Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Autoabi
Palju olete läbi kukkunud arki teooria eksamil
 
... 06. september 2007, kl 11.42
Mina kukkusin.Nii vastik.Sellised vastikud küsimused ja kohe panin valesti.Ja eriti nõme seeetvigu võis olla 5 ja oligi aga jama see et esimeses pooles oli 4 viga ja teises 1 kuigi olla võib esimeses3 ja teises 2 :(
Nii paha tunne nüüd.
Palju kordi olete pidanud tegema arki eksamit?
 
Muhv 06. september 2007, kl 12.42
Mina käisin 2 korda tegemas..pole hullu midagi, järgmine kord saad läbi! :))
 
Tegija 06. september 2007, kl 12.48
ARK-i testides on vead,mida LE tõlgendab hoopis teisiti.
Meenub üks,kus küsiti raudtee ülesõidu kohta.Ja ka kindlustuse kohta.
 
... 06. september 2007, kl 12.59
Ma loodan tõesti et järgmine kord saan läbi.

Masendus peal kohe....
 
A 06. september 2007, kl 13.50
kordagi ei kukkunud, ühtki viga ei teinud.
minuarust ei tasu minna veel kui pole kõike selgeks õppinud, see ei ole nagu sõidueksam, et ei saa kõike õppida.
ise õppisin selgeks kõik ja kui olin kindel et saan läbi siis läksin alles eksamile.

igaljuhul jõudu, ma sain sõidueksamil 2 korda käia....:P
 
blondi 06. september 2007, kl 14.26
ei kukkunud läbi, aga küsimused on jah teistmoodi esitatud kui testides ja ajab segadusse küll, õnneks üks viga ainult olim ju taoti sõidutundides ka pähe neid liiklusmärke ja -olukordi, kuidas peab olema
 
null 06. september 2007, kl 14.56
kohe tehtud ja mitte ühte viga
 
ära muretse 06. september 2007, kl 16.32
Ära muretse küll saad läbi, ise sain esimese korraga, sõidueksami sain teise korraga, aga üks sõbranna sai teooria kolmanda korraga ja vennanaine samamoodi kolmanda korraga teooria
 
minu suur suu 06. september 2007, kl 18.57
njah, mina teooriat üldse ei peljanud ja tegin kenasti ära ka vigadeta. aga kartsin hoopis seda künkal seismist. linna mitte. ja nagu ikka oma suure suu ja kõva häälega tegin ise omale karuteene, eksamineerija kuulis meie omavahelist jutuajamist, lasi mul platsi kenasti ära teha ja siis linnas valis trajektoori armsasti ülesmägesid!!! ja lasi vahepeal keset mäge seisma jääda ja siis uuesti liikuma hakata keset tänavat, kus teised autod mööda ka ei mahtunud:((( no oli pinge peal, kui peeglist näed, et joru seljataga... aga ma ka kõva kivi ja ÄRA TEGIN!!! eksamineerija veel hiljem ütles, et enda hirmud tulebki välja elada just konkreetses olukorras, muidu jäädki elu lõpuni oma mägesid kartma!!!
viisin sellele ussile hiljem shokolaadikarbi:)))
 
. 06. september 2007, kl 20.17
teooria on lihtne...
kõik kes kardavad kukuvad sellepärast et hakkavad lahmima ja ei süvene üldse. aega on eksamil maajailm ....lugege mõttega küsimusi...
 
kärt 06. september 2007, kl 21.19
Teooria esimese korraga nii koolis kui ARK-is, aga linnasõitu tegin kaks korda, esimesel korral olin nii ebakindel, et ei saanud läbi, siis oli plats eraldi, selle tegin ka esimese korraga. Pole hullu midagi, sa õpi need küsimused pähe, milles kahtled, seal on igasugust imelikku ja kahemõttelist värki, päris aru saab sellest alles aastate möödudes ja kui sõita pidevalt, aga niisama ei saa seal midagi, isegi mõttega teatud küsimusi lugedes ei osanud ma neid kõiki. Õppisin iga päev ühe pileti selgeks. Asja tuleb südamega võtta , siis saab, mitte pabistada, mitte kiirustada, küsimusi ikka hoolikalt lugeda, muidu võib mööda panna, aga ainult hoolikalt lugemisega sa kõiki ära ei vasta, tee nad läbi ja harjuta, netis ju olemas, ma harrastan veel nüüdki neid, aga nüüd tuleb ikka üks viga sisse pileti peale mõnikord. See pole koht, kus mütsiga lööma minna. Meie koolis paar poissi ei saanudki vist lube, sest nad ei saanud koolieksamist kaugemale, nad ei teinud seda ära ka korduvalt. Paljud tegid 5 korda jne. Võta asja tõsiselt ja sa saad läbi. Mul oli ka kohutav tunne, kui ma sõidueksamil põrusin, olin nii õnnetu, aga teisel korral ikka sain ja nüüd sõidan mis mürin iga päev. Aga autokool oli ikkagi mu elus üks raskem asi. Edu sulle!
 
mmk 07. september 2007, kl 02.07
aga harjuta teooriat ark-i kodulehel ja pärast vaata üle mis vead sul olid :)
 
hmh 07. september 2007, kl 08.57
ma ei saa üldse aru, kuidas teoorias on võimalik läbi kukkuda. natuke ainult loogikat vaja. ära õpi niivõrd küsimust-vastus, vaid püüa liikluse loogikale (teoorias siis) pihta saada.
aga jah, ma suutsin jälle teha kooli sõidueksamit ja ARKi sõidueksamit kaks korda, pigem oleks teooriat topelt teinud.
 
