Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Remont
korteri remonti vaja
 
omanik 29. juuni 2016, kl 09.01
ca 50m2 korter vaja kapitaalselt remontida. hinnapakkumised, mida olen küsinud, kuuluvad ulme valdkonda. Kui küsin selgitusi, siis hämatakse.
Lühidalt, otsin brigaadi, kes norm hinnaga valmis teeks.
 
Minister 29. juuni 2016, kl 09.53
Kus kandis asud? Kui tahad odavalt siis pead ise tegema :-D Hinnad on enamvähem kõigil ühesugused.
Ja kui saadki odava pakkumise siis 99% on asi kahtlane!
Orienteeruvad töö hinnad leiad k-rauta teenuste lehelt.
Aga PALJU oled nõus üldse siis maksma?
 
ulme 29. juuni 2016, kl 11.57
K-rauta hinnapakkumisel on megakasum otsas. Küsi mõnelt tuttavalt remondimehelt või ehitajalt.

soovitan meesterahval lasta hinda küsida, naistele aetakse kärbseid pähe

kõige odavam on kuldsest börsist eraisik võtta tegema

kui soovid brigaadi tegema, siis tuleb maksta ka, brigaadi korral tehakse paberil hinnapakkumine kus on kõik kirjas
 
Oht! 29. juuni 2016, kl 12.47
ulme Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> K-rauta hinnapakkumisel on megakasum otsas. Küsi m
> õnelt tuttavalt remondimehelt või ehitajalt.
>


> kõige odavam on kui
> ldsest börsist eraisik võtta tegema
>
_______________________________________________

Eraisik küsib sama mis firma, Kuid turuvarblase poolt ei saa mingit garantiid. Lisaks ei tea kust teda otsida, ei aadressi ei midagi!
 
omanik 29. juuni 2016, kl 13.23
200E/m2 on hind, kuid mulle pakutakse 2x nii palju,,,irw
 
to omanik 29. juuni 2016, kl 19.29
omanik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ca 50m2 korter vaja kapitaalselt remontida. hinnap
> akkumised, mida olen küsinud, kuuluvad ulme valdko
> nda. Kui küsin selgitusi, siis hämatakse.
> Lühid
> alt, otsin brigaadi, kes norm hinnaga valmis teeks
> .



Kõige enne tee omale täpne nimekiri mida ja kuidas soovid. Kui tellid firmalt, siis esita neile täpsed soovid ning hoidu sellistest firmadest kes oma hinnapakkumises osa töid mingi ühisnimetuse alla kokku suruvad või hoopis need välja jätavad. Mul on olnud juhus, kus kohale tulnud töömees keeldus käterätinagi paigaldamisest, kuna temale antud tööde nimistus polevat seda kirjas, kuigi hinnapäringus oli see kirjas ja selle järgi tehti ka hinnapakkumine. Teiseks: ära lase omale teha ajuloputust vastaspoole kummaliste "ettepanekutega", mis tegelikult on hoopis nende kas töö või materjalide kokkuhoid. Hinnapakkumised lase üle vaadata mõnel asjalikul või ehitusega kursis oleval inimesel. Ettemaksu töö eest ära maksa, vaid materjalide eest.
 
töötajatele palgaga hämamine 29. juuni 2016, kl 21.26
"hinnapakkumised, mida olen küsinud, kuuluvad ulme valdkonda. Kui küsin selgitusi, siis hämatakse."

Küsivad klientidelt ulmelisi hindu, kuid oma töötajad jäetakse palgast ilma. Paar päeva tagasi kohtasin endist lastekodulast kes iseseisvasse ellu astudes töötas mõni aeg ka ühes ehitusfirmas ning jäi seal oma palgast pidevalt ilma. Firma nime ma ei hakka siin nimetama, kuid head ma sellisele firmajuhile ei soovi, kes nöögib isegi lastekodulapsi.
 
Meister 30. juuni 2016, kl 18.37
Ega lastekodulaps iseenesest pole mingi staatus, millele toetudes igal juhul peab raha saama, kas teed tööd või ei tee. Võib-olla ta ei täitnud oma töökohustusi, tegi lohakalt, rikkus midagi...Igal asjal kaks otsa, tuleks mõlemat poolt kuulata.
 
eelmisele 02. juuli 2016, kl 14.19
Kui firma pole maksnud isegi tööjõumakse, siis on asjal vaid üks ots. Teine ots on hämamine.
 
noh 11. juuli 2016, kl 22.11
miks mitte firma nimi kirja panna, siis ju teaks ehk hoiduda sellisest.
 
Remondi abistaja 31. jaanuar 2017, kl 13.52
Üks suur vingumine jälle. Tahaks tasuta, hea kui üldse ilma saaks.
 
alati võid tünga saada... 02. veebruar 2017, kl 22.35
tean et mu väga nõudlikud tuttavad lasksid mingil vene vanamehel teha oma 2 korterit. aga pappi oli neil jalaga segada - vanamees tasapisi tegi, mingit tähtaega ega lepingut polnud, kui raha küsis siis anti... ja järjekord pidi sel vanamehel olema mitu kuud. vot ainult niimoodi saad endale kalli aga kvaliteetse remondi - tuttavate kaudu kes superrahule jäänud. mina tahtsin odavalt ja kiiresti, sattus ette mees kel hetkel näpud põhjas ja vajas KOHE tööd, kasvõi odavalt. materjalidega ilmselt tõmbas mind, lubatud aeg venis kah poole pikemaks, ja lisaks hõõrus kogu aeg nina alla millist heategu ta mulle teeb, et oleks tal aega otsida olnud, ta oleks 4 korda rohkem teeninud. vastik. kellelegi ei sooviks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!