Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Autoabi
soovitage autot!
 
Liisi 05. detsember 2007, kl 03.13
Plaanis osta enda esimene auto, hind võiks olla umbes 150 000, automaatkäigukast. BMW, Mersut, Audit ega teisi autosid mille kasko on kallis ja autod iseenesest maksavad ka rohkem kui nad väärt on (selle üle ei tasu vaielda, see minu arvamus), ei taha. Samas tahaks midagi isikupärast, mitte Toyota Yarist või midagit tüüpilist naistekat. Meeldin nt. uus Honda Civic aga kahjuks automaatkäigukastiga seda ma ei leidnud. Soovitage midagi :)
 
esimene 05. detsember 2007, kl 09.27
auto peaks raudselt olema odavam.
 
lill 05. detsember 2007, kl 09.50
osta Saab, vähemalt pooled mudelid automaadid pluss muud lisad, mugav sõita, jõudu ka jätkub, samas mitte ülearu, aga kui sa tahad uut autot, siis on Saab muidugi kallis.
 
kristi 05. detsember 2007, kl 11.53
Miks peab esimene auto raudselt odavam olema? Olen seda arvamust ennem ka kuulnud, aga põhjendus?
 
* 05. detsember 2007, kl 12.33
selleks odavam ,et kui sõita ei oska, kogemusi pole ja hunnikusse paned, et kahju väiksem oleks kui kalli auto sodiks sõidad
 
m32 05. detsember 2007, kl 13.52
Õigustatud küsimused:
-Milleks väljaostetud autole kasko?
-Oled proovisõitu teinud? Näiteks Honda või Toyota automaadiga ja BMW automaadiga?
-Oled mõelnud, milline on auto hinnakadu ja järelturg, kui kord müüma kavatsed hakata? (isikupäraseid ja vähelevinud autosid on raskem müüa)

Kuidas oleks mingi Skodaga?
 
Liisi 05. detsember 2007, kl 15.39
Auto otsan liisinguga, sellepärast ka kasko, samas tahan kaskot ka igakjuhuks. Ei arva et peaks odavam olema, olen sõitnud juba pea aasta, ei arva et peaksin osta odava auto teadmisega et ma võibolla sõidan selle sodiks ju. Ma ei väidagi et tahan midagi väga ekstreemset, lihtsalt Toyora Yaris ja WV mingisugune pisike naistekas (Polo?) on minu arust mittemidagi ütlevad autod, sellist ei taha (ehk siis võib öelda, et tahan ilusat ja stiilset autot). Ei arva, et nt Honda Civicut väga raske müüa oleks.
 
hmmz 05. detsember 2007, kl 15.41
to m32 - kas kasko on sul ainult liisingu jaoks? - kui mingid purjus vasjad lihtsalt su auto lömmi kolgivad ja veljed ära virutavad(mis minu auto puhul juba ca 20 kilo maksavad, mõnel enamgi..)
paned rõõmuga remondiaja kirja??;
 
m32 05. detsember 2007, kl 16.38
to hmmz:
Mul on suhteliselt uus ja korralik bemm ning kahjud oleksid sellisel juhul küllaltki suured. Aga - püüan oma autot selliste kahjude ees kaitsta (näiteks seisab öösel garaažis jne). Teisalt ei kavatse niisama kindlustusfirmasid nuumata ja võimalike kahjude korral kannan kahjud ise. Nii vaene ega kartlik pole, et 20-kiloste velgede puhul kaskot plekkida.

to Liisi:
Liisinguga ostmine on naljakas ütlus, aga kahjuks ei ole sellist asja olemas. Liisinguga liisitakse, üldjuhul on liisinguid 2 erinevat liiki - kasutusrent ja kapitalirent. Esimene annab kasutusõiguse (perioodi lõppedes antakse kaup tagasi), teine on teatud liiki järelmaks (perioodi lõppedes saab kaup liisinguvõtja omaks). Autode liisimisel on üldlevinud kasutusrent.

-Oled kuumakseid vaadanud? Arvuta mõne näite põhjal kokku, palju näiteks 3-aastase perioodi puhul auto kasutamine maksma läheb?
-Äkki on pangalaenuga väljaostmine mõistlikum?

