Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Remont
kuidas testida telekat
 
aune 31. detsember 2019, kl 13.22
kuidas ma saan teada, kas viga et televiisor mängib ja siis hakkab heli katkuma ja lõpuks kaob hoopis, kas see on stvviga, kelle kaabel mul korteris on või televiisori enda viga? kuidas testida televiisorit ?? stvväidab et nende kaabliga kõik korras. telekas mängib vahel tund vahel viis tundi. täiesti ettearvamata ajal hakkab heli katkuma ja lõpuks kaob sootuks. mängigu kasvõi 24 tundi jutti, heli tagasi ei tule. täitsa võib olla et hommikuks on televiisor jälle mõneks ajaks heliga, siis jälle sama lugu
Maaks 02. jaanuar 2020, kl 13.47
STV kaabliga ongi arvatavasti kõik korras (samast kaablist tuleb heli ka teistele)! Kõige lihtsam on kontrollida teise telekaga sama kaabli otsas (saab kontrollida kas kaabel on OK) ja näiteks DVD mängija ühendamine telekaga - kui sealt kaha heli ei välju, siis telekas "puudega". Soovitavalt siis sama tüüpi kaabliga kui STV digibox on ühendatud.
Tõenäoliselt su telekal heliga tegelev blokk/trükiplaat soojeneb ja lõpetab töö, kui jahtub, siis töötab edasi. Võib olla mingi külmjoode või kondekas vigane, aga kontrolli igaks juhuks kaablite ühendused käega üle, äkki mõni pole pesas korralikult.
 
Ülle Laadija 25. november 2022, kl 19.43
https://digi.geenius.ee/blogi/elisa-blogi/suur-ulevaade-5-eriskummalist-telerit-mis-voivad-peagi-saada-uueks-normaalsuseks
http://opiobjektid.tptlive.ee/Telekom/tv_ajalugu_eestis.html
http://www.cs.tlu.ee/~rinde/mm_materjal/pdf/mm_algus_meedia.pdf
https://ifi6070.files.wordpress.com/2010/11/multimeedium_kodus1.pdf
https://lytorn.files.wordpress.com/2015/09/mm_video.pdf

Nojah kui tuleb see kaheksa KAA siis kõigepealt hakkab satikas seda näitama. Seejärel internet ja siis alles kaabeltelevisioon. Kõige viimasena jõuab see uus standard Levira tasuta telekanalitesse.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!