Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Autoabi
kui palju maksab autokool
 
ei tea veel 30. juuni 2004, kl 00.04
Kui palju maksab kõik kokku - mõtlen autokooli ja ARKis tehtavaid toiminguid.
Mis läks nüüd peale 1. maid kallimaks.
Thaks teada kas tasub minna või mitte, millise summaga peab arvestama.
Millised muljed on teil autokooli läbinud autojuhid?
Aitähh ette.
 
kiku 30. juuni 2004, kl 01.43
ño kui oled tlnas algaja siis 7-15 ooo kr.Küll nad selle sult välja pigistavad!
 
rohulible 30. juuni 2004, kl 08.28
jep..eelnevaga täiesti nõus :) mul 8 poole läinud praegu.1 eksam on veel tegemata..
 
Kroku 30. juuni 2004, kl 08.59
Mul läks umbes 11 000.- vist, mõned nädalad tagasi lõpetasin.
Aga ma käisin üsna kaua ka ja võtsin hulga lisatunde. Ma sain veel "odavamal" ajal ja käisin Tln-a odavaimas autokoolis.
 
kuri hunt 30. juuni 2004, kl 09.52
Appi!!!! Tulge Pärnusse, minul läks veel odavamate tariifide järgi nats alla 5 tuhande. Nüüd läks koolitus 1000 kr kallimaks. Lisasõidud kah tiba. Juurde võtsin vaid 2 tundi. Esimese korraga tegin ARK-i ära.
 
katts 30. juuni 2004, kl 10.21
Jah just! Hakkan tallinast Pärnus autokoolis käima. Sa oled ikka saabas küll!!!
 
kuku 30. juuni 2004, kl 10.38
mul on hetkel läinud 10475.- ja läheb veel, pean enne sõidueksamit võtma veel tunde...
 
to katts 30. juuni 2004, kl 11.15
Minu arvates teemaalgataja ei öelnud, kus asulas ta elab, seega on Pärnu inimesel ka õigus teemat aretada. Pealegi mu tuttav käis tallinnast pärnu autokoolis, sest meil on ta tõesti odavam. Mis teha.

Ja kõigele lisaks küsis teemaalgataja autokooli kohta, aga kategooriat ei maininud, nii et oleksime võinud rääkida ka A, C, D, E kategooriatest.
 
ei tea veel 30. juuni 2004, kl 11.18
B kategooria ja Tallinnas, mis seal nii palju maksab?
ARK üle tuhande,
autokool 4000
kui palju siis lisatunnid, kas ilma lisatundideta ei saa siis, kes seda otsustab?
 
einoteretere 30. juuni 2004, kl 11.45
katts on ise kaloss hoopis. Loe oma kiri läbi ja siis hüple. Ei öelnud sa, et Tallinnast oled. Aga kes sul keelab Pärnus käia?? Täiesti võimalik. Samas, paistab, et sul tolmurullid kupli all (jutu järgi) ega erilist mõttetegevust ei ootagi...loodagi...
 
rl 30. juuni 2004, kl 13.53
üldjuhul saaksid sa ütleme 4 tonniga hakkama...aga ainult sel juhul,kui oled ise väga kiire ja visa õppija..ja kui nõuad peale 40 sõidutundi,et tahad juba eksamid ära teha...ja kui sõiduoskus olemas,miks mitte:palun väga!saab hakkama ka 4tonniga. Ja kui sa tahad ARK-i eksamid ikka ilusti korralikult ära teha ja mitte läbi kukkuda,siis soovitan ikke nii kaua neid tunde võtta,kui tunned,et saad seal hakkama,sest lolli pole mõtet ju mängima minna ja raha raiskama..iga kordus exam on arkis 380 eeki+ auto kasutus...
Ja esmaabi koolitus on veel eraldi,see maksab ca 300 ,mõnes kohas rohkem isegi.
 
mari 30. juuni 2004, kl 18.21
no loomulikult sinu sõiduõpetaja otsustab, kas laseb sind eksamile või mitte. Kui vaja, teeb sulle 5 minutiga selgeks, et sa ei teeks ARKI eksamit ära ja pead seetõttu juurde võtma x arvu tunde. Kui paras summa välja pumbatud, siis võid varsti eksamist ka juttu teha. Osades koolides on ju sõidueksam võõra õpetajaga, kui seda ära ei tee, siis ARKi ei saa, sõida enda arust nii hästi, kui tahad.
 
Mony 30. juuni 2004, kl 19.42
njaa, ma tegin 4 aastat tagasi ja läks 3600 ja mõcin et kirves:s
soomes btw yle 20 k ammu juba:P
 
Kaarel 03. juuli 2004, kl 20.20
Kuule Mari,ARK-i eksami teed ju ka võõra inimesega ja kui oled tegija,miks peaks põhjuseta läbi kukutama.
Ja üdse provintsides õppijad võiksid vähem siristada,et sain 40 sõidutunniga hakkama,kahjuks selle tasemega te suurlinnades hakkama niipea ei saa.
 
häh 04. juuli 2004, kl 10.25
ära mögise midagi, Kaarel, mul kuu aega load, sõidan iga päev ja Tartus ja Tallinnas kah juba sõidetud. Auto terve, ise kah, ei mingeid intsidente.
 
hähile 04. juuli 2004, kl 18.52
Kuu aega on tõesti aukartustäratav periood.
Sellisete kogemuste põhjal tuleb kindlasti järeldusi teha.
Kummardan sinu kindlameelsuse ees sügavalt.
 
einoh 07. juuli 2004, kl 06.05
kuulge kuhu te nüüd õige lähete oma jutuga. küsiti autokoolide hindu ja te siin juba aia augu juurde jõudnud. leidsin mingi odava autokooli kristiine autokool 3300.- maksis vist ja kõige normim õpetaja pidi joel olema eks liida siis sinna juurde arki eksam ja esmaabi koolitus kui see sul just varasemast kuskilt olemas pole mul näiteks on. aga autokooli on plaanis minna järgmisest kuust lähme koos äkki.
 
m. 07. juuli 2004, kl 11.24
Minul maksis kõik kokku 12 000. Alustasin 30. märtsil, 30. juuni load käes. Kokku võtsin 97 sõidutundi. Mõnele ehk paljuvõitu, minule piisav, et ennast liikluses kindlalt tunda ja mitte endale ja teistele ohtlik olla.
 
pole tõsi 08. juuli 2004, kl 10.33
Kristiine autokoolis õppimine ei olnud küll odav, maksma läks kõik kokku ca 9000, kuid iseenesest tasus ära.
 
k 09. juuli 2004, kl 08.51
Mai autokoolis läks üle 11 tuhhi alghinnaga ei pääsenud keegi, kõik pidid piisavalt palju sõitu juurde võtma
 
Tips 09. juuli 2004, kl 18.51
mul läks 5000 tundide peale..mida oli 70+..kokku yks 8000
 
mary 18. august 2004, kl 01.00
Käin aprillist Odiumis ja pole veel eksamile saanud, õppesõidutunde 97 ja pappi ka 10 tonni läinud.Aga sõiduõpetaja ei taha veel eksamile lubada.kas ilma sõiduõpetaja loata saab eksamile minna?
 
Elina 12. aprill 2005, kl 15.55
Aga kui kaua kestab autokool???
Ja mitu korda nädalas käima peab????
 
väga algaja 29. märts 2017, kl 13.15
kui kiiresi load kätte saite?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!