Vaata neid:
Alfa 147
Chevrolet Lacetti
Chevrolet Nubira

Citroën C4
Citroën Xsara
Dacia Logan

Dodge Caliber
Fiat Bravo
Ford Focus

Hyundai i30
Honda Civic
Kia Cee'd

Kia Rio
Mazda3

Mazda MX-5
Mercedes A-Klass
Mitsubishi Lancer

Nissan Tiida
Peugeot 307
Peugeot 308

Renault Mégane
Škoda Octavia
Subaru Impreza

Suzuki Liana
Toyota Auris
Toyota Corolla

Toyota Prius
Volvo C30
VW Eos

VW New Beetle
 
... 05. detsember 2007, kl 17.03
Jäta eelnevast valikust välja kindlasti škoda ja chevrolet. Toredad autod küll, aga ei jätku kauaks, jama rohkem kui asi väärt. Minu eelistus oleks Volvo, Mercedes, Audi, Honda. Eelsitan kvaliteedti ,turvalisust ja sõiduomadusi, samuti mugavust, soovitan ka seda mis endale meeldib.
 
... 05. detsember 2007, kl 17.17
Ja veel, minu jaoks on vahe, kas maksta remontimise eest või kvaliteedi ja sõdumugavuse eest. Mõtle enne hoolikalt läbi mis sinu jaoks on auto puhul veel tähtis peale automaatkäigukasti ja hinna. Milles see isikupära peaks seisnema? Vaata netis autode kodulehekülgi ja pilte, me ju ei tea mis sulle just meeldida võiks ja milleks sa seda autot kasutad, ostukäruks või käid sa ka pikemaid reise tegemas või koguni mägedes suusatams näiteks?
 
--- 06. detsember 2007, kl 13.08
Kindlasti soovitan saabi,super hea auto ja alati saad maha müüa.
 
.,. 06. detsember 2007, kl 23.43
förd ikka förd
 
ka naine aga mitte tüüpiline:) 07. detsember 2007, kl 12.56
Tüüpiline naine...:)) Ei arva et see Honda just stiilne auto on. Stiilne on pigem MiniCooper või VW põrnikas. Aga jah, maitse asi. Ma arvan ka et algaja auto peab odavam olema...mitte just auto ise vaid pigem selle hooldus. Ja kindlasti manuaaliga kui sõita ei oska!!! See on jällegi ainult minu arvamus. Kuigi Fordid ja Opelid ei ole just minu lemmikud aga arvan et teemaalgatajale sobiksid just need. Kõiki väiksemaid ja odavamaid autosid on pärast raske maha müüa. Hinnad langevad suht ruttu. Ja kuna tüüpiline väikse autoga sõitja on NAINE siis on need kriimustusi täis :)Just sellepärast eelistan mina ainult Audit, mille hea hind püsib kaua. Edu auto valimisel!!!
 
volvo 08. detsember 2007, kl 08.56
Volvo v5 , sportlik, samas naiselik, praktiline, turvaline, kvaliteetne.
 
Asjatundja 14. detsember 2007, kl 23.29

Hea valik isikupäraseid trandulette:
1)Opel Quattro
2)Dajebuu Nubira
3)ZAZ Q7 M
4)Suzuki Civic
5)Ereliukas
 
Mäda õun 16. mai 2022, kl 23.46
1. Laadida saab ainult Apple oma otsikuga, rehvid sobivad ainult apple omad.
2. Android auto võid ära unustada
3. Aku vananedes läheb auto aeglasemaks.
4. Peale istudes võid kogemata istme lössi vajutada
5. Lisavarustusena saadaval tuuleklaas.
6. Ekstra lisavarustuses ka tuuleklaasi kaitseklaas
7. Hind on 30000 kuid müüakse 85000ga sest et apple
8. Enne kasutama hakkamist pead end kasutajaks registreerima krediitkaardiga.
9. Autol on all innovaatilised ja enneolematud ümmargused rattad
10. Pakiruumi maht on 100l mida on võimalik suurendada 400l vastavalt 20000€ lisatasule
11. Autot saab osta järjekorras seistes
12. Auto logo kapotil ja pagassil on umbes poole meetri suurune
13. Erinevalt androidipoiste lollidest naljadest seda ei saa osta neeru maha müües see on oluliselt kallim
14. Ja käivitamisel tahab teada sinu asukohta ning enne edasi ei saa sõita kui pead küpsistega nõustuma
15. Rehve saab pumbata ainult Apple pumbaga millel on spetsiaalne Apple ventiiliotsik. Rehvidesse läheb ainult spetsiaalne Apple õhk mis maksab 5 eurot. Tavaline õhk Apple auto rehvidele ei sobi
 
