Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Autoabi
roolijoodik
 
väga rumal 24. juuli 2006, kl 14.42
palun kas keegi teab milline on trahv,kui on autoga koju sõidetud ja joodud enne seda konjakit, politsei tegi puhumise maja ees. konjaki joomisest möödas oli ü. 2-2,05 tundi u 80cl?
 
. 24. juuli 2006, kl 14.49
nagu ikka, ei olene kui palju joodud on. 10000-18000. kui oskad ilusa vastulause kirjutada saad ehk 8000-9000.
 
väga rumal 24. juuli 2006, kl 14.55
tead ,see nii hale lugu ,nimelt olin kõrges palavikus ja ajasin veel linnas asju ja noh keegi hea sõbranna ütles,et pits konjakit ei tee paha, ja sõitma hakkasin noo ikka hiljem nagu mainisin ja see juhtus ikka päeval.
 
joodik 24. juuli 2006, kl 15.00
oleneb ikka promillidest.Kui koha peal trahvi ei tehtud siis rohkem kui 3000
 
väga rumal 24. juuli 2006, kl 15.05
Promille ei näitanud , vaid läks punaseks,ma olin lihtsalt endastväljas ja ei saanud arugi. sest ma ei olnud enam autos,kui politsei maja juurde sõitis.Mulle seda vähemalt ei öeldud,aga loomulikult ma tunnistasin,et olin joonud konjakit. antakse variant ka maksegraafikuks? Ma tõsiselt kardan.Nii piinlik lugu
 
? 24. juuli 2006, kl 15.07
kui ta päris õue peale sulle tuli, siis ei tohtinuks ta sind puhudagi lasta =?
 
väga rumal 24. juuli 2006, kl 15.12
Vot just tuligi lugu juhtus nii,et kuna mul on sport auto ja teedel st tänaval käsil massiline teeremont seega liiklus keeruline ja pidevalt nooled näitavad ümberreastumist, vot süstisin siis ühele vanamehele,ette st tema autole ja ei tekitanud mingit ohtliku olukorda,aga vanal viskas üle ja kutsus politse ja jäluitas mind. kui maja ees autost välja tulin nähvas,et ma arvasin,et mingi rullnokk narkojoobes,aga hoopis daam:)) ja siis lendas kohale politsei j a ,see kohe ütlema,et kindlasti on tarvitanud narkotsi...... ma olin ju loomulikult rabatud ja om a autost ka juba vähemalt 7m eemal maja ukse ees
 
väga rumal 24. juuli 2006, kl 15.18
see tähendab siis seda,et vähemalt 10 000-18 000,olen kohustatud maksma,kuigi jah ma tegelikult olin ju ka süüdi,:(((((((((((
 
eluu. 24. juuli 2006, kl 18.49
lihtsalt mõte... trahv ei aita tuleks auto põlema pista.... sobiv summa arvutage ise. ärge imestage kui saate tasuta vahtralehe mõne foori taga, kavatsen neid jagama asuda...
 
sass 24. juuli 2006, kl 23.57
kui oled veidi tipsutanud,tuleb nii sõita,et kellegile silma ei torka siis pole ka probleeme.ise läksid vanakest lüpsma selles asi mitte 100 grammis mis hinge alla panid pool päeva tagasi.vanake läks närvi ja kutsus pollari välja.paha lugu.
 
ingi 25. juuli 2006, kl 12.50
Saatnud see vanamees pikalt ja öelnud võmmile, et sina pole sõitnud ja üldsegi see vanamees ahistab sind.. Oma kodutrepil võib või koomasse joonud olla..
*poleks puhunud
 
lee 25. juuli 2006, kl 14.14
Alates protokolli koostamisest 15 päeva jooksul peaksid (vaba tahe muidugi, aga selgitan seadust) saatma politseiasutusele (protokollilt näed, kes on menetleja) vastulause. Tunnista puhtsüdamlikult ja kui ei ole varem teinud, ei nad siis suurt trahvi määra- vast 4-6 000. Vastulauses muidugi kohe taotle kindlasti ositi maksmist, siis arvestatakse sellega ning tehakse otsus selliselt (pane ise kohe ajavahemik ette, et nt 6 kuu jooksul tasud).

Kui sellega ei arvestata ja trahv on üle selle, kuigi Sa nt pole varem rikkunud seadust, siis soovitan kohtule otsuse peale kaevata. Kohus võib trahvi vähendada, aga KINDLASTI määrab ta maksmise ositi.

Ja ära teinekord alkoholi tarbi, kui roolis oled.
 
killu 26. juuli 2006, kl 10.30
vastulause osas saan sind aidata, endal on üks nn blankett olemas. meili, kui oled huvitatud ja 15 päeva pole möödas.

Mina ise oleks keeldunud puhumisest - politsei ikkagi ei näinud et sa roolis olid ju. Ja kui nii poleks saanud sisi oleks nõudnud ekspertiisi - kuni nad oleks sind haiglasse viinud, otsinud arsti siis selleks ajaks oleks sul alkohol verest kadunud olnud. aga noh see sulle tagantjärele tarkus.
 
irw 26. juuli 2006, kl 23.26
loll, et vastu ei hakanud ja pakun, et vastulause esitamisel on trahv 9ooo eeku ja kolmeks kuuks load. või 12 000 ja load jäävad alles. meie võmmid ei ole ju võmmid vaid mendid ja menetlejatest ei räägigi. need võimuhullud kompleksides vennad väänavad kuidas jõuavad.
kui rohkem saad keaba kohtusse otsus ja nõua ka motiveerimist. kuna eestis paljud võmmid ja prominendid väga vähe trahvi saanud.
võrdõiguslikkusele rõhu.
 
killu 29. juuli 2006, kl 12.20
teemaaljagata: Kustuta mõned kirjad oma postkastist ära, siis saan sulle faili saata. muidu sul postkast täis!!
 
