Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Remont
milline odav uus lagi
 
juurikas 26. november 2003, kl 14.56
soovitage mingit lae lahendust. Kas need vahtpolusteroolist plaadid jäävad väga koledad lakke, need paistavad väga odavad olevat.
 
juurikas 26. november 2003, kl 14.57
pannelmaja on ja seal laed nii ära rikutud, et niisama siledaks neid naljalt ei saa enam.
 
marianne 26. november 2003, kl 15.10
Kui oled üürikorteris võta vana värv maha, pahtelda natuke ja värvi mati värviga uuesti üle. Kui on oma korter võiksid ikka teha korralikult ja kipsplaadi panna.
 
juurikas 26. november 2003, kl 15.13
ennem panen ripplae, kui kipsi lakke. Rahaline seis pole kiita.
 
tuti 27. november 2003, kl 09.12
kallis juurikas, kips on ikka tunduvalt odavam kui ripplagi.
 
n 27. november 2003, kl 09.50
üldiselt jäävad küll koledad, ei ole mina ühtegi ilusat lage nendest pandud kohanud. Millegipärast ei saa neil vuuke korralikult kohakuti ja jääb korratu mulje. Kõige odavam oleks niisama üle värvida see mis on, siis järgmine on kips karkassil ja siis tulevad ripplaed, mis on tõesti kallimad.
 
nurr 27. november 2003, kl 11.02
Mõtisklesin ise samuti hiljaaegu elutoa lae üle. Alustasin ka ripplaest, veidikese uurimise järgi selgus, et on mingid lõpumüügi ripplaed 80 kr ruut, mis mulle üldse ei meeldinud, teised variandid olid juba 150 kr ruut. Seega kaldun nüüd ise ikkagi kipsplaat-lae kasuks. Kipsplaadi ruut on nii 27-30 kr, raamistik tuleb nagunii mõlemale alla ja tööraha juurde. Aga ikkagi tuleb kipsplaat tunduvalt soodsam ja tegelikult ka ilusam.
 
jorss 27. november 2003, kl 22.19
Kips, pahtel, seinex ja värv. Selles, et plaadi vahekohad näha jäävad, ei ole süüdi mitte materjal vaid ikka ja ainult tegija.
 
kuusealune 28. november 2003, kl 10.06
Mõtlen siin, et kui need vahtpolusteroolist plaadid lakke panna ja siis vahed näiteks kenade liistudega katta... Kas neid plaate värvida saab/tohib? Pole kunagi sellist lage nainud - äkki jääks päris kena ruudstik ja oleks odav ka... Mida asjatundjad arvavad??
 
Plahh 28. november 2003, kl 14.05
saab ja tohib värvida. pealegi ei pea ju ilge msutriga plaate valima. Ja päris hea näeb välja, kui seina sulatad samasse konteksti...ei pea isegi liistusid panema, kui hakkad panema lae keskelt, jookseb väga ilusti lae serva välja ja saad ilusti lõigata laeserva plaadid vastavaks.Et ehk liistuga saad vormistada lae ja seina vahelise ülemineku.
 
mari 28. november 2003, kl 18.24
Kõige odavam variant on kortsutatud paber tapeediliimiga lakke kleepida. Tööd on palju, aga tulemus ilus. Tegin juba ammu sellise lae, kõik kiidavad. Rulliga saab üle värvida, paber katki ei lähe.
 
K. 30. november 2003, kl 21.37
Isotexil on väga ilusad laeplaadid.
 
muhvel 01. detsember 2003, kl 13.31
Et ilus lagi on reeglina sile, valge ja soovitavalt kaetud mingi sünteetilise saastaga (küprok, vahtplaadid)?
Kus küll mina elanud ole?
 
aqua 03. detsember 2003, kl 19.34
Soovitan ka Isotexi, hea ja kiire panna, tulemus ilus!
 
kay 05. detsember 2003, kl 09.41
mina kavatsen ilusa lae saamiseks tapeedi lakke panna ja selle ära värvida. olen näinud ja meeldis.
 
juurikas 05. detsember 2003, kl 17.55
ma vist valin selle vahtpolusteroolist lae endale. Vaatasin, et üks plaat maksab mingi 6 krooni kuskil. Kas seda plaati oleks mõtekas mingi liimiga panna või silikoniga. AT 54 oli Pasol kunagi jube hea liim, kas mingit analoogi ka kuskil saada on.
 
tulehark 08. detsember 2003, kl 15.08
to juurikas:on silikoonliimid,mida saab püstoliga lasta(tagumisele poolele servadele ja risti ning plaat lakke),sutsu odavama hermeetikuga saab pärast vuugivahed ilusaks-kohe käi märja sõrmega või svammiga üle-oleneb mustrist kah,et konarlik ei jääks ja plaate ostes ei astu nendega ämbrisse,millel pole ääremustrit,siis ei jää kokkupanekukohad näha.liimhermetsi kulus liimimiseks 10 plaadile 1 tuub(35EEKi ringis).
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!