Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Remont
Maaküte
 
Katsa 26. jaanuar 2021, kl 16.08
Praegu kasutusel puuküttel katel. Talvel tunnen end nagu katlakütja, iga päev halupuude vedu, kütmine, katla puhastamine. Pikemalt kui päevaks kodust ära minna ei saa, muidu annab elamist soojaks kütta. Tulevikule mõeldes - kas paigaldada pelleti katel või maaküte? Maakütte paigaldamise maksumus on küll kõige suurem, aga edaspidi mugav ja soodne. Küsimus selles, kas maaküte on külmal talvel ikka piisav, kui puudub lisaks kamin või ahi?
 
KT 28. jaanuar 2021, kl 10.45
Minul maja kütab pellet juba 4 aastat ja plaanin õhk- vett lisaks. Pelletkatelt on ka vaja puhastada, pelleteid tassida ja ega see kraanul enam ka odav ole. Kuid siiski ei viska pellet katelt välja. Vaid kui külmemad ilmad ja vajadus siis saaks mõlemaid süsteeme kasutada. Kunagi ei tea milline streikima võib hakata siis alternatiiv olemas.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!