Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Autoabi
auto värv
 
filosoof 16. jaanuar 2004, kl 15.58
kas teil on auto värvi osas eelistusi? nt.tundub,et valget autot ei taha keegi...
 
kairi 16. jaanuar 2004, kl 16.06
Valget autot pole jah mõtet osta, sest seal on kõik pisivead kohe näha ja mustana mõjub ta eriti rõvedalt. Mina ostaksin sinise või kirsipunase.
 
meer 16. jaanuar 2004, kl 16.07
Mul on valget värvi auto, nuhtlus ruudus. Järgmise auto ostan jumala ausõna tumedat värvi, vahet pole, kas tumesinine, või tumeroheline, või tumepunane.
 
kiizu 16. jaanuar 2004, kl 16.46
valge tundub jah selline mage värv.
mul on esikohal punane:)
 
Ay 16. jaanuar 2004, kl 16.53
Mul on valge auto ja ei vingu. Aga masin ka selline, et värv teeb ta eriti lahedaks, muidu kaoks osake omanäolisest stiilist ära..
Mustus on küll kohe näha, aga nt lumega saab selle pea iga päeva ju puhtaks.
 
amburiplika 16. jaanuar 2004, kl 16.55
elu sees ei osta valget autot.
üldse ei meeldi ka helesinised nn.aluspesusinised autod,aga neid vist praegusel ajal eriti liikvel polegi -kunagi olid nt. paljud sapikad seda värvi.
ise eelistaks kirsipunast autot(praegu kuldne metallik)
 
kadrike 16. jaanuar 2004, kl 18.22
Punane on kõõõiiige ilusam ja silmapaistvam nii talvel kui suvel ja kevadel ja sügisel.
 
jorss 16. jaanuar 2004, kl 19.44
Väga palju oleneb automargist. On autosid, mis mõeldavad ainult valgena või mustana. Limusiini näiteks küll kirsipunasena ette ei kujuta. Üldiselt väikestele valge ei sobi, seevastu suuremad autod valgena täitsa kenad. Auto peaks olema puhas, kõntsakihi all muutuvad kõik värvid koledaks.
 
um 17. jaanuar 2004, kl 11.28
mul on valge metallik ja väga efektne, eriti pimedas.
tavaline valge oleks võibolla tõesti jama.
pesema peab autot ikka, olenemata värvist. eks see oleneb ka auto margist, stiilist, milline värv sobib, minu omale igatahes sobib valge küll.
 
alu 19. jaanuar 2004, kl 09.22
valge värv sobib väga hästi suurematele autodele, teeb esinduslikuks, toob esile, arvaksin. samas nõuab palju hoolt.
et nyyd valida värvi autole, kus mustus, tolm välja ei paista-selle pooles on mu meelest eesti täiesti liidrikohal-nn. hõbedane, hall metallik-kuidas keegi kutsub-neid on kõikjal täiustamas meie niigi halli ja igavat kliimat.
 
.,., 19. jaanuar 2004, kl 09.52
Valget autot ei ostaks ka seepärast, et hiljem seda müües saab ka vähem raha. Inimesed lihtsalt ei taha valget autot osta sama raha eest, mis nt punast või sinist. Valgelt paistab ju iga mõlk ja rooste hästi välja. Omal on praegu selline heledamat sorti hall, mehel must. Aga kui oleks värvi järgi valida, siis võtaksin ka punase, kuigi punane jääb ilmselt väga hästi silma nii politseile kui kõigile teistele.
 
kiks 19. jaanuar 2004, kl 15.42
oleneb muidugi automargist, kuid üldiselt mulle valge meeldib.
 
liivuke 19. jaanuar 2004, kl 17.02
kollane on köige ilusam!
 
Naisjuht 19. jaanuar 2004, kl 17.11

värvieelistuseks soliidsemad värvid: must,tumesinine,tumepunane,tumeroheline. Kõik muud värvid out.
 
kats 19. jaanuar 2004, kl 21.25
Mulle ei meeldi ükski roheline auto. Endal selline ilus sinine.
 
niuh 20. jaanuar 2004, kl 00.05
Ma tahass aint erkpunast. Kõige punasemat punast :)
 
kriss 20. jaanuar 2004, kl 14.44
Mul on imeilus hõbedane.Punaseid on nii palju.
 
inx 25. jaanuar 2004, kl 15.27
Autot ostma minnes ,olin kindel mida iganes ,aga mitte punast.Aga valikut polnud ,ainult punased ning nüüd sõidan oma maasikaga.....tunnen ,et parim.....
 
juku 25. jaanuar 2004, kl 16.11
punane on odava auto värv!!!!!ei mingit omapära.must on stiilne,eriti honda accordil-03.ei oleks üldse sama punasena.
 
inx 25. jaanuar 2004, kl 16.19
must jälle lohaka autoomaniku värv.Ei mingit sära
 
juku 25. jaanuar 2004, kl 18.05
meil läigib nigu pühademuna!
 
inx 25. jaanuar 2004, kl 19.53
no -jah eks sa siis käid lapiga ümber auto:-)))
 
juku 26. jaanuar 2004, kl 17.56
ei käi lapiga,@!#$ ei jäägi külge kui on vaha+veel muud ilukreemid.
 
Sara 29. veebruar 2004, kl 01.05
Mulle just meeldib valge, nõme jutt, et paistavad mõlgid välja, vastupidi! Just tumedatelt värvidelt paistab rohkem välja kui valgelt, aga veel paremad on sellised hõbedakarva masinad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!