Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Autoabi
AUTOKOOLID Tallinnas - millist neist valida?
 
Margot 19. mai 2011, kl 06.55
Atlanta Autokool on eestis kindlasti üks parimaid. Kuna oman kogemusi mitme autokooliga, võin seda kindlalt väita.
Koolis on väga hea ja sõbralik õhkkond. Kõik õpetajad on sõbralikud ja meelivad on tunda, et orjenteeritud heale tulemusele, mitte raha teenimisele.
Juba teooria tunnid mis tavalislet on kõigi jaoks igav ja tüütu olid seal koolis väga põhjalikud ja kaasahaaravad.
Palju huvitavaid olukordi elus ja üksika asjalikud seletused iga liikluses võimaliku olukorra kohta.

Minu õpetajaks oli Sergei. Sergei osakab lüüa sõidutunnis sõbraliku ja pingevaba oleku. Õpilasena tuntsin ennast tunnis alati vabalt ja ei olnud pinges tunnis tekkivate vigade pärast.
õpetaja alati tegi tehtud vead ,,puust ja punaseks,, miks ja mille pärast juhtus selline viga või miks seda kindlasti teha ei tohi ja mis võib olla selle tagajärg.
Olen soovitanud Atlanta autokooli väga paljudele sõpradele, ja kõik on väga rahule jäänud. Nn saab selles koolis autosõidu hästi ja turvaliselt selgeks ka iga loll:)
Seda just tänu õpetajate pühendumusele ja profesionaalsusele.
 
adsF 20. mai 2011, kl 13.46
Kuule Margot, (sama teksti oled toksinud ka ühte teise foorumisse), sinu oma saba kergitamine, enesekiitus on mage
 
... 21. mai 2011, kl 22.30
Ise õppisin autokoolis Radial.Teooriat õpetas Tõnu Karp,sõitu Anton Kipus.Olin autokooliga väga rahul ja julgen soovitada ka sulle.
 
. 22. mai 2011, kl 00.30
adsF Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuule Margot, (sama teksti oled toksinud ka ühte
> teise foorumisse), sinu oma saba kergitamine, enes
> ekiitus on mage

Kas tolles teises foorumis olid sisse toksitud ka kõik siinsed 100 kirjaviga? Jumala nõme lugeda. Sergei ise või?
 
Gert 18. juuli 2011, kl 10.11
Mina julgen soovitada autokool24. Asub kesklinnas on odav ja ka sõiduõpetaja on ok. Tegelikult leidsin suht head lugemist nende lehelt, kui plaanis on autokooli minna ja ei tea mis faktoritega arvestada, siis seda tasub lugeda: http://autokool24.ee/2011/07/mille-jargi-valida-autokooli-et-saada-endale-b-kategooria-juhiload/
 
Helen 19. september 2011, kl 11.13
Nägin, et juttuks on tulnud Delta Autokooli arutamine. Läksin koos sõbrannaga nende kursustele eelmine aasta oktoobris, kõik eksamid said tehtud esimesekorraga, kuid pean ütlema, et lisa sõidutunde võtsin palju sest alustasin täiesti "0"- st, oleme ausad see on seda väärt. Samuti ei ütleks ma Autokooli kohta midagi halba, huvitavad teooria loengud ja rahulikud sõiduõpetajad.
 
Maausku eesti mees 23. september 2011, kl 01.16
Minge aga minge nende Sergeide, Vadimmide ja Koljade autokooli, imevad teid nagu ämblik kärbse tühjaks.
Vaadake kasvõi Autokool24 reegleid - me ei ela nõukaajal, et mõni õpilane tuleks purjuspäi autokooli ja siis tekiks jäme konflikt pedagoogiga. No mida juttu. Kui tahad koolist lahkuda koos dokumentidega, maksa 50€. Pole paha, mis?
Kui täna on kekmine hind 330-360 euri, siis vanad nimetavad oma 400 eurist koolitust soodsaks ja ainulaadseks.
Crazedeal-i kaudu haridust müüa - tase, kas pole?
Esmaabikoolitus selle kooli kaudu on sisutihe pettus, kes veel ei tea, siis käige ära ja näete palju sellest 16 tunnisest kursusest teile tegelikult osaks saab.
Eraldi rõhutatakse oma masinapargile. Auto on ainult vahend tulemuse saavutamiseks, õpetaja on põhiline. Seda aga eelmises koolis töötuks jäänud õpetajahakatis ei nimeta.
 
on ka häid autokoole 23. september 2011, kl 22.36
Mina käisin Lakarosses, ja soovitan Dmitrit! Parim sõiduõpetaja, kes üldse olla saab. Rahulik igas olukorras, seletab, teeb puust punaseks. Ja kõik edukalt läbitud esimese korraga! Kursus oma hinda igati väärt!
 
