Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Remont
Aknad - Plasto või Arutech?
 
nelli 18. aprill 2005, kl 14.43
Võtsin mõlemist hinnapakkumise, viimane oli tüki maad soodsam, aga annavad paigaldusgarantiid ainult 2 a, samuti tundub et on vene inimesed, äkki üldse eestit ei räägi? Kas siin keegi julgeb Arutechi kiita?
 
:) 18. aprill 2005, kl 14.52
Plastoga väga rahul, töö tehti kiiresti ja kvaliteetselt ja poisid olid ka toredad ning eestlased.
 
spets 18. aprill 2005, kl 15.31
Ära Arutechi küll vali, omal kurb kogemus. Alguses on üks hind, pärast nõuavad juurde, kvaliteet pole ka suurem asi.
 
hipi 18. aprill 2005, kl 15.59
Ikka mõlemad ja ülestikku!
 
ettevaatust 18. aprill 2005, kl 16.39
No Hipi meil tuntud plastmassi vihkaja. Teemaalgataja vaata allpool teemat Plastakende palede viimistlusest, seal tuleb välja et Plasto ei taha teha palede viimistlust, kui vajad ka seda teenust siis võid selle Plastoga kimpu jääda.On ju veel palju aknafirmasid,edu valimisel.
 
siisike 18. aprill 2005, kl 19.37
Üks töökaaslane pani just Plastmerki omad. Tegid ka paled ära, maja ise vilets ja ühe akna palede tegemiseks kulus 6 tundi, aga nurisemata tegid ära ja töö korralik. Aken ise oli suhteliselt soodne.
 
aga vaata ka koduakeaga praegu 19. aprill 2005, kl 10.05
on ju "Koduaknal" sünnipäeva hinnad,eile oli -40% täna siis -39%
jne. vist ole 35% välja.
 
Raina 19. aprill 2005, kl 10.31

ma võtsin mitmelt firmalt pakkumise sh. ka Plasto.Eesti firma aga kallim kui teised.

Kõige parema hinna-kvaliteedi suhte sain hoopis Uued Aknad firmast.
 
Uus 19. aprill 2005, kl 10.51
Küsi hinnapakkumist Fenster`ist.Seal aprilli kuus soodukas 40%,maksepuhkus,järelmaksuvõimalus...0%sissemakse...
Uurisin ise ka Okkoplastist ja Arutechist,aga seal kõige soodsam.
 
põrr 19. aprill 2005, kl 11.46
Ärge nende soodukate õnge küll minge. Ma käisin pool Tartu linna läbi ja võtsin umbes 8 pakkumist. Näiteks Vesmontil on täishinnaga aknad odavamad kui enamikel firmadel suurelt reklaamitama 25-40% soodustusega (näiteks Fenster, Plasto, Uued Aknad).
See soodukate värk on puhasd tarbija eksitamine ja see oleks päris Tarbijakaitse case tegelikult. Juhul kui valite mõne nn. soodustusega firma küsige veel nn. reaalset soodustust juurde.
 
minna 19. aprill 2005, kl 13.44
põrri jutt on jumala õige!
 
teele 19. aprill 2005, kl 14.02
mina võtsin arutechist, mustamäel elan,veidi üle aasta tagasi. mul ei ole ühtegi etteheidet, aknapõsed tegi ka sama firma, vahetasin 4 akend, neist üks rõduuksega, aknavahetus läks veits alla 3 tunni ja põsed+viimistlemine pea 5 tundi. seni küll kõik toimib, mikrotuulutus ka.
 
uus 20. aprill 2005, kl 10.43
Ega ma muidugi pole siin ilmas milleski nii kindel.Ise ei võtnud mingit akent kuskilt.Ei tahagi neid järelmakse.Otsustasin ise enda vanad aknad korda teha-värnitsaga võõbata,värvida,uued klaasid tellida ja need siis silikooniga ette panna.Arvan,et tulemus tuleb sama,aga muidugi palju odavam.
 
