Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Remont
vannitoa remondi kestvus
 
mari 04. märts 2016, kl 14.46
Kas keegi tark oskaks öelda kui kaua kestab vannita remont, tegu on 3 m2 põrandapinnaga, seinad 16 m2, torud vahetada, uus uks panna ja plaatida seinad, põrand ja paigaldada ripplagi, mingid elektritööd ka.
tegema hakkaks 1 töömees kellel terve päev vaba, s.t, et ei tee peale oma päevatööd vaid see ongi tema päevatöö.
Ette tänades.
 
vimb 04. märts 2016, kl 15.02
toru vidinad olemas päev, plaatimine päev, vuukimine päev, ripplagi ja uks päev. kuule muidu leidsid mingi universaalmehe, kes kõike teha oskab:D miks on olemas elektrikud, plaatijad, santehnikud? selliste kõike oskajatega on haledalt vastu pükse saadud.
 
nii 04. märts 2016, kl 15.07
väike ruum, siis piisab elementaarsest remondimehest küll. maks. nädal, isegi vähem
 
mari 04. märts 2016, kl 15.12
Nuh , eesti mehed ongi ju sellised universaalsed, oskavad kõike teha. Aga minu töömees väidab, et teeb seda 3 nädalat. Sellest see umbusk. Seinad plaatidest puhtad, vann välja visatud......materjalid olemas, nii et ainult tööta.
 
arutame siis 04. märts 2016, kl 15.14
töömees on siis: torumees, üldremontija, maaler, plaatija, elektrik.

Kõiki töid teeb professionaalselt. Ruum on väike, jama palju, sina oled arukas, oskad tööd ette lugeda, aga niipalju meest ei usalda, et tema käest küsida?

Vahepeal peab miski kuivama, tuleb vaheaeg teha...
Kas on tahte- ja heade kätega kiire tegija või...

Küsi ikka töömehelt. Nädal läheb ikka vist ära.
 
hea 04. märts 2016, kl 15.55
tuttaval kadus vannitoa remonditja korraks poodi ja nüüd ei ole teda enam ammu nähtud.
3 nädalat on küll ülepaisutatud - tee parem kaupa töö peale, mitte ajatasule - siis maksad kõik molutamised kinni.
 
mari 04. märts 2016, kl 15.56
Miks nii nipsakas. .....kas tuju läks paremaks, et sedasi nähvata saite.
Ma ei ole end paremaks ega targemaks pidanud. Ma lihtsalt tahtsin teada nendelt inimestelt, kes on vannituba remontinud,et teada mitme nädalane kaos mind ees ootab. Minu töömees väidab, et läheb 3 nädalat.....minu jaoks tundus see aeg üüratu.
 
ise 04. märts 2016, kl 16.01
alles lõpetasin vannitoa remondi, 3-nädalat on palju, nädal on normaalne
 
jüri 04. märts 2016, kl 16.01
Mul läks oma vannitoa(25m2) tegemiseks ca 4 nädalat, aga tegin ainult nädalavahetustel, aga mida väiksem ruum, seda rohkem nikerdamist, seega võib aega kuluda isegi rohkem kui 25m2 vannitoa tegemiseks.
Maaks 04. märts 2016, kl 16.08
IRW, remont saab valmis siis kui saab valmis mitte siis kui delfis öeldi :-)
Ja kui su töövõtja ütleb, et temal kulub 3 nädalat, siis järelikult kulub temal 3 nädalat.
Lahendus oleks mõni delfikas palgata, kes sama töö 3x kiiremini ära teeks.
Kui raha pärast kardad, siis tee leping objekti/ tööde mahu, mitte aja järgi.
PS Mul läks ise tehes vannitoas kindlast kauem kui 3 nädalat, aga ama olen suht laisk kah muidugi :-)
 
jupike 04. märts 2016, kl 16.17
Mul remontis tuttav just oma ema vannituba, vana paneelikas. Kui muidu arvas, et elektritöödega läheb päev, siis sellega läks 5 päeva (el. tööd tellist profielektrikult).
Kui kogu remondiks arvestas nädala, siis lōpuks kulus tal sinna terve oma puhkus, ehk täpselt 3 nädalat. Tegemist oli profesioonalse ehitajaga, kelle motoks oli see, et teha tuleb korralikult. Ka raha kulus remondile oluliselt rohkem, kui algselt plaanis.
Mina leidsin kunagi odava plaatija, töö tegi kiiresti, aga kui plaadid kuivad olid ja kontsakingaga plaadile astudin, siis tegid plaadid järjest krōks ja krōks. Plaadid mokas, raha läind -enam seda viga ei tee.
 
mari 04. märts 2016, kl 17.14
Selge! Tänud! Egas mul miskit muud üle ei jää kui oodata ja kannatlik olla, sest vannituba enam kasutada ei saa ju .
Töömehel patakapalk.
 
to jupike 04. märts 2016, kl 18.05
ära aja lolli juttu, 5 päeva elektrit panna vannitoas on oskamatus. Tunnista parem et said petta ja ära ole selle üle uhke. 5 aastat tagasi kutsusin töömehed (elektrik, torumees jne) iga päev 1 tegelane ning tehti esik, vannituba ning köök ( 30m2 pinda ning lage + seina u 120m2) 8 päevaga ära
 
Jukka Mäkelä 04. märts 2016, kl 18.13
Oleneb, mis otstarbel remonditaks. Mina tegin omal ajal WC-d peaaegu kolm aastat. 1,5 x 2 meetrit oli. Alles siis sai naisel isu täis, andis lahutuse sisse ja kolis minema. Aega läks, aga asja sai.
 
