Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Remont
hääästi rumal küsimus
 
marleen 11. november 2016, kl 18.27
mis oleks meie kaubandusvõrgust võimalik osta, mis oleks võimalikult väike ja võimalikult raske ese, asi, materjal.
kunagi ostsin esimese laualambi. aga selle jalg murdus ära, sest lamp ise kallutas seda jalga kogu aeg. nüüd ostsin uue laualambi jala, aga jälle sama mure, eelmine jalg oli nagu kinnitus lihtsalt. nüüdne jalg on nagu taldriku moodi. aga no, see lamp kallutab lambi jälle ümber. ja kuna see taldriku moodi asi on metallist, siis ei ole võimalik seda ka laua külge kinni kruvida. täitsa mures kohe, mida nüüd siis teha annab
 
osta siis 11. november 2016, kl 18.41
õnnevalamise tina.
 
marleen 11. november 2016, kl 18.47
see on ju väga kerge siiski. mingi rauakobakas kuluks pigem ära
 
külaline 11. november 2016, kl 18.57
Ehituspoest leiab kruustangid või alasi.
 
Tina on raske metall. 11. november 2016, kl 19.17
Kui sa miljardär ei ole, siis seatina on ikka üsna raske, siin on mõõtühikuks g/cm3

Plaatina 21,5
Kuld 19,3
Elavhõbe 13,6
Plii (seatina) 11,3
Hõbe 10,5
Nikkel 8,9
 
raual 11. november 2016, kl 19.20
Raua tihedus on 7,9 g/cm3
 
võta vana malmpann 11. november 2016, kl 19.21
viruta vastu suurt kivi (ta on habras), siis vali paraja suurusega tükk.:)))
 
Autopoest 11. november 2016, kl 19.24
rehvide tasakaalustamise tina.
 
Parem sa 11. november 2016, kl 19.27
Korja graniitkive ja paiguta need liimiga ilusaks mosaiigiks.
 
tont 11. november 2016, kl 19.37
kahepoolne kinnitusteip.
 
marleen 12. november 2016, kl 08.45
kahepoolne teip ei toimi kuna lambi (taldriku) alumisel poolel on selline materjal (natuke kummine riie), mis tuli koheselt lambi aluse küljest lahti ja seal sees on tühjus mille külge ei anna mitte midagi panna. kannatab panna ainult pealepoole raskuseks
 
tont 12. november 2016, kl 15.27
no siis mõni vanakraami pood või turg-sealt leiad ehk veneaegse u-kujulise kaaluvihi. või puuri sellest taldrikust auk läbi ja kruviga laua külge kinni. kui lauda rikkuda ei taha, siis leia nt. sobiva paksusega puuklots, liimi see sinna "tühjuse" külge kinni ja jälle-teip. head nikerdamist!
 
marleen 12. november 2016, kl 21.22
see kaaluviht on hea mõte, mulle täitsa meeldib. asun otsingutele
 
:) 13. november 2016, kl 10.29
Kui raske see laualamp siis on? Mul õu kive täis, igas suuruses. Nii suur, mida veel ühe käega tõsta saab, kaalub 2,5 kg ja peale. Ka päris dekoratiivseid võib leida.
Sa kuskil looduses ringi ei käi? Mere ääres? Kohe on lumi jälle läinud.
 
marleen 13. november 2016, kl 14.48
laualamp ei ole raske eriti. aga mul on selline suur pirn ja see kaalub üsna kenasti ... aga see pirn annab hästi palju valgust, just nii palju kui mul vaja. ja no kuna see alustaldrik on hoopis väiksema lambi küljest saadud, siis pole ka ime et pikemate "aisadega" lamp kallutab ta balansist välja. pole ilusaid kive näinud, kuigi vaatan suurte silmadega ja käin fotosid tegemas.
 
ruubio 13. november 2016, kl 21.43
valad alumise taldriku betooni täis ja korras. kui on vähegi õõnes objekt.
 
marleen 14. november 2016, kl 10.26
kas betoon on sama mis tsement? nimelt mul käib kodus remont ja seda tsemendipõhist pulbrit mul täitsa on alles
 
heldus 14. november 2016, kl 16.51
Internetti ka kuskil kodus nurgas vedeleb? Sega guuglit sekka ja kirjuta näpuga segu pinnale betoon või tsement. Mis juhtub?
 
marleen 15. november 2016, kl 13.23
lihtsam on küsida ja vastus saada kui ise googeldada ja siis tekib ikka ja jälle ju uusi küsimusi lisaks. lugemisoskus ei tähenda seda et asjast õigesti (või siiski õieti?!) aru saadakse
 
marleen 15. november 2016, kl 13.24
pealegi, kas keegi pakub mulle värsket tsementi ... peotäis, mitte rohkem. isegi googeldades ei teki mul mõtet, kuhu poole peaks jalad seadma
 
muidy 15. november 2016, kl 17.10
in raske poidi minna ja üks korralik lamp osta?
 
lõbus 15. november 2016, kl 21.18
lugemine, tänud :)))
 
marleen 17. november 2016, kl 11.08
mul on korralik lamp. aga lambi kinnitus on vilets. ja parema kinnitusega ei ole sama korralikku lampi kuskilt saada. olen kodulinnas kõik poed läbi jooksnud. netist tellimisest ei ole huvitatud.
 
artist 17. november 2016, kl 20.36
Mis sa siin patrad ja aega raiskad, parem tule Ärikülla. Siit leiad kulda, hõbedat ja plaatina täiteks ning ka uue lambi, mis kunagi uppi ei lähe.
Maaks 18. november 2016, kl 10.36
Plaatina 21,5 g/cm3
Kuld 19,3 g/cm3
Normaalsetel inimestel ongi sellepärast laualampide jalad täiskullast (ainult musta või hõbedase veljevärviga värviga üle värvitud - turvalisuse pärast) :-)
PS Uraanist võib kah teha (19,1 g/cm3), on veelgi hinnalisem ja ei ole elektrit vajagi - helendab 24/7 :-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!