Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Autoabi
Silver Autokool
 
Huviline 29. veebruar 2016, kl 18.16
Tere! :)

Kaalun otsust minna Silver Autokooli, kas kellegil on kogemusi selle autokooliga? :)
 
jah 03. märts 2016, kl 16.44
seal vist on üks onu fredi. aga eesti keelt tema mitte rääkima.
 
Erapooletu autokooli juhataja 03. märts 2016, kl 17.42
Võtan vaevaks kommenteerida vaatamata sellele, et tegu on ilmselge varjatud reklaamiga.
Vaatasin kodulehte. Silma hakkab, et autokooli kodulehekülg on väga vigases riigikeeles. Kui leiaks mõnikümmend eurot, siis keegi kindlasti aitaks kirjavigade parandamisel. Arvestades, et tegemist on haridusasutusega millel on väidetavalt ka HTM-i poolt väljastatud koolitusluba.
Piltidelt avalehel, mis tehtud õpetajatest vaatavad vastu mitte pedagoogi välimusega inimesed. Pigem ehk taksojuhtide taseme küündivad vene masuurikad - nahkjoped seljas ja käed rinnal risti nagu ... no jah.
Autod tunduvad ahvatlevad, selliseid enam tänavapildis ei näe, eriti lilla Passat ja mersu, mida toodeti aastatel 1985-1993 . Ajalootunni jaoks hea, aga tänapäev on midagi enamat.
Eks ta üks loteriipileti tõmbamine ole. Kui keegi peaks 332 euro eest sealt juhiloa saama, siis andku teada.
 
aga 05. märts 2016, kl 18.50
fredi olemagi taksojuht, aga autoks on tal vist sidrun
 
Õpilane 09. mai 2016, kl 21.25
Soovitan kahe käega! :) Ise lõpetasin antud autokooli 4 kuuga ja load käes.
Hinna ja kvaliteedi suhe on 5+ Õpetajate huvi, et õpilased saaksid eksamid tehtud ARK'is I korraga on väga positiivne :) Veel päev enne sõidueksamitki vedas õpetaja mind sõitma, et järgmisel päeval närvid alt ei veaks.
 
beatrice 24. august 2016, kl 09.44
pakkuda laenude vahel eriti tõsine ja usaldusväärne 100%

Tere hr / pr / pr
Vajad rahastamise koju, oma äri, osta auto, osta mootorratas, luua oma äri, teie enam kahtlust isiklikele vajadustele. Annan isiklikke laene vahemikus eurot 2000-3000000 nominaalse intressimääraga 2% sõltumata summast. Palun täpsustage oma laenutaotlus täpne summa, mida soovid. Lisainformatsiooni võtke mind. E-post: beatriceriche8@gmail.com
Spetsialiseerunud rahastamise valdkonnas

 Investeeringute ja laenude üksikisikute vahel, pakume meie teenuseid kõigile üksikisikutele hea maine ja ennekõike võimalik oma kohustusi täita. Tegutseme kõik järgmised rahastamise valdkondades: VALMIS: Isiklik, konsolideerimine, renoveerimine, Commercial, Student, Auto, Muud / Muu, Business, Põllumajandus, IT, intellektuaalomandi Services Company, Industrial, Esitajad, Fashion, Medical, meedia , Mortgage, Kinnisvara. Mis tahes muu lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust. Lisateabe saamiseks võtke minuga ühendust:

berthierkorinne1965@gmail.com
 
Tere, proua / proua 03. mai 2018, kl 03.09
Tere, proua / proua
Teil, kes vajab raha laenude andmist kõikide isikute vahel, kes on raskustes silmitsi segi ajanud
rahalise jaoks ummikust põhjustatud pankade poolt tagasilükkamise nende juhtumi raha kogumiseks?
Olen monsieur Paul, finantsekspertide spetsialist, kes suudavad teile anda laenu
3000 kuni 10 000 000 €, mida ta vajab, ja tingimustega, mis kergendavad teid. Kui teil on tegelikult vaja laenu, võtke mind otse e-posti teel:

berthierkorinne1965@gmail.com
 
Tere, proua! 03. mai 2018, kl 03.10
Tere, proua!
Vajame maja rahastamist, oma äri, auto ostmist, mootorratta ostmist, oma ettevõtte loomist, ei pea enam kahtluse alla oma isiklikke vajadusi. Ma annan eraõiguslikke laene 2 000-3 000 000 eurot, olenemata sellest, kas see on 2% nominaalintressimääradest. Palun täpsustage oma täpne laenusumma täpselt, mida soovite. Lisateabe saamiseks võtke minuga ühendust. e-post:
berthierkorinne1965@gmail.com
 
marie 07. märts 2020, kl 13.55
USALDATAV laen: caravellamariepierre@gmail.com

Tere, üksikisik kogu Euroopas ja terves maailmas (Prantsusmaa, Belgia, Šveits, Rumeenia, Itaalia, Hispaania, Kanada, Portugal, Luksemburg, Guyana, Réunion, Mayotte, Guadeloupe, Martinique, Prantsuse Polüneesia, Uus-Kaledoonia ...) , Andsin teie käsutuses laenu, mis ulatub 3000 eurost kuni 500 000 euroni väga lihtsate tingimustega 2% määraga. Samuti teen investeeringuid ja laene igasuguste eraisikute vahel. Pakun lühi-, kesk- ja pikaajalisi laene. Rohkem
teavet.
võtke minuga otse ühendust oma e-posti aadressil: caravellamariepierre@gmail.com
 
raiko 09. märts 2020, kl 07.40
Mõni aasta möödas, kuid ehk sõltumatu autokooli juhataja veel tervise juures ja selgitab, milline on taksojuhi tasand, kas sõiduõpetajast eeldatavalt siis allpool või kõrgemal asetsev?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!