Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Remont
Töömehe hind
 
Mees 14. november 2012, kl 13.30
Palju võib töömees raha võtta ( umbes ),tapeedi panemisel,kui asjad on juba olemas,lihtsalt vaja seina panna ?
 
küsiks 14. november 2012, kl 13.45
julmalt m2 25€
 
TIINA 14. november 2012, kl 14.12
2 ma 5 euri m2 eest???? kuule teen siis palju odavalt
 
pakun, et 14. november 2012, kl 14.18
8-12 eurot ruut
 
Mees 14. november 2012, kl 15.03
Kas tunnihinda pole ve ?
 
Tapetseerija 14. november 2012, kl 15.46
Olenevalt aluspinnast ja ruumis suurusest ning millise tapeediga tegu on, küsiks 2 eur kuni 4 eur 1m2 .
Kõige hullemad on need paksud vinüültapeedid,et vuugivahed kokku ei kuivaks on nendega paras mängimine.
Kui on suurem ruum ja hea alus,siis ca 8 rulli paneb päevaga ära.
 
noh 14. november 2012, kl 17.46
2 euri vist ikka vähe 4 on normaalne, see oleneb tapeedist, näiteks mustrisse ajamine jne, vähemalt minul oli nii ja sain 4,50.
 
Mees 14. november 2012, kl 18.45
Betoon seinad on,magalarajooni korter.
Vannitoa ja esikute seinad.
 
Tapetseerija 14. november 2012, kl 19.46
Vannitoas nagu niiskuskindel seinakate teemaks,see pole ju tapeet!Koridoris paras nikerdamine,nurgad,uksed,tundub,et 4 euriga jääb sellel objektil nälga.
Ah see foorumis ennustamine ilma objekti nägemata on üleüldse suur mõtetus.
 
Malku 15. november 2012, kl 12.44
Ega otse sellele magalarajooni betoon seinale tapeetides head tulemust ei saa. Õige oleks 2-3 kihti lauspahteldust, lihv, krunt ja alles siis tapeet. Lisakulu muidugi 6-8 eurot ruutmeetri kohta. Tapeetimine ise jah kuskil 3-5 eurot ruut.
 
Ehitusmees39 15. november 2012, kl 15.37
Teostan siseviimistlustöid,tapetseerin,paigaldan parketti ja liiste,akende ja uste lihvimine taldlihvijaga või kuumaõhuga puhastamine,kipsitööd,puitkarkassid,mootorsaega küttepuude tükeldamine või puude langetus,laasimine,betoneerimistööd ja saalungid.Küsi hinnapakkumist e mailile!
november.ehitus@hot.ee
 
blond naine 16. november 2012, kl 21.33
8 rulli päevaga? Ma küll tavaline blond naine, aga paar nädalat tagasi panin 7 rulli ja aega kulus ca 3 tundi. Ja mustrijooks oli 25 cm. Mida seal 8 tundi muneda- aru ma ei saa.
 
matemaatik to Blondile 17. november 2012, kl 00.51
1 Rullist saab tavaliselt 4 paani, 4 korda 7 on 28 paani.Aega kulus 180 minutit.Ühele paanile seega ca 6,4 minutit.Eriline stahaanov kes 6 minuti jooksul suudab tapeedi väljalõigata,kliisterdada paani ja seina,paani seina panna,kontaktide augud välja lõigata,siluda.
Nuuh oletame,et oligi nii.Panid 3 tunniga 35 m2 tapeeti!
Per 3 eur ruutmeetri eest teeb kokku 105 eur!Tunnihind 35 eur.
Tõeline Imenaine.
 
lammas 17. november 2012, kl 14.36
Plondiin venib samuti!Mina ehitan maja 10 sekundiga,sest ühest multifilmist nägin,kuidas seda tehakse!Kuskil korteris mõnele mutikesele võib ju suvalisel tasemel tööd teha aga kui Merko saadab oma vastuvõtukomisjoni peale,on nn."profikestel" hambad!Profi viimistleja algab tapeetimist seinte nulliajamisest!Kallitel tapeetidel võrdub paigaldushind rulli hinnaga!
 
to lammas 17. november 2012, kl 19.01
Merko vastuvõtmistest võiks lausa legende puhuda.Selliseid ulmelisi kvaliteedi nõudeid pole veel üheski riigis väljamõeldud v.a Eesti .Aga point on selles,et tegema pead käbe käbe ja ilma rahata.
 
punapea 18. november 2012, kl 14.07
Minul just vastupidised kogemused töömeestega, et teha ei taha midagi, aga raha tahavad palju-palju.Alati on olnud sedasi, et materjali maksumus on olnud veerand ja siis töömeestele kolmveerand töötasuks.Ja kui ise veel juures ei istu, ega näpuga ette ei torgi, siis pole ka kvaliteeti.Olen ka ühte tublit ja töökat ehitusmeest näinud, aga see kahjuks varastas.Nii et .....
 
Anne 04. september 2017, kl 21.44
Tere soovin ùhele seinale tapeedi arvan ,et seina on minu meelest 4,5m. Nr.on 56640334
 
abimees 06. september 2017, kl 17.44
Pahteldamisega 12€/m2 + maksud
 
... 06. september 2017, kl 19.36
punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Minul just vastupidised kogemused töömeestega, et
> teha ei taha midagi, aga raha tahavad palju-palju.
> Alati on olnud sedasi, et materjali maksumus on ol
> nud veerand ja siis töömeestele kolmveerand töötas
> uks.Ja kui ise veel juures ei istu, ega näpuga ett
> e ei torgi, siis pole ka kvaliteeti.Olen ka ühte
> tublit ja töökat ehitusmeest näinud, aga see kahju
> ks varastas.Nii et .....

sarnased tõmbuvad :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!