Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Remont
Ehitusfoorum
 
Marta 19. aprill 2021, kl 07.53
Varem oli olemas ehitusfoorum.ee, kus sai postitada ilusti teemade järgi. Nüüd ei anna mingit valikut. Kas tõesti see foorum lõpetatud? Mingit sellekohast märget seal pole, saab endiselt registreeruda.
Aga probleem selline. Vaja on parandada (siluda) varem valatud betoonpõrandat (ruumis). Tahetakse valada uut betooni peale. Kas on tähtis millist valada, kallim on parem? Või vaja jälgida ainult vastavust kihi paksusele? Kuidas püsib uus betoon peal kui tehtud vastavalt nõuetele? Kas kuivamisel vaja kilet peale või pole ilmtingimata vajalik?
 
K.Tee 20. aprill 2021, kl 08.35
Tere! Kogu lugu on keeruline lahti seletada, sellise töö puhul on vaja teada kui paks kiht peale tuleb, jne. Ise katsetamine läheb kalliks, telli töö spetsjalistilt. Kui vaja maha lihvid või mis iganes, siis vaja häid tööriistasi mis ei ole odavad.
Foorum: https://www.ehitusfoorum.com
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!