Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Autoabi
Autokooli Tallinnas kus saaks õppida automaatkäigukastiga
 
Triin 12. veebruar 2019, kl 21.25
Olen otsustanud minna autokooli ja soovin õppida automaatkäigukastiga. Ma tean juba ette, et paljud teevad selle mõtte maha, aga nii ma soovin ja vaatame ikka tulevikku mitte minevikku. Seetõttu palun ma mitte arvustusi minu valiku kohta vaid ikkagi soovitusi milline kool valida.
Autokool võiks asuda kesklinnas ja poleks halb kui seal saaks teooria läbida e-õppe kaudu.
 
Kathy 12. veebruar 2019, kl 22.42
Kui kodus on autod automaatkäigukastiga, siis tasubki just sellise autoga õppida. Kui autokooli valida, siis automaatkäigukastile spetsialiseerunud autokool. Minu laps käib Ecodrive Autokoolis Tallinnas, õpib automaadiga ja on sõiduõpetajaga väga rahul. E-õpe on ka olemas neil.
 
frank 01. märts 2019, kl 16.31
No mina olen küll veendunud automaatkasti kasutaja, kuid load soovitaks ikka teha sellised, millega manuaaliga ka sõita saaks. Tihti tuleb ju ette hädaolukordi, kus vaja sõbra-tuttava autot kasutada, ja siis on ikka päris häda, kui sellega sõita ei oska... Rääkimata sellest, et ei tohi ka.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!