Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Autoabi
AUTOKOOLID Tallinnas - millist neist valida?
 
kah inime 27. august 2010, kl 00.48
Olen natuke uurinud ja vaadanud ning sõelale on jäänud sellised autokoolid: Origon (tundub odavam, aga kas ka hea?), Pirita liikluskool (kogemusi anyone?? palju reaalselt seal kuluks ja kas õpe on tasemel?), Testudo ja Kadrioru autokool (keegi oskab kommenteerida?. Võib-olla ka ABC koolitus, Kalju autokool ja Niguliste (no selle kohta tean, et on hea, aga suht kallis).

Milliseid neist soovitate, milliseid kindlasti mitte? Hästi vahva oleks, kui oma kogemustest rääkida oskaksite ja ka nt sõiduõpetajaid (häid/halbu) mainida.

Aitäh :)
 
nipitiri 27. august 2010, kl 09.11
Huvipärast otsisin netist sellise lehe, kus peaks olema enamus Tallinna autokoole. Neid on ainult ......mõned :)
http://www.kool.ee/?7272
Endal Eesti autokoolidega kogemused puuduvad. Aga selge on see, et odav autokool võib lõpuks kallimaks maksma minna. Mis sobib ühele, ei pruugi teisele sobida. Ja palju sõltub Sinust enesest :)
 
negative creep 28. august 2010, kl 18.12
OÜ Autosõit!!:)
 
muks 28. august 2010, kl 18.15
Niguliste! Kui ka on kallim, siis oma raha väärt. Tean paari tuttvat, kes käivad mujal ja kui nende jutte kuulan, siis tead - maksaks Nigulistele normaalsuse eest veel pealegi.
 
on naine 28. august 2010, kl 20.12
nooh, kus see tropp nüüd on, kellel sõna "autosõit" ajab harja punaseks? :DDD


ma soovitan ka autosõitu. (ise lõpetasin 2 aastat tagasi selle.)
 
issandapüss 28. august 2010, kl 20.45
olen läbinud ühe nendest autokoolidest, mida teema algataja mainib. Aga ei taha sellele heale autokoolile teha halba reklaami, sest tundub, et nagu oma autokooli kohta head kirjutad, nii saad s....a vastu vahtimist. Ütlen vaid vihjeks, et oli tegemist hea E-kooli varindiga ja minu uurimise järgi ka ainukese autokooliga, kellele on ARK-i poolt vastav tunnistus väljastatud. See on autokooli kodulehel üleval. Suhtumine algusest peale hea, sõiduõpetaja tasemel ja ühtegi halva sõna pole öelda.
 
to issandapüss 29. august 2010, kl 03.06
Tere koolikaaslane!

Jagan rohkem kui 100% Sinu arvamust. Parimat annab otsida. Kas Su sõiduõpetaja nimi hakkab M tähega? Või on kõik seal nii head....
 
issandapüss 29. august 2010, kl 19.39
Sõiduõpetaja oli R(naisterahvas), igati lahe kuju, hea õps
 
lõpetanu 30. august 2010, kl 18.46
soovitan autosõitu
 
kevad 2009 31. august 2010, kl 02.34
autosõit oü
kindlasti, ma tegin 4 kuuga load
 
kah inime 31. august 2010, kl 13.38
Aitäh kõigile, kes siiani vastanud. Väga ootaks rohkem vastuseid konkreetselt nende autokoolide kohta, mida alguses mainisin :) Kodulehti olen uurinud küll, rääkige parem oma kogemustest (kes nimetatud autokoolides käinud, just esimeses neljas) :)
 
Mari 06. september 2010, kl 18.25
Testudo on väga hea kool:)
 
jummalarahul 06. september 2010, kl 23.08
Vali Origon, aus, otsekohene ja läbipaistev maksesüsteem. Suhtumine super. Ise ja paljud tuttavad käinud ja rahule jäänud. Õpejad kõik norm. Sõitsin Siimuga, jäin rahule.
 
Kadi 12. oktoober 2010, kl 14.30
Kindlasti soovitan Teooria.ee e-õppe keskkonda http://www.teooria.ee
Autokool valige ise - vastavalt hinna või nime või avaloengu järgi.Vaba voli!

Neil olemas ka päris kiftid videod oma kodulehe kohta.
http://www.youtube.com/teooriaee
 
Mari 08. november 2010, kl 12.08
Soovitan soojalt hoida eemale ATLANTA autokoolist. Probleeme esines juba algusest peale. Autokooli juhatajat ei olnud kunagi kohal, kui oli vaja pabereid ja tõendeid viia (niigi oli tal ette nähtud vaid kord nädalas, kui sai paberimajandusega tegeleda). Mitu korda ei teatatud ka ette, kui eksam ära jäi ja läksin alles kohale ja sain teada, et juhataja haige ja eksamit ei toimu.
Infovahetus oli alla igasugust arvestust.
Juhataja on nii hõivatud, et sõidueksamit tuli oodata 2 nädalat ja kui esimesel korral ära ei teinud, siis veel omakorda 2 nädalat.
Sõiduõpetajaid on seal mitmesuguseid. Alguses sattus keegi Ago, kes õpetamisest üldse huvitatud ei olnud ja ringi sõitis ka eelmise sajandi autoga.
Kindlasti leiab Tallinnas paremaid autokoole, võib olla mul lihtsalt ei vedanud.
 
nii 13. november 2010, kl 20.17
mina käin hetkel ka Origonis. Sõit on ok, aga teoorias jäi minu jaoks nagu puudu. Suur rõhk oli sellele, et ise õpid (mis on ka õige tglt). Lihtsalt tunnen, et kohal käies ei saanud just väga palju targemaks. Kui oled tugev ise õppija siis vb targem (odavam) e-kooli variant valida. Sõit läheb hästi ja õpetaja väga normaalne. Üldiselt norm kool, eriti just hinna poolest.
 
