Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Remont
köögimööbel
 
katu 28. oktoober 2003, kl 23.23
otsin head hinna ja kvaliteedi suhtega kohta.

Kui palju võiks ühe normaalse köögimööbli hind olla (koos tehnikaga)?
 
juula 29. oktoober 2003, kl 08.31
Just ostsin köögimööbli.See on kohutav peavalu.
Hakkad salonge kammima.Mõnes kohas suhtuti hästi,mõnes mitte
Nt.Arens köökides öeldi,mõelge välja mida tahate muidu
mõistatame terve päeva,mis seal olla võiks.
Ma ei tea isegi mida tahta.Teadsin ainult,et puidust mööblit
ei taha hooldamise pärast.
Lasin teha projekti(enamus kohtades see maksab,kui ei osta sealt.
Idema köökides oli kõige normaalsem suhtumine.
Tellisingi sealt.Ilma tehnikata kuid koos lauaga maksis
25000,.kr.EEK Trade pidi ka normaalne koht olema.
 
maali 29. oktoober 2003, kl 13.45
Tellisn köögimööbli ühelt Kosel asuvast perefirmast. Tuttav soovitas. Hind oli ka soodsaim. (lasin enne veel mitmel tegijal samale joonisele ja soovitud materjalile pakkumise teha).
Jäin väga rahule, sest meeldivalt jutukas naisterahvas andis väga häid soovitusi nii värvi kui ka kõige muu suhtes. Tuli koju kohale koos materjali- ja värvinäidistega ning kaasas olid ka fotod eelnevatest töödest. Ja köök toodi koju ja pandi üles ka täpselt lubatud kuupäevaks.
 
h 29. oktoober 2003, kl 13.57
sa maali äkki annad siin mingi numbri ka, sooviks ka head köögimööblit õigeks ajaks
 
maali 29. oktoober 2003, kl 14.04
Ma ei tahaks siia ta nr-i luba küsimata üles riputada, aga kui annate meilakd, siis saadan rõõmuga, sest töö on tõesti korralik. Kahjuks pole mul hetkel ühtegi pilti arvutis, aga tulevikus saaksin ka oma köögipilte reklaamiks saata.
 
lille 29. oktoober 2003, kl 14.12
meil EEK trade mööbel, muu kõik hea aga tähtaegadest kinnipidamine allapoole igasugust arvestust, aga kuna saime selle tulemusel allahindlust siis jäime ikkagi rahule. Meil läks koos paigaldusega u.18000
 
juula 29. oktoober 2003, kl 17.45
Minu köögimööbel tuli nädal aega varem täielik ime.
 
kahköök 29. oktoober 2003, kl 18.47
Nojah - meie tellisime eraldi kõik asjad - st. mööbli karkassi tegi 1 firma, uksed teine firma, plaadid Eek trade...projekti joonistasime ise...

Kokkuvõttes olid hinnad umb. nii - mööbel 6000.-, uksed nõks alla 6 000.-, plaadid umb. 2 000....

noh siis 14 000.- kokku...
 
a 30. oktoober 2003, kl 12.03
noh mul ka nüüd köök käes ja üles ka pandud... ostsin valmis komplekti mööblimajast, vene oma. mul pisike köök ka, 3 kappi üleval ja 3 all, maksis 5600.-, kokku pani mees ise.
 
minu köögi lugu 30. oktoober 2003, kl 16.27
Et kõik kohe hingelt ära rääkida, siis meie õnnetu mööblikene on pärit Arensist. Teenindus hea, aga tulemus? ei soovita vaenlasele kah seda... ometi sai köögi eest makstud hingehinda, aga uus suvi tulemas ja uus mööbel kah välja valitud... seekod on Idema. Hea teenindus, aga kvaliteedi üle vaatab kas annab vinguda või mitte
 
A. 30. oktoober 2003, kl 16.45
Aga mina pakun Hansperti. Väga kvaliteetsed köögid. Teenindajad on küll venelased, kuid üritavad eesti keeles teenindada. Proekteerimise eest raha ei võtta ja enda proekti kaasa ka ei anna. Endal on nende köök. Olen rahul.
 
moone 30. oktoober 2003, kl 17.24
Tellisime ka Hansperdist, pole veel kätte saanud, aga teenindus oli väga meeldiv ja seal on häid materjale! Kadaka teel oli küll eestlane, kes meid teenindas ja venelastega suhtles venelane! Tähtajad on u. neli nädalat!
 
juula 30. oktoober 2003, kl 18.41
Hansperdis räägiti võtke värvitud ustega mööbel
See on nii hea ja odav .Võtate rulli värvite üle ,kui koledaks
läheb.Juhtusin ühele tuttavale külla,kes oli Hansperdist ostnud.
(värvitud ustega).Täkke täis-esimese aastaga praktiliselt kõlbmatu.
Tegelikult ei ole see sugugi nii,nagu nemad
seal räägivad.Ülevärvimine on palju komplitseeritum,kui nemad
seal räägivad.Tundus,et värvitud ustega mööblit ei tasu soetada,
Kulutada natuke rohkem ja võtta midagi vastupidavamat.
Minu jaoks jäi see variant ära.Ma ei saa kulutada igal
aastal köögimööbli jaoks raha.
 
miisu 30. oktoober 2003, kl 18.52
Meie köögimööbel Männikul asuvast firmast, nimi oli vist Värvilised köögid. Väga hea ja sõbralik teenindus. Mööbel tuleb samast tehasest, kus Arensilgi, kuid tunduvalt odavamalt.
Siiani õnnelik oma köögi üle :)
 
Katu 01. november 2003, kl 17.34
Värvilised köögida ja Aet Piel on viimase peal, mina olen väga rahul, kas nad enam Key kaubamajas ei ole?
 
tiuks 02. november 2003, kl 18.04
sai ka oma kolm aastat tagasi värvilistest köökidest tellitud, Rakverest, väga tore teenindus ja kvaliteetne mööbel. kahjuks olen sunnitud ta müüki panema, sest ei mahu uude korterisse ära
 
liisu 14. november 2003, kl 15.00
Maali, sooviksin ka selle tegija numbrit, kui ta nõus on. Tänan!
 
möh 14. november 2003, kl 15.00
Millisel aadressil see Rakveres asub?
 
rakverelane 14. november 2003, kl 15.24
Rakvere Värvilised köögid on Tsentrumi II korrusel, Koidula 1 vist aadress. Mul ka sealt köök tellitud, Aet Piel´i joonistatud ,olen rahul. Soovitati küll,kuidas ja mis materjalid ja peamine ,et anti ka värvisoovitusi (ka seda ,mis värvi seinad,põrand kööki).Tähtaeg küll läks kuu aega üle.:(
 
Kessu 16. november 2003, kl 19.39
Soovitan Arensit. Võtan sealt juba teist kööki ja tõenäoliselt võtan ka kolmanda (kui vaja).
1. professionaalne ja kiire teenindus
2. kõrge kvaliteet, mulle on soovitatud alati uusimaid vidinaid, lahendusi jne
3. tähtaegadest peetakse kinni
Olen kord võtnud köögimööbli ka mujalt (mööblimajas on esindus - fortem vms), raha hoidsin kokku küll aga kvaliteet oli ikka hästi nigel...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!