Viimasele! 04. märts 2016, kl 18.19
Väga reaalne !
Aga seda 25 m2 -st vanniSAALI tahaks näha küll! :)
 
just 04. märts 2016, kl 20.15
tahtsin ka öelda 5 päeva elektritöòd vannitoas?|• naljanumber.
 
soovitan... 04. märts 2016, kl 20.18
...eelnevalt järgi uurida, kas remondimehel pole parasjagu ka teisi objekte käsil, sest kolmest nädalast võib saada kolm kuud või enamgi.
 
25m2 04. märts 2016, kl 21.01
Midagi sellist

http://design-ideas.dressesdesignsdecors.com/design-ideas//bathroom/bathrooms-brand-teuco-001.jpg
 
kets 04. märts 2016, kl 23.45
paneelikates läheb tavaliselt 6-7 päeva. Eriprojektid min 2 nädalat
 
dk 06. märts 2016, kl 10.18
Nädalaga teevad täisremondi lammutusest viimistluseni räpakad tegelased.
Graafik päevade kaupa paneelika vannitoa remondiks:
1.Lammutus, kanali vedu.
2.Veemõõdusõlm, veetorustikud kuue punktini.
3.Põrandavalu koos küttekaabliga.
4.Seinte sirgestamine kipsiga (1 päev), märgsegudega (2 päeva) + elektritööd.
5.Veetõke 2x
6.Plaatimine seinad.
7.Plaatimine seinad + põrand.
8.Alumine vöö + vuukimine-silikon.
9.Ripplagi, ventilatsioon, laevalgustus.
10.Seadmete paigaldus, üldkoristus.

Nõutavate kuivamisaegadega tehtud korralik töö, kestab kaua. Tööd teevad torumees, plaatija, elektrik.
 
Vannitoameister 06. märts 2016, kl 18.38
Viimasel vastajal suures plaanis õige jutt. Lisaks veel, et kui torude ja kaablite jaoks on vaja süvistada kanalid ja lisada punkte või muuta asjade asukohti (näit. pesumasin, käterätikuivati, mida enne polnud selles ruumis või olid teises kohas), on see samuti tükk tööd, eriti raudbetoonseinte puhul. Et näiteks kraanikausi ja pesumasina äravoolu kalle välja annaks, on tulnud uuristada kanalid seina, mille paksus vahel vaid 5cm. Peidetud torustik jääb muidugi ilusam. Iga asi võtab aega.
 
onu Tom 10. märts 2016, kl 11.25
Oluline et töömees saaks pingevabalt,rahulikult teha.Töötempot mõjutab ka kahhelplaatide suurus,mida väiksem,seda rohkem aega võtab.Kipsiga seinu sirgestada ei soovita-kardab niiskust.Arvan,et üks õige vannitoameister peaks hakkama saama niipalju el.ja torutöödega,palju paneelikas vaja on.Ise olen suht aeglane tegija-usun,et 3näd. läheb ära küll.
 
kk 10. märts 2016, kl 18.09
kipsiga saab suurepäraselt seinad sirgeks, roheline kips ja korralik hüdro peale (mastiks ja nurga/trappide/läbiviikude võrk, mitte vedelik)

plaatimisel ja valamisel on igal etapil oma ooteaeg - 2 kihti hüdro võtab terve päeva, seinte plaatimine terve päeva, põrand 1 päev, seina alumine rida 1 päev, vuukimine 1 päev.
 
ehitusmees 20a kogemust 11. märts 2016, kl 12.29
Ajaliselt on kestnud paneelika vannitoa kap remont 14-20 päeva. Siin kohal arvan, et ehitajad kes lubavad teha kapitaal- remondi vannitoas nädalaga ei ole tõsiselt võetavad. Samas on päris raske tööd teha närvilisele kliendile kelle mõttemaailm on selline, et ma maksan ja kohe olgu valmis.
Muide, eeskirja järgi ei tohi vuukida peale plaatimast järgmisel päeva. Vaid tuleb 2 - 3 päeva lasta niiskusel kuivada mis on plaatide all jne, jne.

NÕUDKE KVALITEETI MITTE ODAVAT JA KIIRET TÖÖD! Kahte head asja korraga EI SAA!
eid_1546b879820346 13. märts 2016, kl 20.28
Väike vannituba, kõik tööd, v.a põrand(põrandaküte ja korralikud plaadid maas) , seinte plaatimine , ripplagi , santehnika ja mööbli paigaldus - kuus 8 tunnist tööpäeva.
 
kk 15. märts 2016, kl 00.19
eelmine kommenteerija - kuidas tagad kahekordse hüdroisolatsiooni ja vuugisegu korraliku kuivamise ja mismoodi sa plaatimise järjekorra ette näed?
 
ohjaah 22. märts 2016, kl 11.01
teen parem ise vähehaaval ja korralikult, seinad ja lagi, enne kutsun elektriku kes selle osa üle vaatab, torud ja valamu, segisti, wc pott, põrand-neid ei pea vahetama.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!