Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Autoabi
VW Golf 4
 
Mx 09. detsember 2015, kl 14.52
Kuidas olete lahendanud oma Golfi ( mark pealkirjas )ukseluku probleemi? Kas asendanud orig., B-osa või kusagilt autolammutusest otsituga.
Siit-sealt kuuldu põhjal on see Golfide tüüpiline viga ning hiljuti hakkas ka minu Golfi üks ukselukku-dest jamama - ei reageeri alati puldile.
Huvitav oleks teada, kas Golfide edaspidiste markide osas, mõtlen V ( VI ja VII vist veel liiga uued ) ka antud viga ilmneb?
Vastajatele aitäh! ette.
 
mees 15. detsember 2015, kl 17.42
Oman Golf 6-te(2010)ja ütleksin,et väga hea auto.Ökonoomne(diisel),veermik väga hea,läbitud 252000km ja vahetatud esiamordid.
 
VWG4 19. detsember 2015, kl 12.48
Siia laekuvaid postitusi loeks ise ka huviga.
Mu VW Golf 4 (2002) kõrvalistuja ukse lukk avaneb puldist järjest harvemini ja juhipoolne avaneb juba vaid võtmega keerates. Kõrvalistuja uks avaneb vahetevahel ainult siis, kui väljastpoolt ukselingist 2 korda tõmmata ja vahest ka mitte ning sel juhul avaneb seestpoolt avades.

Probleem tundub olevat süveneva iseloomuga, niiet varsti tuleb selles suhtes midagi ette võtta. Ise ma praegusel hetkel seda asja ei jaga, tuleb kas remonti viia ja maksta teenuse eest või siis aega võtta ja endale asi selgeks teha ning ise korda teha.

Kummaline on veel ka see, et kui pagasiruumi luuk veidi kõvemini kinni lajatada, siis läheb signalisatsioon peale. Ma praegu ei oska öelda et kas ka uksed sel juhul lukku lähevad, pole proovinud veel. Juhul kui lähevad, siis oleks vist parem kui autovõti oleks pagasiruumi luugi sulgemise ajal oma jope taskus, mitte autos sees.
 
ka golf 30. jaanuar 2016, kl 22.18
oman ka golf 4.(2002a) saksast toodi ja ostu platsil juhtus mul selline asi et võti jäi ette ja väljudes lukustas kõik uksed. ühesõnaga viisin remonti ja vahetati esi ustest see ukse mehanism välja (pidigi tüüpviga olema) Ei saanud uksest sisse-vaid siis kui uksemehanismil tuju oli. Minul läks need kaks esiukse mehanismi vahetust liialt kalliks.Remondi mees otsis b-varuosa ja pani peale(aga ütles et see panek on paras nikerdamine-eriti esiuksel) Hetkel taga uks ka sama probleemiga (elektrik mainis) aga siiani käib veel lahti ja ma kasutan seda vähe.
Esmalt soovitan puldi patareid vahetada-äkki selles viga.
 
VWG4 31. jaanuar 2016, kl 23.36
Nüüd juba ei tahagi kõrvalistuja uks enam avaneda. Ja teha ei saa midagi, mehhaaniliselt seda ei ava. Vbl vaid mingi spets tööriistaga, kui sealt klaasi vahelt sudida. Remonditöökojas Diagnostika näitas mingit keskluku mooduli viga vms (kui nad mind ei peta muidugi). WV ukse sees pidi olema vilets lukumehhanism, mille mikrolülitid ei kesta ja ka juhtmete otsad on kehvalt joodetud niiet joodis praguneb ning kord saab ühendust, kord ei saa.
Varsti läheb remonti. Loodan et ei pea sinna sõites ja seal autost väljuma pagasiruumi kaudu kui see peaks jääma viimaseks töötavaks ukseks sellel autol.
 
Mx 02. veebruar 2016, kl 11.18
Aitäh vastajatele, ning -VWG4- anna teada kui remont
tehtud, et kuidas läks, mis tehti, tulemus, ega's paha
oleks teada ka hind kui soovid seda lisada jms.?
Vot sulle Saksa kvaliteet...Ei tea, kas japsidel ka
samad probleemid ilmnevad teatud aja jooksul?
 
Tanx 02. veebruar 2016, kl 12.39
Tere!

Golf V pole küll ukselukkudega probleeme esinenud 2 aasta jooksul minul.
 
aadu pann 03. veebruar 2016, kl 08.30
Golf 4 on ikka kõige rohkem lagunev VAG masin.
Pane ruttu müüki.
 
VWG4 26. juuni 2018, kl 01.33
Kui kedagi huvitab, milline näeb välja volkarite ukselukk seestpoolt ja kuidas seda lukku avada sel juhul, kui lukk on jäänud "SAFE" asendisse ega ei taha enam avaneda, siis siit saab näha:
"VW Golf 4 door lock problem 3"
https://www.youtube.com/watch?v=tsH-DmKttP0

Saaksite sellise luku ise kah kruvikeerajaga avada kui viitsite sellega jantida.
Kui viga on CCM (Comfort Control Module) sees, siis hakkavad ka uued, vanade lukkude asemele pandud lukud jamama.
 
Mx 19. juuli 2018, kl 09.57
No nii, avastasin siin surfates päris eespool kunagi minu poolt tõstatatud probleemi ukselukust ning tänaseks on vigane ukselukk vahetatud, hetkel töötab, ptüi, ptüi, ptüi.....Golf 4 on meie peret teenindanud aastaid ning au talle kuid siiski ükski asi / ese ei kesta lõputult. Niisiis, kumba soovitate, kas Š.- Yeti või VW.-Tiguan, millist aastakäiku, mootor ( tuttuuele ei käi võim peale..)?
Tänud vastajatele.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!