Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Autoabi
Autokool.
 
õpilane kiir 04. november 2013, kl 18.50
Teema on küll igivana aga ridal on 101% mees, kes võiks minna viharavile või suhtlemist õppima. See vinguv kõneviis, alandamine - see pole päris see, mida peab kuulma niigi närvis olev noor juhihakatis. Riiman on kiitust väärt. Julgustab, kiidab ja kui jamaga hakkama saad, siis seletab kenasti ära mis ja kuidas...ilma sõimuta!
 
Tydrukud hoiduge 15. juuli 2015, kl 15.05
Tydrukud, arge minge tema juurde. Ise olin tol ajal 17.a ja ta on vaga ylbe ja mis veel hullem, ahistav. Detailidesse ei hakka laskuma, kuna soovin jaada anonyymseks. Kui mul midagi valesti laks, sain kohe 6iendada. Ma ei m6ista, miks selline 6petaja yldse selles firmas on. Autos6it on ise v2ga tore, ning nyyd teen linnas6itu vaga toreda 6petajaga: Op. Leeduks. Platsis6it oli mul Eduard Ridaliga, ning need kaks korda platsis6itu olid kohutavad.
 
ylbik 15. juuli 2015, kl 18.01
Tydrukud hoiduge Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tydrukud, arge minge tema juurde. Ise olin tol aja
> l 17.a ja ta on vaga ylbe ja mis veel hullem, ahis
> tav. Detailidesse ei hakka laskuma, kuna soovin ja
> ada anonyymseks. Kui mul midagi valesti laks, sain
> kohe 6iendada. Ma ei m6ista, miks selline 6petaja
> yldse selles firmas on. Autos6it on ise v2ga tore
> , ning nyyd teen linnas6itu vaga toreda 6petajaga:
> Op. Leeduks. Platsis6it oli mul Eduard Ridaliga,
> ning need kaks korda platsis6itu olid kohutavad.

tahad sa sellest rääkida, kuidas sa ise oma paksu keha tema ees hõõrusid, et eksamile pääseda?
 
pealtnägija 16. juuli 2015, kl 22.49
Detailidesse laskumata, olen pidanud pikalt kokku puutuma õpilasega, keda konkreetselt ahistati seksuaalselt ja mitte vaid ühes autokoolis. Tal võttis asjast ülesaamine aega ligi 10 aastat.
 
abc 23. august 2015, kl 17.14
Koostöö Ridaliga oli katastroof. Ta ei tohiks sõiduõpetajana töötada ning tean, et ta on varasemalt pooleli jätnud, ent uuesti alustanud. Tema õpetamisfilosoofia oli üleolev ning ta leidis, et tema töö polegi õpetada, vaid ainult juba niigi häid oskusi paremaks lihvida. Minu enesehinnang esmaalgaja juhina tõmmati alla igasugust arvestust. Ridal oli etteheitev, depressiivne, tõstis häält, ent ei selgitanud mitte midagi. Iga sõidutund oli traumeeriv, tume, nutuvõru tekitav. Ta oli üldiselt pettunud sõiduõpilastes ning ma kartsin teda.
 
ragneeee 03. september 2015, kl 22.25
Mina soovitaksin õpetajatest kahte suurepärast õpetajat - Priit Tamra ja Maksim Demitšev. Mõlemad väga vastutulelikud, mõistlikud, konkreetsed ning teevad igaühele sõidu selgeks. Esimese korraga nii ARKi kui ka kooli sõidueksami tehtud!
 
nõustun 22. september 2015, kl 18.40
Jah, ise olen ka Autosõidus ja oli aeg et teha libedasõit ja seal sain ka proovitud Eduard Ridalit. Vot teda ei saa tõesti kuidagi kiita või midagi öelda mis tema puhul üldse hea saab olla. Pea oli käte vahel, jube depressiivse olekuga ja tõstis tihti häält ning oli väga ärritunud olekuga terve aeg. Jube kogemus, õnneks kestab libedasõit vaid 45 minutit :)
 
Gerli 18. aprill 2016, kl 10.41
Praegu õpin autosõit OÜ-s b-kategooriat.
Ma just kiidan Maksim Demitševi. Enamus sõite just temaga tehtud ja ainuke õpetaja kes mind motiveerida suudab ning ootan juba järgmist sõidutundi.
Teiste õpetajatega nii suurt klappi polnud. See kõik oleneb inimesest.
Aegadest rääkides, jah kuu algul lähevad ajad kui soojad saiad kuid mina pole kaua pidand ootama kui max nädal.
Igati rahul ja loodan et varsti load käes :)
 
kll 18. aprill 2016, kl 20.03
Maksim Demitšev - väga normaalne mees!
 
Toivo Viljar Tasane 28. oktoober 2017, kl 20.17
Minu teada ta kärutas Maksim õpilastega mööda linna ringi juba aastal 2006! Seega, ta on juba nii palju sõitnud, et pole siis ime et ta närviliseks on muutunud? Sõiduõpetaja närvid kuluvad umbes sama kiiresti kui sõiduki odomeetril muutuvad numbrid. Töö on küllaltki koormav kui näed, mis liikluses tegelikult toimub, milline loomaaed seal ringi kihutab.
 
Toivo Viljar Tasane 28. oktoober 2017, kl 20.23
Maksim Demitšev on sõidutundide ajaks kindlasti kohal ja see on väga suur pluss. Miks? Vastupidine olukord oleks ju täiesti absurd. Lisaks, märgib ausalt sõidukaardile just need tunnid, mis on ka tegelikult tõesti toimunud, mitte neid tunde, mis tõesti ei ole toimunud või aset leidnud. Seega, pole vaja sekretäriga hiljem üle täpsustada, et mis on toimunud või mis ei ole toimunud. Tõepoolest, sõidukaardil ei tohiks olla tunde, mis pole tegelikult toimunud. Sõidukaart võiks loogiliselt olla ju just see dokument, mis tõestab sõidutundide toimumist või mittetoimumist. Loodan, et ükskord on ka Eesti Vabariigis asjad korras ja inimesed mõistavad, et sellises riigis tasub elada! :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!