Saparoo 16. mai 2022, kl 23.47
Mul pidas üks kohalik naabertalus loomi Talvel külmaga võttis mind vahest sapakaga teepealt peale kui koolist tulin -20 oli esiklaasil 3cm jääkiht mille sisse näpuga oli kaks silmaauku sulatatud Ühest august vaatas sõidu ajal ja teist samal ajal sulatas näpuga Oli minul ka sapikas soojendus töötas laitmatult ainult lume hange ei tohtinud söita kustutas ahju
 
Auu To 16. mai 2022, kl 23.47
Sõidukite top-5
1.Saksa autod.
2.Jaapani autod.
3.USA autod.
4.Ratastel reformpõhjaga raudvoodid.
5. Vene autod.
 
Moskwa vits 17. mai 2022, kl 18.05
Näe venelased hakkavad Moskvitse tootma. Tegelt tasuks hakata ka T-34 tootma, kuna 72-d saavad juba otsa IŽi tunneb ära debiilselt madalal paiknevate ukselinkide kaudu sest Lillipuutin tahab ka lingini ulatuda. Suht kõva oli tõesti kui vastu seina panid siis ise said sees surma aga mosse jäi terveks Russi käkerdatud prantsuse tööpingistvõib välja tulla ainult ühekohaline ristleja moscva mis esimesel sõidul upub. Mis järgmisena kas soomusrongide tootmine ei soomusrong on keeruline, hakkavad sõja jaoks tootma soomustatud ahjusi, sellel hea soe ringi sõita. tankide tootmine on liiga kulukas ja nagu näha pole sellel suurt mõttet. Millal hakatakse väljastama autoostulubasid Ostuloa saavad ainult Ukrainat natsionaistidest vabastada üritanud hukkunud ka aga on seatud tingimuseks et pead elama koopas Moskva tehas ei kavatsegi mingit lääne Renualti saasta edadi toota ,vaid hakkab hoopis välja laskma maailmas analooge mitte omavaid Moškvitse ehk siis tagaveoline, karbussiga ja vändaga või tuleb lisadega ka nagu salongist käivitamisega, suunatuledega, elektrilise kojamehega Tegelikult taastavad nendega oma Ukrainas hävitatud tankiarmeed. Ja selleks see küna sobib suurepäraselt. Mis sellega muud ikka pihta hakata kui sihtmärgiks kasutada. Esimestel masinatel mootoreid polnudki aga sellest ei tohtinud rääkida. Käivitusprobleemide ilmnedes hakati autodele ka mootoreid paigaldama kuid ka need ei lahendanud probleemi täielikult. Mootori paneku põhjus oli tegelikult vene hobuste eriliselt kehv tervis. Nälginud hobused lihtsalt ei suutnud seda risu paigalt sikutada Tagasi juurte juurde ehk auto puritaanidele: neli ratast ja rool autotehasest Путь Х уйло Super uudis! Ivan hakkab automaatkasti leiutama või paneb Kalashnikovile neli ratast alla Renault käändub ikka Renaultl mitte Renaultil ja Renaultga mitte Ranaultiga Renault käändub Renuvalt, Renuvaldi. Kuigi Renault ei käändu enam kuhugi, pole vaja vaeva näha selgitamistega. Nüüd käänatakse seal tehastes tõupuhtaid Moskvitšeid! Miks peaks delfi ajakirjanik tegema vahet linnadel Iževsk ja Moskva? See nõuaks ju lisaks teadmisi geograafiast ning antud artikli kontekstis ka sõidukitest. 4 ratast on? ON! toodetud venemaal? Ka see läks täppi. Mida enamat veel eeldada võiks
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!