Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Autoabi
naistekas
 
huvitab 15. märts 2004, kl 15.54
keegi kirjutas paar kommentaari tagapool, et igatseb mingit head naistekat

kas keegi võiks mulle öelda, milline auto on naistekas?
 
xxx 15. märts 2004, kl 17.13
ja jah,on see mingi uus mark?
 
jaana 15. märts 2004, kl 22.05
näiteks ilus väike ja kollane seat
 
t 16. märts 2004, kl 00.18
minule on naistekas nt audi allroad või nissan patrol või bmw jeep...
ehk siis neljaukseline, suur, turvaline, neljarattaveoga.. jne..

need pisikesed "punnid", mida mõned nimetavad naistekateks, pole ülde autod:))

see ainult minu arvamus:)
 
mann 16. märts 2004, kl 09.26
to:t
sa pole vist naine siis...
 
t 16. märts 2004, kl 10.02
ikka olen:)
aga mulle lihtsalt meeldivad suured ja võimsad autod:))

igal ühel erinev maitse:)
 
kata 16. märts 2004, kl 10.07
Ka naine, aga eelistan iga kell suuremat, turvalist, hästi teel püsivat, no vähemalt keskklassi autot. Väiksed autod ju nagu kitsed teel, mis sest, et "ilus, väike ja kollane". See ka muidugi maitseasi. Minu jaoks ilus on suur ja must.
 
bee 16. märts 2004, kl 11.00
Minu jaoks on kah naisteauto pigem jeep kui miski "väike nunnu punane". Selline tüüpnaistekas sobib ehk ainult juhul, kui linnast väljaspool üldse ei sõida, kulged kodu-kontori-poe vahet.
 
elli 16. märts 2004, kl 13.24
Mina siis ka vist ei ole naine :) Tore, et mõttekaaslasi leidub. Nende rõvedate pisikeste süljetopsidega, mida mõned nimetavad "appi, kui nunnnnnu naistekas" küll mitte iialgi sõitma ei hakka. Klaustrofoobia tuleb peale. Auto peab olema, suur, mugav, neliveoga (elan linnast väljas) ja universaal (koer). Ma ei suuda mitte iialgi mõista seda naiste mõttemaailma, et mida väiksem auto seda parem???? Ja palun seletage mulle, miks on meestel vaja suurt autot rohkem, kui naistel??
 
bee 16. märts 2004, kl 13.58
Elli, täitsa õige tähelepanek! Koeri-lapsi, poekotte ja muud kodus vajalikku veab ju tavaliselt ikka naine, seega kulub pigem naistele mahukas ja turvaline auto ära.
 
Väike auto 16. märts 2004, kl 15.31
Oman väikest autot ja mitte ei saa aru, et mis tal siis ni väga viga on.
Sõidab ju, hea parkida, kütust võtab vähe.

Sõidan igal nädalavahetusel temaga pea 200km kaugusele koju ja nagu probleemi pole. Milleks mulle 4-ratta veoga suur auto kui bensiini ostmine mulle nii kulukaks läheb?
 
elli 16. märts 2004, kl 16.07
To Väike auto
sry- norin ainult :) Kuidas on väikest autot lihtsam parkida, kui parkimisjooned on 99% kohtades välja joonistatud?
Mina näiteks panen hea meelega raha bensiini peale, mõeldes, et suur auto võib ühel ilusal päeval justnimelt maantee peal päästa minu elu.
 
m 16. märts 2004, kl 21.55
naise auto peaks olema suur, turvaline, neljarattaveoga ja kas universaal või jeep:))
nagu juba siin kirjutatakse..
oman allroad audit ja olen super rahul, sest
1.mul on väike laps ja siis vahel on vaja lapse käru/vankrit transportida, aga pisikesse autosse poleks seda kuskile panna.
2. mul on 2 koera, kes samuti ei mahuks ära kuskile pisikesse "punni"
3. neljarattaveoga on igal juhul parem sõita kui kaherattaveoga, eriti talvel ja eriti kui linnast välja sõita
4. suurem auto on turvalisem

jne jne jne..

parkimisega pole kah probleemi, kuna sõit on selge..
see on minu arvates natuke loll jutt, et väikse autoga on parem parkida.. tundub, et need lihtsalt ei oska siis..
 
alu 17. märts 2004, kl 12.47
see väikse ja hea auto jutt, et hea parkida...meenus reklaam, kus märgiti miskit mudelit olevat kui seljakott:)

mu meelest ei pea ka auto olema seljakott...kui nyyd võtta väike ja suur auto ja nende mõõtude vahe-siis on see tyhine suurusjärk võrreldes tänavalaiusega ja sellega, et parkimiskohti nagunii napib. lisada siia juurde, et väikeauto on ehituselt tavaliselt kolmeukseline, ruumikitsikuses on eesistujate kohad võimalikult ette viidud-see teeb auto meie liikluses lausa eluohtlikuks ja ebamugavaks, kuna sest uksest kitsas taskus on ikka keeruline väljuda kyll, kui istud pika juhiukse keskkoha kohal...
 
mann 18. märts 2004, kl 10.15
Lugesin ülaltoodu läbi ja tundub, et autot valides tuleb naisel seada enda jaoks paika järgmised kriteeriumid, mille alusel auto suurest hinnata:
1. elukoht ja koht kus enam sõidab (linnas või maal)
2. mida ja keda ta vedama selle autoga hakkab (lapsi,koeri, suuri asju, toidukotte)
3.rahakott enda või mehe oma ( diisel või bensukas)
4. enda sõidu ja manööverdamisoskused
mina sõidan linnas, manööverdada eriti hästi oska, rahakott on keskmise suurusega,maksan veel autoliisingut, laps on suur ja sõidan üksi enamasti.
ostsin endale Peugeoti (mida kõik kiruvad) diisli ja olen rahul, sest see vastab täpselt MINU vajadustele.
 
kährik 18. märts 2004, kl 13.13
Nõustun manniga: pange paika oma nõudmised ning ka võimalused.
Meie peres on kaks autot, suur džiip ning väiksem kesklassi auto. Vastavalt vajadusele vahetame abikaasaga masinaid: väga paha ilma ning talvega meeldib mulle džiip, hea maanteel teistest mööda kihutada ning tunda end tõepoolest turvaliselt.
 
Muki 19. märts 2004, kl 22.31
Peugeot on naiste ja pii meeste auto.KINDEL.
 
. 22. märts 2004, kl 11.30
MIS ASI SEE PII ON?
 
mutike 22. märts 2004, kl 22.08
auto hakkab ikka B peale, alla selle ei ole autod,parem käi juba jala.olen juba 30 aastat söitnud ja tean mida räägin
 
valuvelg 24. märts 2004, kl 15.44
Naistekas on selline punast värvi, väike kaheukseline auto. (näiteks: vw polo, ford fiesta jne)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!