Anni 12. jaanuar 2012, kl 14.52
ATLANTA on väga normaalne kool.Paberitega tegeleb seal sõiduõpetaja kindlatel päevadel. Kui käia korralikult teooria tunnis, saab ka korrektset infot. Klassis stend ja puha, kus kirjas mis millal toimub. Ago oli minu sõiduõpetaja. Mäletan esimest päeva. Ta jälgis lihtsalt , mida ma ise oskan ning siis võttis mu tõsiselt ette ja tegi mulle väga hästi kõik selgeks. Väga humoorikas, kui vaja.Alul oli ka üks olukord kus saime selgeks kes keda õpetab.
 
eelmisele 13. jaanuar 2012, kl 16.10
aga mina saadan kõik oma tuttavad ja sõbrad pirita autokooli.
 
Mellu 27. juuni 2016, kl 14.34
Mulle meeldib LRK sõiduõpetaja Jaan. Pole küll teistes autokoolides käinud, aga võin LRKd kindlasti soovitada. Nad on küll väiksed, aga selle eest pühendab õpetaja sulle individuaalselt palju rohkem aega ja suhtlemine on isiklikum.
 
Igor Garkusha 17. august 2016, kl 14.09
Soovitan AutokoolDrive. Rahulikud sõiduõpetajad ja kvaliteetne õppemisprotses
http://www.autokooldrive.ee/
 
helisipa 07. november 2016, kl 15.21
Atlanta autokooli kohe päris kindlasti ei soovita. Seal närvilised autojuhtimis õpetajad. Üks närvilisem, kui teine.
 
WRXS 03. jaanuar 2017, kl 11.39
negative cr2000eep Kirjutas:2000EUR LOLLAKAS
-------------------------------------------------------
> OÜ Autosõit!!:)
 
atlanta 23. märts 2017, kl 13.13
Mina samuti ei soovita Atlanta autkooli. Käisin ise seal, sõiduõpetajaks oli Raul. Tal auto on tähtsam kui õpilase sõiduoskus, närvitseb ja karjub sul kõrval kui sa midagi valesti teed.

Jätke nimi meelde, ta ei arvesta õpilase sõiduoskusega vaid peab 100% kinni õppekavast. Kui on ettenähtud esimene tund auto tuvustus, teine tund auto tunnetus jms, kolmas tund väikesed tänavad, ühesuunalised jne, kolmas tund maanteedel jne.

Siis õpetajat ei huvita kas sa kolmandal tunnil oskad sõita või mitte, tema läheb sinuga linna vahele sõitma ja kui sa sõita ei oska siis kukub närvitsema ja karjuma, et mida sa üldse teed seal koolis. Kuigi sõna autoKOOL tähendabki seda, et ma lähen sinna õppima sõitma mitte ma ei ole ralliauto roolist tulnud vennike kes sündinud sõitjaks.
 
Anna 27. september 2017, kl 14.46
Tere,

Minu valik langes Zebra Autokoolile Tallinnas, ja õpetajaks oli minul Indrek. Soovitan kõigile.
Koolis sujus nii teoorias kui ka sõitudes kõik väga hästi ja õhkond oli koolis igati sõbralik.
 
Ei julge soovitada Atlantat 14. november 2017, kl 16.17
Ei julge soovitada kohe kindlasti Atlanta autokooli.
Teooria osas okei. Teooriat annab vähemalt kristiines Raul kes on korralik õpetaja.

Muidu on ta ka hea sõiduõpetaja soovitan kõigile kellel on "närvikava" korras.
Jah ma tean et ma teen vigu aga kui korralikult ära ei selgitata mida ma valesti tegin otsekohe siis see pigem ajab närvi.

Mitte ei istu see kui õpetaja ei suuda aru saada et mõnel inimesel läheb asjadega raskemini kui teistel.

Naeruväärne oli alandamise katse kus toodi näiteks "meil käivad tüdrukud kord kuus ja saavad ka hakkama.

Karvavõrdki ei huvita mida teised õpilased teevad. Võtta üht õpilast täpselt sama lati järgi nagu kõiki teisi inimesi on vale ja väär.

Kuna olen seal ainult kahe õpetajaga sõitnud siis suudan soovitada Rauli aga temalgi on oma piir minusuguste inimestega kes ei suuda matsu jagada isegi kui sa neile seaduste raamatu kätte annad ja nad need läbi loevad.

Kui oled inimene kellel on raske matsu jagada hoia suure kaarega mööda. otsi õpetaja kes on ülirahulik, kes kunagi häält ei tõsta ja kes sulle kõik 100% puust ja punasest ette teeb ja on sul jah isegi 1 minuti pärast uuesti asja nõus kordama sest sa liikluse järgimisega ei suuda teist inimest kõrval tähele panna.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!