Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Autoabi
Akuga jama
 
Maret 19. august 2018, kl 09.07
Murutraktoril oli peal Varta aku, eelmise omaniku sõnul eelmine aasta ostetud. Ühel hetkel traktor ei käivitunud. Panin aku laadima, aga laadijal põlesid kõik kolm tuld: Punane (correct), kollane (charging), roheline (fully charged). Terve öö lasin nii olla, aga tuled jäid ikka põlema. Pole veel akut saanud proovida traktoril. Milles võib asi olla. Tegu happeakuga.
isemaag 29. september 2018, kl 02.57
Kas kuivaks keedetud? Kui korgid peal olemas, on lihtne, uus vesi sisse ja laadima. Vanemal akul tuleb natuke ka hapet lisada sest kontsentratsioon on langenud, pinget mõõtes saab selgust. Kui on lollide jaoks mõeldud aku, on keerulisem, need on nii tehtud et tükk tegemist on kaas lahti saada, kuid on võimalik. Kaasaegset elektroonilist rämpsu ära kasuta pliiaku laadimiseks, leia kelleltki aus veneaegne laadija ja jamasid ei teki enam.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!