Uus õpilane 11. detsember 2010, kl 21.38
Kas keegi oskab soovitada Origonis head ja rahulikku sõiduõpetajat?
 
hhhhhhhhhhhhhhhhhhh 12. detsember 2010, kl 10.13
Autosõidu suurearvuline väikesepalgaline laulukoor juba siin üles rivistatud. Laulge, kuid kool sellest hoolimata kehv.
 
tere 14. detsember 2010, kl 10.40
kes on teie õpetaja??
 
<adsg 14. detsember 2010, kl 16.34
võta üks ja viska teist.
 
merle to uus õpilane 14. detsember 2010, kl 20.48
Origonis sõitsin Rene´ga. Superlahe õpetaja. Suvel käis sõber seal koolis ja sõitis Siimuga, ta oli ka teooriaõpetaja, igati jäi rahule. Aint, et Siim sõidab vist läbi kooli, et siis sõidukord mingi maksu, vist käibemaksu võrra kallim, aga jälle saab maksuametilt kogu poti pealt tulumaksu tagasi. Rene esitas arved ilma selle maksuta. Tead, sa helista ja küsi täpsemalt, meie jäime küll rahule. Peamine, et seletati kõik lahti rahulikult ja selgelt
 
mina... 29. detsember 2010, kl 01.02
...soovitaks Testudot/ABC Koolitust, sealne e-kool on väga hea. Maksmine käis läbi panga, mingit sularahaga arveldamist ei toimunud õpetajatega.Aga mida tähele panna on see, et harjutatakse bensiinimootoriga autoga. Ise alustasin diisliga ning harjusin ära, ning kui kooli sõidueksam tuli bensiiniga, siis väljasuretatud sai oma paarkümmend korda. Seetõttu tuli oma viis korda lihtsalt juurde võtta, et autoga harjuda. Aga kool on hea.
 
L 02. jaanuar 2011, kl 21.40
Origoni soovitan ka mina ja samuti Renet sõiduõpetajana. Tõeliselt tore naisterahvas, rahulik ja hea õpetaja
 
R 04. jaanuar 2011, kl 16.24
käisin ka Origonis. jäin väga rahule. load sain kätte vähem kui 3 kuuga.
 
sõidukijuht 03. veebruar 2011, kl 16.07
Käisin mõni aeg tagasi Delta Autokoolis ja olen antud valikuga väga rahul! Kõik eksamid said tehtud esimese korraga ning käesoleval ajal sõidan oma autoga. Õpetajad olid rahulikud ja tunnid väga asjalikud. Organisatsiooniga mingit probleemi pole olnud, kõnedele alati vastati või helistati tagasi, iga krooni kohta anti kviitungit ja see aasta kavatsen 21% tasutud summast tagasi saada. Soovitan www.deltaautokool.ee
 
K. 18. märts 2011, kl 21.35
Pirita liikluskool on ok. Läksin sinna, kuna oli teistest soodsam. Esimese sõiduõpetajaga panin puusse, oli jube närviline ja küsis paar korda, kas tahan surma saada. See ei ole kuigi innustav, kui pole kunagi varem autoroolis istunud ning käes on alles 6. sõidukord.
J. Imatov on hea õpetaja. Kuigi sõbranna, kes temaga alustas, arvas, et nö viskas liiga ruttu vette. Sobib vast neile, kel juba midagi selgeks õpitud ja vaja lihtsalt enesekindlust ning julgust juurde. Ei tea, kas töötab veel seal.
Õpetajat vahetada on normaalne.
 
headele kolleegidele 21. märts 2011, kl 15.39
Head kollegid, vehite jälle üksteisevõidu siia kommentaare.
Üks paneb üht ja teine teist, aga õige .... on kaugel teist.
 
_:_:_ 21. märts 2011, kl 17.29
Rix teeb head sexi kui soovid. Ma peale autokooligi temaga kokku saanud.
 
janariiiii 03. mai 2011, kl 08.21
Isiklikult soovitaks Delta Autokooli, aega läks alla 2 kuu ja 21% tagasi. Õpetajad väga head ja viskavad nalja.
Soodushindu ka õpilastele ja kui lähed soovitajaga kooli siis saad veel esmaabi kursuse tasuta.

Soovitan.
 
koko 03. mai 2011, kl 14.29
Pirita koolist saad tasuta õpiku. Ei pea tundides tukkuma.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!