Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Autoabi
sõidukoolitus oü Rapla
 
huviline 27. juuli 2010, kl 22.12
Kas keegi teab/oma kogemusi sõiduõpetaja Lii Erm´ga? Olge head jagage nii positiivset kui negatiivset. Kuidas suhtub õpilastesse, kuidas tema sõidutunnid mööduvad, kui õpilane midagi valesti teeb, mis siis edasi saab jne jne.
 
... 04. veebruar 2011, kl 17.52
Minu mees rääkis temast ainult head. Pidi selline sôbralik olema. Sôiduôpetaja ei olnud, aga kui ta käis lôppastet tegemas siis sôitis tegema ökosôitu.
 
joosepike 07. mai 2011, kl 09.30
Suurepärane õpetaja, minu naine andias tema kohta vaid kiitvaid hinnanguid. Rahulik ja hea õpetaja. Mu naine sai igal juhul load kätte ja asja selgeks.
Nende kodukas on siin http://www.soidukoolitus.ee/Toimetatud 1 kord(a). Viimati joosepike 07.05.2011 09.31.
 
õpilane 20. november 2011, kl 18.11
Ei ole absoluutselt temaga rahul, pidev karjumine , sõimlemine, isegi siis kui midagi hästi teed.

Ei soovita mitte kellegil , selle inimese põhi eesmärk on ainult raha teenida
 
Kah õpilane 23. november 2011, kl 23.04
Mina olen ka õp. Lii Ermi õpilane momendil ja küll kuidagi ei saa nõustuda eelmise sõnavõtjaga. Vastupidi, hästi lahe õpetaja on, lisaks sellele, et suudab asju seletada ja selgeks teha, on ka inimesena tore ja sõbralik, hea huumorimeelega. Soovitan!
 
GMC 05. detsember 2011, kl 21.26
Õpilasel ja õpilasel on ka päris suur erinevus kui nii võtta. Mõni õpilane ei olegi võimeline autojuhtimist selgeks õppima ja teine püüab kõik lennult.
 
Vau 10. detsember 2011, kl 19.16
Meisterlik õpetaja suudab ka aelgases õppimistempos omandava õpilase puhul positiivseks ja innustavaks jääda ning mitte sõimelda ega karjuda. Oma emotsioonide vaos hoidmine käib õpetaja professionaalsuse juurde.
See arvamus, et mõni ei olegi võimeline autojuhtimist õppima ma arvan, et ei vääri isegi kommenteerimist ja ebaviisakat kohtlemist see samuti ei õigusta.
Õppesõidu õppija on autokoolis klient ning oma makstud õppekulude eest eeldaks saada ka vähemalt inimlikku suhtumist.
 
Õpilane 25. märts 2012, kl 15.10
Olen väga rahul sõiduõpetaja Lii Erm'iga!
Väga paremat õpetajat ei oska tahtagi, teeb kõik puust ja punaseks. Seletab asju väga hea külje pealt, tuleb lihtsalt kuulata põhjalikult ja analüüsida.
See, kui õpetaja vahel reageerib mõnes olukorras rohkem on normaalne ja inimlik.
Sel ajal, kui teie üritate sõitta, peab tema jälgima teie sõitu, seda analüüsima ja samal ajal kaitsma ka oma vara (auto)!
See töö on väga pingeline ja närvesööv. Niisiis püüame olla mõistvad ka meie, õpilased!
 
jjjjao 21. aprill 2012, kl 12.29
Olen ka eelmisega nõus - paremat sõiduõpetajat polegi:)
 
Lii õpilane 30. august 2012, kl 13.03
Nägin siin juhuslikult seda teemat ja tahaksin kohe väga-väga kiita õpetaja Lii Ermi, sest just tänu tema suurepärasele õpetamisoskusele, suutlikkusele kõike lahti seletada ning kannatlikkusele jõudsin mina juhiloani ja sain lahti ka suurest sõiduhirmust. Minu kogemuste põhjal on suur osa autkoolide õpetajaid kahjuks tugevad mootorsõidukite alal, kuid mitte nii tugevad õpetamises, kuid Lii valdab mõlemat väga hästi. Ma soovitan kõigil, kellele autosõit keerukas või kes pooleli jätnud Lii poole pöörduda, sest ta väga hea õpetaja!
 
maxx 13. august 2013, kl 15.25
Väga rahul selle õpsiga. Seletab ära, ise viskab nalja ka, ei ole kuri kunagi and last but not least - ilus vaadata ka;)
 
õppija 21. märts 2022, kl 21.06
Ei soovita!
 
Endine õppija 22. mai 2023, kl 15.11
No ei saa kohe üldse seda õpetajat soovitada kellelegi. Sõimab koguaeg, nääkleb, ei karju kuid räägib väga ebameeldiva tooniga. Ei kiida kui midagi hästi teed. Sain sellest õpetajast täieliku trauma, mitu korda oli nutt kurgus.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!