Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Remont
mööbli värvimine
 
ella 18. detsember 2003, kl 12.41
Andke palun hüva nõu, kes on mööblit värvinud!
Soovin üle värvida polüesteruksed ja laminaadist riiuli.
Kas on vaja tingimata pinda karestada, kas liivapaberiga?
Kas on vaja mingit kruntvärvi ka või kohe mööblivärv peale?
Ilmselt vaja kaks korda värvida?
 
anne 18. detsember 2003, kl 13.20
olen värvinud
tulemusega rahule ei jäänud kuigi lakk sai maha lihvitud.
käsitsi seda teha pole mõtet
ülgjuhul laminaati ei värvita ,tulemus----inetu
 
miisja 18. detsember 2003, kl 13.45
karesta kindlasti ja värvi korraliku mööblivärviga, kasvõi kolm korda, kui vaja. Eks tulemus sõltub paljudest asjaoludest, aga näiteks tume polüestermööbel on minu arust nii jube, et ma pigem lepin natuke kehvema kvaliteediga aga see-eest kifti värvi asjaga, kui jätan ta endiseks.Kruntida mina pole viitsinud, selle mõte vist tegelikult värvikulu vähendamine või .. ei tea, ma selline isetegija ja reeglitest ei hooli :P
 
anne 18. detsember 2003, kl 14.40
to misasja
mega irwwwwww
 
tegija 18. detsember 2003, kl 17.22
Tegime lapsele kirjutuslaua mingi kaheksakümnendatest oli vist.
Kõigepelt karestasin liivapberiga,siis värvisin
poroloonist rulliga.Tegin sahtlid veel toonist heledamad.
Värvisin vist tõesti 3*,aga tulemus sai hea.Tuttavad ohivad
oi kui vahva.Vanad mööblitükid on palju vastpidavamad,kui
uued.Teisele lapsele ostsime uue on teine juba katki.
 
kuu 18. detsember 2003, kl 23.54
Karestamine vajalik selleks, et koos sellega tasandad ka väiksemad ebatasasused jms. ja värv nakkub paremini.
Soovitaks kindlasti kruntida, sest siis kulub värvi vähem ja mõningatel juhtumitel on see ainus variant, kuidas ühtlast tulemust saavutada. Nimelt ei paista vana pind krundi alt enam välja ja siis ei pea sa n korda värvima - piisab kahest korrast. Ma proovisin ise mingit pinda remondi alguses ilma krundita teha ja 3x värvimisest ei piisanud. Pärast selgus, et vaja lihtsalt krunt panna ja siis oli kõik korras. Nii et õppetund omast käest võtta.
 
Ave 19. detsember 2003, kl 14.40
Olen palju mööblit värvinud,tegime terve lastetoa mööbli vanast sektsioonist.Nühkisin küll elu eest liivapaberiga,oli teine polüester.Aga magamistoas oli matt,see vana komplekt Riina,selle värvisime lillaks.Jäin väga rahule,lihtsalt ei suutnud seda pruuni enam vaadata.
Riidekapi andsin emale,kuna see oli liiga uus ja korralik,et värv peale tõmmata.
Kui ikka pole võimalust muud osata,siis pintsel kätte ja tuld.
Aga,pintsliga küll mitte,ikka rulliga ja hästi väiksega.Läheb küll kauem aega,aga tulemus parem.
Magamistoa tegin täis mati värviga ja jäi parem kui poolmatiga.
 
tahaks nõuannet 20. detsember 2003, kl 04.18
Kunagi ammu tagasi tellisin moodulkastid lastetuppa 40x40.neid kohe päris palju.Viisin ära suvilasse -nüüd tahaksin uuesti üle värvida,kuid kuidas saada valutumalt hakkama.Nimelt seest nii raske värvida ja mõned kastid 1 ja 2 riiuliga ja sinna kuidagi käsi ei mahu,et ilusasti teha/nõudmised enese vastu ka kasvanud/.
Praegune värv oranz nii kulunud. Praegu ka värve palju saadaval,millist soovitate,et tugevam oleks.Kaste saab ümber paigutatud teinekord-vahvad on nad küll ja hea interjööri aeg ajalt muuta.
 
tahaks nõuannet 20. detsember 2003, kl 04.19
Kunagi ammu tagasi tellisin moodulkastid lastetuppa 40x40.neid kohe päris palju.Viisin ära suvilasse -nüüd tahaksin uuesti üle värvida,kuid kuidas saada valutumalt hakkama.Nimelt seest nii raske värvida ja mõned kastid 1 ja 2 riiuliga ja sinna kuidagi käsi ei mahu,et ilusasti teha/nõudmised enese vastu ka kasvanud/.
Praegune värv oranz nii kulunud. Praegu ka värve palju saadaval,millist soovitate,et tugevam oleks.Kaste saab ümber paigutatud teinekord-vahvad on nad küll ja hea interjööri aeg ajalt muuta.
 
Kati 28. detsember 2003, kl 18.17
Mis firma värve te kasutanud olete?
 
haia 04. jaanuar 2004, kl 14.57
hehh teate , mis ma tegin. ostsin spry-värve. noodsamad 40x40 värvisin üle punase, sinise rohelisega ja kõigetippu lasin veel kuldset peale. lõpp lahe jäi. sihuke panki-fanki roki :))). laps ajas kapid kohe ära. viga aind see, et eriti kraapimist ei kannata. aga tõesti ilu jäi. effektikas.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!