Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Remont
akende vahetusega kaasnev
 
:) 27. oktoober 2003, kl 15.56
hakkan aknaid vahetama ja mulle öeldi, et tolmab mis jube, kas asi on tõesti nii hull? meil tehakse kõigis tubades ühe korraga, niiet asju ei saagi toast ära viia, kas kiledega katmine üldse aitab?
Tänud
 
:( 27. oktoober 2003, kl 15.56
ei oska aidata, aga tolmu vast ikka tuleb jah
 
jaa 27. oktoober 2003, kl 16.01
eriti palju küll ei tule tolmu, mina katsin pehme mööbli ja teleka kinni tekkidega, ülejäänu pealt pühkisin pärast niiske lapiga.
 
Tes 27. oktoober 2003, kl 16.03
ei tule eriti palju. nii tapvalt küll mitte, kui seinu lõigates või põrandat lihvides.
 
Käklin 27. oktoober 2003, kl 16.57
sõltub ju sellest, et kas elad puumajas, paneelmajas jne .. kui aknad on õiget mõõtu ja midagi hullult lõikama ei pea hakkama, siis vaevalt et sa tolmuahviks jõuad muutuda :)
 
ab 27. oktoober 2003, kl 23.03
Ehituspoodides on müügil spetsiaalsed kiled mööbli katmiseks remondi ajaks. Kui need terved on, siis aitavad kindlasti.
 
nööp 28. oktoober 2003, kl 09.09
katsime ajalehtedega asjad kinni. tolmu tuleb ja mitte vähe. pehme mööbel on tõesti mõistlik korralikult kilega kinni katta.
 
tuti 28. oktoober 2003, kl 10.34
Ei tule tõesti eriti, kuid oleneb ka majast. Paneelmajas tuleb kindlasti vähem kui vanas puumajas. Meil vanas puumajas kippus saepuru seina vahelt välja jooksma, aga see oli konkreetselt selle maja tragöödia.
 
kati 28. oktoober 2003, kl 10.36
hoiatan: ära võta enne vanu aknaid ära kui uued on kohal ja üle kontrollitud - mul toodi kohale nt peegelpildis aknad ja kremoonid jäid neil kah maha, sugulasel palju väiksemad aknad kui vaja, ühel tuttaval turvaklaaside asemel tavaliste klaasidega
 
:) 28. oktoober 2003, kl 12.56
tänud vastuste eest, ei võta vanu enne ära, sest kui paigaldama tullakse siis alles võetakse ära ja pannakse uued asmele ja paneelmajas elan.
 
Ruu 28. oktoober 2003, kl 13.33
Meil paigaldati eelmisel nädalal. Mingit erilist tolmu küll ei tulnud, ainult teleka ja arvuti katsin kinni. Paneelmaja.
 
teemapüstitajale 28. oktoober 2003, kl 13.45
Nõus Katiga, vanu aknaid ei tohi lasta enne ära võtta, kui uued on toas ja näha, et nad ka tõesti klapivad. Meil võtsid aknafirma mehed vana akna eest, siis tõid autost uue ja oh üllatust, väikseks osutus. Kuigi mõõtusid võtmas käis nende oma firma mees.
 
uudishimulik 28. oktoober 2003, kl 14.02
aga kui palju te ka maksite uute akende eest ?
 
:) 28. oktoober 2003, kl 18.49
8000 tuhat rõdukomplekt + magamistoaaken.
aga mis siis sai, kui uus aken ei klappinud, kas olite ilma aknata pikka aega?
 
:) 28. oktoober 2003, kl 18.50
sorry, ei tea miks veel tuhat kirjutasin, hajameelsus
 
uudishimulik 29. oktoober 2003, kl 12.58
st.et rõduuks koos aknaosaga + mag.toa aken, jah?
ma lihtsalt olen huvi tundnud, sest meil siin väikses kohas naaber vahetas aint köögiakna( koosneb ühest osast) ja pakkumised olid niimoodi, et 1000 kr vahet! ta võttis muidugist odavama, a ma ka täpselt ei teagi , mis maksis siis see odavam:)
 
ehitaja 30. oktoober 2003, kl 22.14
Akende vahetusega tuleb tolmu parasjagu, parem asjad kinni katta, ülejäänud saab tolmukaga võtta.
Minu (Plasto)aken 1450 x 1250 mm ühe avatava poolega ja tumeda klaasiga maksis 2500 eeku ( tavalise klaasiga 2300 ) eelmisel aastal. Paigaldasin ise.
 
:) 31. oktoober 2003, kl 14.10
mul ka Plastost tellitud aga paigaldatakse ka nende poolt.
 
kati 31. oktoober 2003, kl 16.10
to uudisimulik: 2 lasnaka suurt akent, igatpidi avatavad, turvasulused, lastelukud, tuulutusavad, paigaldus, kokku 11500. Aknad tehtud vesmondis, ostetud ja paigaldatud Aken OÜ poolt.
 
age 06. november 2003, kl 13.59
Soovitan eriti hoolikalt kinni katta muusikakeskuse ja arvuti. Meil ei mänginud cd-plaadid pärast enam kummaski ja pidime mõlemad remonti viima:(
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!