Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Autoabi
soojendi
 
asjatundmatu 20. jaanuar 2004, kl 13.29
tere!!
palju räägitakse, et külmalt käivitamine on paha ja muudkui reklaamitakse soojendeid, et siis õlid soojad ja kõik ja puha. on see siis ainult reklaam või tuleks see asi lasta ikka peale panna???
 
asjatundja 20. jaanuar 2004, kl 13.43
lase jah 5000 eegu eest peale panna.
 
naine 20. jaanuar 2004, kl 13.44
no meie kliimas kus talvel külm ja suvel soe,on kindlasti autole hea kui soojendi panna lased. aga arvan, et see pole vajalik kui autot garaašis hoiad. Mul endal soojendusega garaaš,10kraadi sooja on ikka sees. Seega enda autole soojendust panna ei lase. Aga kui öues autot hoiad siis lase panna. esiteks hea endal sooja autosse sisse astuda,lisaks on klaasid sulanud ja muidugi ka mootorile tervislikum kui külmalt käivitamine. Mu mehel on ka see peal-õhtul sätib kellaaja peale ja hommikul läheb siis auto u 10 soojenenud,hüppab rooli ja sõidab minema. Minu arvates rikub tööpäeva hommiku kui pead külma ja läbipaistmatute klaasidega autosse istuma.
meie kliima soosib soojendit täiega:)
 
asjatundmatu 20. jaanuar 2004, kl 13.55
kas siis oadavamat kui 5000 ei ole???? ma kuulsin, et 1000 saab ka juba midagi????
 
vxc 20. jaanuar 2004, kl 14.13
1000 saad priimuse salongi. Kui bensiini mootoriga pole seda soojendit vaja, kui just mugavust taga ei aja.
Vaevalt sa ühe autoga 10 talve sõidad.
Diisel on teine asi, võib vajada plokisoojendust.

Vaheta õigel ajal õli ja mootor kestab ka kõige karmimad pakased üle. No problem
 
juku 20. jaanuar 2004, kl 22.00
soojenditel on ka oma miinused: kui kõvasti lund on, sulab see kõik igale poole vahele ja pärast uuesti jäätub
 
juht 21. jaanuar 2004, kl 21.08
Kui autot tahetakse pidada rohkem kui 5a, siis tasub plokisoojendus panna. Kunagi oli kahel autol olema, kolmandale panin ise, ostsin 120 eeku eest+ juhe romulast (see oli aga 10a tagasi). On ikka vahe küll, kas stardid soojendatud mootoriga, või mõni minut koapeal käinuga. Plokisoojendus soojendab 1-2 tunniga olenevalt temperatuurist õues.
 
asjatundmatu 21. jaanuar 2004, kl 21.22
ma arvan, et ma ikka üle 5 aasta pidada.
siis vist ikka tasub panna!
kas netis ka nende kohta infi on??
äkki keegi teab soodsat kohta, kus seda peale lasta panna???
 
m 26. jaanuar 2004, kl 15.00
Mugavuse asi. Kui norm õli ja vahetatud, siis pole vajadust, kui just 20 aastat ei taha autot hoida.
 
Ats 27. jaanuar 2004, kl 10.19
Tere, soodsat (ehk) inffi saad aadressilt soeauto.ee Tegelt ei tea, mida sellest firmast küll arvata, kuna saatsin neile kaks nädalat tagasi meili küsimustega ja hindade soovidega ja ootan siiamaani vastust. Proovida ju võib, muid kohti ise leidnud pole. Mis aasta autoga aga tegu on? Kui on uuem on mõistlik ka teenindusest küsida, minumeelest peaks nad ka seda peale panema. Hindade kohapealt ei oska veel öelda. Parimat, A.
 
asjatundmatu 27. jaanuar 2004, kl 11.49
Atsile suured tänud!!! asun asja uurima
 
Ats 27. jaanuar 2004, kl 14.08
Tere uuesti kord. Kurtsin siin ennem, et ei ole sellelt soeauto firmast mingit tagasisidet saanud. Sain. Nimelt läheb ühe keskklassi mõõtu auto mootori ja salongi soojendamine maksma umbes 5000 krooni nagu siin eespoolgi mainiti. Mida teha, seda peab igaüks ise otsustama, ent arvan ise, et lasen selle sellegipoolest panna. Mugavus loeb ju ka midagi ja kuna mul nii-ehk-naa autovahetuse küsimust lähiaastatel päevakorras ei ole, siis arvan, et auto tervisesse investeerimine ei ole mitte paha mõte. A.
 
asjatundmatu 27. jaanuar 2004, kl 21.14
mina sain täna kohe vastuse oma meilile soeauto käest. mulle küll hinnapakkusit ei sadetud, aga kavatsen ka sinnani jõuda.
huvitav, kas neil ka midagi odavamat pakkuda on, üksikule naisele ei ole 5000.- väike summa!!???
eks näis
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!