Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Autoabi
Mercedese märk kapotil
 
Liisa 29. jaanuar 2010, kl 21.43
Kes oskab öelda, kus kohast seda osta saab ja palju maksab? Läksin enda autol kogemata karbiga pihta ja külmast rabe metall purunes. Ilma märgita on sõbrake kuidagi tömp ja kurb.
 
ha ha 29. jaanuar 2010, kl 21.55
irw, metall külmast rabe
uksed ei kuku masinal eest?
aga milleks seda märki vaja, kasutad auto tee telgjoonele sihtimiseks?
esindusest uuri
 
mann 30. jaanuar 2010, kl 12.52
ikka esindusest jah, aga sul on ikka see püstine jah? maksab vist oli 285.-.
 
meow 30. jaanuar 2010, kl 13.32
tallinnas kadaka teel on mingi autopood kohe suure tee ääres. kahjuks täpne nimi ei tule meelde. kunagi oli endal ka mersu ning poole aasta jooksul varastati see märk 2 korda ära. pärast seda pole enam "kõrget" märki kasutanud, et mitte tõpraid rahastada. niikuinii varastatakse jälle ära.
 
Mersu 30. jaanuar 2010, kl 13.46
Kui leiad, kus soodne ja hea, anna teada, mul ka vaja.
Juhul kui endale peaksin uue ostma, ei pea ma paljuks tunnike vaeva näha ja sõõr ümbert nõelaotsi täis tinutada.
 
aga palun 30. jaanuar 2010, kl 14.16
http://foorum.clubmb.ee/search.php?action=results&sid=e020b365761591c82f9570ed683dfd0e&sortby=lastpost&order=desc
oi see tegelane ha ha ajab mind närvi, igal pool möliseb ja targutab, aga eriti midagi tarka ei tule
 
Liisa 30. jaanuar 2010, kl 14.42
Tänan asjalike nõuannete eest. Vähemalt on hinnaskaala käes:)
 
ha ha 30. jaanuar 2010, kl 17.44
aga palun osta punast värvi siis läheb üle:)
see märk ei muuda sõiduomadusi, seega täiesti mõttetu raha raisata
asjalood ongi sellised nagu kirjutas meow
müüakse ka paika sinna peale, vargaid see ligi ei tõmba
 
To ha ha 30. jaanuar 2010, kl 19.44
Mis selle punase värviga siis üle läheb? Märk on AUTOLE, mitte sõiduomaduste parandamiseks. Ja ära Sina minu raha pärast muretse, ma ei tule seda Sinu käest küsima. Seega katsu rahuneda ja paika ennast ise, kui see Su soov on.
 
MB E320 30. jaanuar 2010, kl 20.01
Fck, inimesed on kadedad, et keegi Mercedesega sõidab
 
amg 30. jaanuar 2010, kl 20.10
see ha ha mingis teemas rääkis, et sõidab vana audi panniga. arvata võib, et kadedusest kobiseb siin siis
 
häh 30. jaanuar 2010, kl 21.15
eks keegi nö. "kogub" neid märke. näiteks minu vanal hyundail tõmmati ka märk ära, mitte mingi püstine kujuke, vaid nupsukestega kapoti külge käiv. s'tta kah, on märk või mitte...
 
ha ha 30. jaanuar 2010, kl 21.18
tegelikult oman 2 audit, ja Trafic
kindlasti mina ei ole kade, osta jah, vargad ka tahavad elada:)
ainult see masin võib jah kadedaks teha, siis nende omanikud ei kola:
http://en.wikipedia.org/wiki/MB_E320
tänavapildis on ikka päris paljud loobunud sellest märgist:)
aastad tagasi plaanisin 190 ostmist, aga õnneks läks:)
 
Liisa 31. jaanuar 2010, kl 10.49
Kade või mitte, aga pole ju vaja hakata teise rahakoti kallal sahmerdama. Kui ma küsin, et kuskohast ma selle märgi saan, siis ei ole ju esitatud juurde küsimus, et hei! kas keegi mulle selle ostuks ka raha annab?
Foorumid on toredad kohad, kui vaid inimesed teemades püsiksid ja ei pilluks oma negatiivsust välja. Kui juba ette arvata, et vargad märki tahavad, ju nad selle siis endale ka saavad. MINA tahan seda märki oma autole, mitte varastele. Mu auto on hea välimuse ära teeninud. Ha ha, loe teinekord natuke rohkem, enne kui kommentaare hakkad kirjutama.
 