Arnio 09. juuni 2023, kl 22.17
Arno lähed kinnimajja ja oledki üksi see on seal praegusel ajal päris võimalik. Veel on võimalik tagasi endaks saada. Sinuga olles täpselt sama vana alkohoolikuna saan väga hästi aru et sa mõistad kõike aga viin on ju meist tugevam. Veelgi tugevamad on meie elus v:tt ja vint. Olen nooruses neljal korral kokku 13 aastat istunud. Mingi kohalik vanasõna ütleb, et uus naine võtab viina väe. Mulgi sais nigu mõsupingi jalg aga näet - naane ei anna ja siis vaatadki pudeli põhja vähemalt mingigi pisike rahuldus. Mida veel lõpetuseks olgu vangipõli sulle kerge! Arnu ää pabla mind kotiti omal ajal vene kroonus 2 aastat vabatahtlikult sunniviisil ja põld kellegile kaivata. Parimad aastad pandi põske ja noh tore et neid ikka ka Benziinistaazi hulka rehkendatakse Aga ära Arno muretse nii hullusti. Täiesti normaalsed aga natuke napsulembesed mehed on selle kuu ära istunud. saabki maks natuke puhata. Söömine on regulaarne ja kui välja tuled, on väike kõhupunuke ees. Ole tubli liiga ei tee keegi tänapäeval. Et ei ole halba heata, ja just niimoodi, tulebki elu võtta. See, et Arno Tali läheb kinni on Arnole nagu autasu tema elutöö eest. Ikkagi triigipoolne ja äiesti palgata puhkus, koos tasuta ninaesise ja uuenenud seltskonnaga, mille eest ei ole vaja kopikatki väljakäia. Ja mis kõikse tähtsam uus elukogemus nii et nuta pojake nuta Temale tuleks teenete eest anda riigi ülalpidamine ja alkoholi nii palju et ta saaks püsivalt kännis olla no mida te kiusate inimest. Kalevipoeg pole mingi Eesti rahvuseepos vaid hoopis Lutsu triloogia: "Kevade", "Suvi" ja "Sügis". Nüüd siis pannakse rahvuseepose üks peategelasi vangi?! Ei ole hea. Oleks võinud saata Kihnu saarele puhkama või Kanaaridele palmide alla. Kuu aega kinnimaja pole midagi hullu aga vaat kuu aega ilma akoholita... Arno oleks pidanud Raja Teelega pisarasilmil minema Pealtnägijasse käsikäes. Et kas oleks saanud ka piltnikust parema tulemuse seda ei usu aga midagi ikka Lapspiltnik mihkelson naerab kõva häälega. Ega load sõida, ikka mehed sõidavad. Kõvad mehed ei küsi lubadest, politseist ega kainest peast. Kuni keegi surnuks sõidetakse. Siis on lühike leinaseisak ja siis võtame kadunukese mälestuseks. Arno: Teele kas sina hakkaksid nutma kui ma ennast surnuks joon Arno on õige Eesti mees Ta ei teeks kärbselegi liiga Kui Teele normaalselt käituks siis oleks Arno ka vinks vonks Kas ei aja jooma need naised Pole viga Teele hakkab talle vanglasse pakke saatma ja Kiir saapanööpidega varustama ning Toots ja Tõnisson lubasid ka õla alla panna Hea et Teele ikka omal ajal Tootsile läks Noorena veetis liiga palju aega Liblega koos Nüüd on vanastpeast ise nagu Lible Kurb Aga Lible õpetas Arno jooma Lible pärandus Näe Arno oli kooli ajal tubli poiss aga vanast peast sõidab jommis peaga Vaata Jorh Kiir teeb vanast peast nõmme raadiot ja on normaalne mees Jorh ei ole siiamaani rollist välja saanud. Saksa antvärk nagu ta on. Main kampf laua peal ja Hitleri pilt seinal Arno läheb viiuliga vangi ja õpetaja Laur peitis viiulisse pool liitrit lati patsi et aeg kiiremini läheks Viiulit saab harjutada aga tea kuis Viiol seal aega veetis Arni saab nüüd ka kuu aega riigipalgal olla. Pensionärile abiks küll. Aga Toots ei tahtnud kinni minna läks hauda. Kui sõidad ära joo kui jood ära sõida! Lihtne Ongi lihtne kaine peaga joomisega tulevad mõisniku mõtted Kus see arestimaja asub? Kas Palamusel äkki? Tegelikult mulle sobiks rohkem kui taksojuht Lesta kinni pandaks Käed eemale meie Arnost Kriiskad peal kurat Arno tahtis ka lati patsi äa proovida ja nüüd jama kuipalju Noorena koolis oli küll tasane ja härda häälege vist oli salajoodik Kui Arno bemmiga kinnimaijja jõudis olid teised juba vabad Annaks jumal et see karistus vanale mehele surmanuhtluseks ei muuttu. Vähemalt meedia teeb kõik selleks kuigi ta tsaariaegne mees see vana Tali talu oli tal kah ja ammu aeg kinni panna Olnuks nõukaeesti siis Tali suguseid tähti vangi poleks pandud asi oleks maha vaikitud meil aga demokraatia tingimustes mingit halastust pole tahetakse näidata kuidas meil korruptsiooniga võideldakse
https://foorum.perekool.ee/teema/arno-aktsioon
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!