Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Remont
Seinakrohvi valmistamine lõhutud kividest, mida sooviks purustada
 
desjane 03. juuni 2017, kl 19.41
Tere, Soovin seina krohvida enda valmistatud segust, mille üheks osaks tahan lisada kivipuru. Leidsin enda maalt väga ilusat kivimaterjali (palju väikseid kive) mis sisaldab püriiti ja vilgukivi ning soov seda purustada endavalmistatud segusse. Ainuke mure on see, et käsitsi ei suuda ma neid katki teha ehk siis suhkrupeeneks tükeldada. Hakkasin uurima, kas saaksin rentida kuskilt kivipurustajat, aga ei ole sellist asja Eestis, mõtlen väikest aparaati mitte traktorisuurust kombaini. Mul vaid 50kg purustada ja keegi ei hakka mul kaevanduses teenust pakkuma kotitäie kivide pärast.

Kivi on väike ja õhuke. Proovisin seda haamriga pooleks lüüa ja läheb, aga tampida seda kogust haamriga imepeenikeseks teraks, see käib füüsiliselt üle jõu.

Kas teil oleks mingit ettepanekut? Kas äkki kellegil maal endavalmistatud kivipurustaja? Mis aparaatidega saaks seda ise lahendada, löök-trell vms?

Kõik ettepanekud teretulnud ja tänan vastajaid juba ette!
desjane@gmail.com
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!