Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Remont
Õnnetu tapeet
 
remontnik 25. veebruar 2016, kl 11.28
Et siis selline värk- otsustasime remondiga kodu värskendada. Tapeet tavaline pole probleem, aga ühte seina otsustasime fototapeedi panna. See nüüd kolm päeva seinas ja mõned väikesed mullid ikka veel- enne, uurimustööd tehes lugesin igalt poolt infot ja õpetusi ja sealt sain teada, et foto venib ja mullid normaalsed- kuivavad sirgeks. Enamus ongi korras. Kas see on selle aja peale veel ok või pilt totaalselt rikutud. Kolm päeva mu meelest nagu juba piisav aeg, aga äkki oskab keegi omadest kogemustest miskit kosta..
(lohutada)
 
kah keegi 25. veebruar 2016, kl 11.58
see nüüd mokas vist ikka kapitaalselt
 
äkki... 25. veebruar 2016, kl 12.05
...on lihtsalt nii, et sa ise tead ja näed neid mulle, aga teised ei oska vaadatagi?
 
remondimees1 25. veebruar 2016, kl 12.07
Enam ei ole teha midagi. Iga kingsepp jäägu ikka oma liistude juurde.
 
remontnik 25. veebruar 2016, kl 12.08
Ma pole muidugi kontrollinud teiste peal, aga arvan, et need paistavad ikka teistele ka. Ma siin juba mõtlesin, et äkki prooviks natuke lahti tõmmata ja uuesti liimida, aga tundub, et kõvasti kinni (jõuga ei proovinud :) )
 
remontnik 25. veebruar 2016, kl 12.14
Remondimees1- olen lihtsalt parandamatu optimist ja tahtsin teada, kas minust saab kingsepp või mitte. Kui ei proovi, siis ei teagi ju. Ja nendele nn."kingseppadele" olen ühel aastal juba kaardimängimise eest palka maksnud- ei tahaks nagu enam :)
 
tttt 25. veebruar 2016, kl 12.16
Kui nööpnõelaga teha auguke mulli peale ja siluda, kas ei aita. Lahti tõmmata küll ei saa.
 
remontnik 25. veebruar 2016, kl 12.18
tttt- aga kas siis ei peaks mingi valemiga sinna mulli sisse ka liimi panema? Pilt on käega katsudes nagu kuiv paber ma ütleks- niisama ta ju seina vastu enam ei jääks? Või mis???
 
tglt ka 25. veebruar 2016, kl 13.13
sirgeks tõmbab siis kui peale liimi pealekandmist paani kohe seina ei torka, vaid veidi aega liguneda ka lased.
 
mhmh 25. veebruar 2016, kl 14.41
tapeeti ise panna :D osta peenike süstal ja lase liimi sisse kui muidu kinni ei jää. Ega sul palju valikuid ole.
 
ajastus, tooteomadused, niiskus, pime nõu 25. veebruar 2016, kl 16.04
Olenevalt paberi kvaliteedist ja toonist mulli kohal võib torkamine või žiletiga lõike tegemine olla karuteene, sest kui kuivamine ja pinguldumine kestavad, tõmbab läikivama ja tumedama tooni korral katkenud pinna kohale selle pinnakatkestuse nähtavaks. Kes seda siin teab.
 
seilasime - teame 25. veebruar 2016, kl 17.01
kleepisin ka hiljuti. jäid sellised piklikud mullid siia, sinna liigsest silumisest. mis tegin? lõikasin žiletiga piki mulli otsast lõpuni lahti, liimi alla ja kokku. servad jäid pealistikku, aga see ei paista pärast kuivamist kuskilt välja. ise ainult tead. edu!
 
remontnik 26. veebruar 2016, kl 07.32
to seilasime - teame
sinu variant töötab jeeeeeeeeee
Tegin eile õhtul sinu pakutud variandiga kaks mulli korda ja täna hommikul siis vaatasin üle- korras. Eile küll kahtlesin veel, sest need jäid justkui läbi kumama, aga see oli vast värske liimi süü- täna ok.
Täna teen ülejäänud...
 
remontnik 27. veebruar 2016, kl 18.03
to seilasime teame veel kord
suured suured tänud- tegin kõik mullid ära ja nüüd nad kuivanud ka ja pilt korras- kontrollisin võõraste peal ka- nad ei näinud mitte midagi viltu olema (isegi pidin otsima teisel päeval, et kus on) :)
hea, kui on keegi nippidega abiks
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!