Marju 01. veebruar 2010, kl 00.21
Sa Liisa ära tee väljagi. See ah-ah on mingi debiilne pervert, kes igas foorumis igal teemal sõna võtab ja saab sellest siis mingi seksuaalse rahulduse. Ei imestaks, kui vahepeal laua taga ka onaneerib. Jutt tal selline onanistile omane.
 
to marju 01. veebruar 2010, kl 17.06
ma arvan ka, et see ha ha oskab ainult kahte asja: hiirt ja oma m*nni peos hoida
 
ha ha 01. veebruar 2010, kl 17.17
ma ainult kolmes teemas mölisen, arvuti ja auto ning vahel harva lolliklubis:)
rahuldatud olen ma jah:)
peate ise oma kuivusest üle saama:)
 
Märk on oluline 01. veebruar 2010, kl 18.13
Mersul on see märk ikka väga oluline tegija, mersu hinnast on märk 25% vähemalt, seega kui märk küljest ära on ka auto turuhind -25%
Ja kui märki pole, äkki mõni arvab et hyundaiga sõidan - ja sellist asja nüüd küll keegi välja ei kannata.
 
Japs 01. veebruar 2010, kl 20.49
Nõme @!#$ kabotil. Ah jaa diblade volgal oli ka mingi põder.
 
ee 01. veebruar 2010, kl 20.58
Mulle just hiljuti saadeti fotoseeria venemaa reaalsustest ja seal oli üks pilt mersust, millele oli ise tehtud traadist kokkukeeratud mersu märk. Tee oma autole ka selline.
 
f 01. veebruar 2010, kl 22.08
mis tähendab , et ei kola E klassiga sõitvad inimesed siin, mina sõidan näiteks S klassiga, aastat ma parem ütlema ei hakka muidu kohkud ikka päris ära, et isegi selliseid inimesi siin liigub:)
 
ha ha 02. veebruar 2010, kl 00.00
kas S on tegijam kui E
A B C D F no neid ma tean:)
aga mida sa siin teed? lõbustad ennast lihtrahva keskel?
loed golfi tädikeste probleeme ja naerad pihku?
 
f 02. veebruar 2010, kl 10.39
mis lihtrahva??? a sa oled siis kah see inimene kes liigitab inimesi klassidesse, kummaline. Ise pean küll ennast täiesti tavaliseks eesti inimeseks, mis seal vahet on mis autoga keegi sõidab. Lisan veel selle, et sõidan sellise autoga mitte eputamise ja teistele midagi näitamiseks, vaid minu jaoks on turvalisus enne kõike.
 
Maaks 02. veebruar 2010, kl 15.52
Huvitav, et S klass (20a vana) on nüüd turvalisuse sümboliks? Kui autode turvalisusest räägitakse siis ikka renault, volvo jne, seal kusagil keskel tuleb ka see S.
 
arx 02. veebruar 2010, kl 16.26
pärnu mnt autotarbest on ka saada :)
 
ha ha 02. veebruar 2010, kl 17.22
see punane W116 on minu maitsele
http://en.wikipedia.org/wiki/Mercedes-Benz_S-Class
uued on liiga lamedad
 
siga ja kägu 08. veebruar 2010, kl 19.28
Ei, aga rääkige nüüd ausalt, kes teab! Mis värk sellega on? Mida mõtleb inimene, kes võõral autol märgi küljest ära väänab? Mida selle äraväänatud märgiga peale hakata? Mul ka kunagi autol väänati ära see, kinnises parklas, oma kindlal parkimiskohal (s.t. ei olnud asi selles, et oleksin kellelegi jalgu jäänud autoga vms.).
Ja siiamaani ma ei mõista, milleks oli vaja teha seda.
 
oh oh 08. veebruar 2010, kl 19.35
Kunagi oli säärane mood kottpükstel, et panid selle märgi ketiga kaela. Siis varastas naabripoiss mu mersult ka. 10 aastat hiljem tunnistas üles :D
 
siga ja kägu 08. veebruar 2010, kl 20.03
Ok, olid ajad, kui poeletid olid tühjad, aga praegu saab ju poest keti koos vajaliku märgiga osta, või eksin?
 
oh oh 08. veebruar 2010, kl 21.47
siga ja kägu:
kuule, aga äkki hindavad nad autentsust, ah?
nii nagu on olemas antiik ja "antiik" :D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!