Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Autoabi
Autokoolid Keilas
 
Mirje 14. juuni 2005, kl 11.08
Keva või KAja - kumba tasuks minna - jagage kogemusi! Kas õpetajad on rahulikud?
 
ak 22. juuni 2005, kl 10.37
Poeg käis Kaja koolis ja jäi väga rahule. Kooli teooriat tegi küll mitu korda aga ARK'is kõik esimese korraga. Ei mäleta küll nime aga see sõiduõpetaja kes pisikese punase Nissan Micraga sõidab on väga hea. Samas ei oska Keva kohta midagi öelda, kuna kogemused puuduvad.
 
helen 24. juuni 2005, kl 22.24
äkääää ära sa kaja autokooli kyll mine jube koool.ma ei saanud kyll sealt lube.see kooliskäik oli mulle ja mu sõbrannadele kohutav peavalu.seal autokoolis on yx sõiduõpetaja kelle nimi on uuno hoia temast kaarega eemale.see inimene on joodik ja ta käperdab tydrukuid.katsub põlve ja ajab sellist paska suust välja.lubab maad ja ilmad kokku kuigi ise ei jõua lepitud aegadeks isegi mitte sõitu tulla andma.haige kool.ja kui õigel ajal ei maksa kõike sõitusid ja asju kinni kukuvad helistama ja ähvardama kohtuga.ma ei soovita sul sinna kooli minna.mina käisin ja mul yli sitad kogemused.kysi veel tydrukutelt kes seal käinud vaata mis neil öelda.
 
eee 16. mai 2018, kl 21.04
Käin Kaja autokoolis ja see kommentaar uuno kohta on laus vae sõitsin temaga ja olen rahul.Ja Kaja autokoolis saab kokku leppida ja ise paika panna kuupäevad millal maksad. hea kool.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!