... 07. september 2007, kl 09.41
Aga palju neid pileteid siis kokku on?Olen ikka väga palju lahendanud sealt arki lehelt aga korduma pole nagu hakanud.
 
peppe 07. september 2007, kl 10.35
Kõik eksamid nii koolis kui ARKis tehtud esimese korraga, teoorias kaks viga, mõlemad samast asjast ja ajasin vastused lihtsalt sassi.
Plats (tegin siis kui see eraldi oli) perfektselt ja sõidus kommenteeriti ühte ristmikule väljasõitu "et kas riskisime veidi või?" vigu ei olnud.
Ma ei tea kuidas nüüd on, aga siis olid küll kõik küsimused neti variandis olemas nende lehel. Lõbus ja lihtne oli neid ajaviiteks harjutada.
Teoorias on ikka tõesti raske läbi kukkuda, kui kõrvalistujana pidevalt linnas sõita (noh tegelt on eeldus vist selles, et juht ikka ise eeskirju tunneks).
 
juht 07. september 2007, kl 11.39
ei saa ka hästi aru, kuidas võimalik teoorias läbi kukkuda. ise tegin ühe vea, see oli lisatahvliga parklamärk. teadsin, et minu vastus vale, aga ei suutnud ka õiget vastata. õnneks see ei puuduta eriti liiklust
 
... 07. september 2007, kl 12.01
Kui sa pidevalt läbi kukud nii teoorias kui sõidus ,siis oled ka liikluses üks puterdis kes nii sama lahmib ja tekitab liiklusohtlike olukordi, kõik ei sobi juhiks, mõtle enne!Paljud pusivad ja pusivad nende ekamitega ja pärast kah liikluses, et mis märk see ikka oli ja et kellel nüüd eesõigus ja koperdavad ja teevad vigu, ei saa pargitud ega muidu sõidetud.
 
Teemaalgataja. 07. september 2007, kl 13.11
Muide viimasele.Ka koolis oli mul nii teooria kui sõidueksam.Seal tegin teooria teise korraga ära ja sõidu esimese korraga ära.Päris mitmed siin pole suutnud sõidueksamit 1 korraga ära teha.Ja muide eksamineeria polnud mingi magav vana vaid suhteliselt range õpetaja.Nii et mõni saab ühe asjaga paremini hakkama ja mõni teise asjaga.
 
vanur 07. september 2007, kl 14.25
mõlemad esimese korraga - 20 aastat tagasi:))))
 
... 07. september 2007, kl 15.31
Seda minagi, et mõni saab sõitmisega hakkama mõni jälle teise asjaga, kõik ei pea autojuhid olema.Ise tegin eksamid 5 a tagasi, kõik ühe korraga, ei näe probleemi.Ka minu sõiduõpetaja ega eksmineerija ei olnud tuimad vanamehed ja just sõiduõpetaja rääkis,et kes ikka närvi läheb ja puterdab ja läbi kukub ,et sellest õiget sõitjat ei saa.Kui raha on saab kunagi ka load kindlasti tehtud, aga liikluses on ta ohtlik ikkagi.
 
Teemaalgataja. 07. september 2007, kl 15.46
No liikluses ohtlikud ikka roolijoodikud ja kiirjuseületajad.
Aga ok.
Eks ma siis teen neid eksameid niikaua kuniks load käes.Ja õpin nüüd ka rohkem.Ju enne oli asi ka natuke minu laiskuses,et eksamit kohe ära ei teinud.
 
kats 08. september 2007, kl 19.33
Ühe veaga esimesel korral sain läbi.
 
minni 09. september 2007, kl 12.15
Tegin esimesel korral ära.
 
eksamineerija 10. september 2007, kl 20.43
tegin 2x jutti 100%-le

soovitus: lugege küsimused hoolikalt läbi
 
jejw 11. september 2007, kl 07.54
ARK teooria ja sõit mõlemad esimse korraga.. pauh
 
Teemaalgataja. 21. september 2007, kl 19.09
Nojah.Käisin tegemas ja seekord siis 0 viga:)
Oli vaja aint nats rohkem õppida;)
 
ansipi naaber 07. oktoober 2021, kl 12.34
Oi taevakene, tänapäeval võib 5 viga olla? Kui mina kunagi hallil ajal teooriaeksamil käisin, tohtis 1 viga olla. Nüüd ma siis saan aru, miks nii palju hullukesi tänavatel ringi kruiisib.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!