeme teemast välja, kui hakkame "suurust" mõõtma.

Teemaalgataja peaks veidi täpsustama, mida ta soovib nende käesoleva sajandi jooksul toodetud liikurite hulgast omale osta, siis saab seltskond hiilata oma ja võõraste teadmiste ning teadmatustega.
Ehk jõuab asi niikaugelegi, et sobiv põrr-põrr saab välja valitudki.
 
* 29. november 2011, kl 12.59
diislil lihtsalt kõik osad kallimad, kui vahetada, õlid kallimad jne...

aga see teema ei oma vahet, kas omanik naine või mees.

soovitakase diislit sellele, kes palju läbi sõidab, siis on asjal jume sees
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!