Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Remont
Enne talve rennid puhtaks!
 
Katusetondid 09. november 2020, kl 17.41
Sügis on oma tööga peaaegu ühele poole saanud, ja lehed puudelt alla toonud.
Kuid alati ei kuku kõik lehed otse maha vaid tuul kannab neid igalepoole laiali
ja nii satuvad lehed ja männi okkad ka teie maja vihmavee süsteemidesse ja tekib ummistus!
Kui vihmaveesüsteem on ummistunud, võib juhtuda, et vesi pääseb rennis liikudes ka tuulekasti. Sealt võib see halvemal juhul sattuda isegi fassaadi vahele.
Eriti oluline on rennid üle vaadata just sügisel kuna sinna kogunenud sodi hakkab rennidesse vett koguma ja talvel võivad ummistunud vihmaveesüsteemid lõhki külmuda. Kevadisel lumesula perioodil, kui ummistunud rennis on jäävall ees, ei pääse sulavesi katuselt ära ning liigne vesi võib tungida katusekonstruktsioonidesse tekitades suurt materiaalset kahju.
Kõige paremini saab seda ära hoida renne korralikult puhastades. Meil on palju kogemusi erinevate rennide puhastamisel ja katusega seotud murede lahendamisel. Võtke meiega ühendust teeme teie rennid puhtaks,peseme katuse, fasaadi või uunikivid.Lisaks vaatame katuse kriitilise pilguga üle, ning kui märkame puudusi pakume tasuta konsultatsiooni probleemile lahenduse leidmiseks. Lisaks pakume ka riisumis teenust ja lehtede ära vedu. Talvisel ajal libeda tõrjet ja lumekoristust nii katustelt kui hoovist.
Hinnad on soodsad ja tööde ootejärjekord lühike ( 1-2 päeva)

Helistage meile ja me tuleme heameelega teile appi!
Töödejuhataja: Sven +372 56 193 110
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!