siilu 21. aprill 2005, kl 12.09
meil vahetas aknad glaskek. väga ilusti on kõik tehtud ja allahindlust sai ka, kuigi mujalt saaks odavamalt. aga töö on tõesti tipp-topp ja kiiresti tehtud ka, aknad ka kvaliteetsed. soovitan :)
 
.... 01. mai 2005, kl 16.04
Julgen soovitada kindlalt Plastot! Inimene kes tellib aknaid ei telli neid tavaliselt ju eri firmadest ja loomulikult on ta uute akende ja viimistlusega rahul!
Plaso pakub küll viimistlust!!!!
Tihtipeale tehakse viimistlus ühe päevaga või koguni samal päeval kui aknad paigaldatakse- see ei ole sugugi õige tegu!
Viimistlus peaks toimuma ikkagi kahe päevaga(kui värvitakse ka paled üle), värv peaks olema ka mingi pesemiskindlusega!
Tean et mõned firmad kasuatabd tavalist lae värvi aga mis teha!
Eks inimesed ju tahavad võimalikult odavalt hakkma saada, kuid see võib hiljem lisakulutusi juurde tekitada!
Soovitaksin kindlasti Plastot kui eelistate kvalteetset akent!
Plasto akendes on tunduvalt rohkem kasutusel metall tugevdusi mis teeb ka akna vb kallimaks aga see eest on see mugav ja kindel!
 
..... 30. jaanuar 2013, kl 00.53
Mina küll ARUTECH ei soovita, sest lasin neil paigaldada uued PC aknad ja nende poolt töömees pani suure akna mõõtmisega 10 cm. mööda. Paigaldajad naersid, kuid panid ikka ette. Järgmisel päeval, kui firmasse helistasin, olid nad juba sellest teadlikud. Ja pakkusid lahenduseks, et teevad mulle uue välis liimistlusele hinnapakkumise,mille eest mina muidugi pean maksma. Nende tehtud viga, kannatajaks pooleks ikka mina.
Ka liimistlusega ei tule nad korralikult toime, sest jätavad töö poolikuks.
alissandra 30. jaanuar 2013, kl 07.38
Ja sa lasid 10 cm väiksema akna ette panna? Kui on nendel vales mõõdus aknad valmistatud, peavad nad uue tegema.


Ja üldse oleks huviatv teada, kuidas selline ka ees saab püsida?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati alissandra 30.01.2013 07.39.
 
r 30. jaanuar 2013, kl 21.50
Püsivad ees küll - mul kadunud ämm tellis Fensterist ja sama kala. Mina nägin seda muidugi siis kui aknad juba ees ja ämm aktile alla kirjutanud. Nii palju mõistust paigaldajatel ikka oli, et ei lasknud kahele poole 5 cm vahtu vaid panid penoribad vahele. Igatahes siiani püsivad - vist mingi 7 aastat juba.
 
kogemus 02. veebruar 2013, kl 10.53
mul Plastoga hea kogemus. Aknad juba mitu aastat ees ja kuskilt ei logise.
 
Einoh 28. märts 2013, kl 11.39
mis te selle plasto ümber kõik jahute, see kõige kallim firma, nii palju tegijaid on eestis ju, kui just poolast toodud aknaid ei taha
 
a 30. märts 2013, kl 08.02
olen järjepanu tellinud kõik arytechist -meeldiv teenindus,korralik töö !
 
urmas 20. juuli 2013, kl 01.51
arutechi omanik on üks suur ihnur ja koi ja tänu temale on paljud asjad viletsad.
 
Kas 28. oktoober 2013, kl 07.59
Kas Arutechi paigaldajad on Pärnust või sõidavad mujalt Pärnusse? Kas keegi on lasknud endale Pärnus Arutechil aknaid panna ja kuidas rahul olete?
 
Scarp 04. november 2013, kl 12.12
Ma tahan ka paar uut akent lasta teha, aga plastaknad ei sobi. Ikka puit peab olema. Muidu oleks huvitatud küll, kes ja kus häid puitaknaid teeb ja kas kuskil on võimalik lasta ka vanas stiilis mitmeruudulisi puitaknaid teha, kuid millel ikka pakett sees on.
 
t 06. november 2013, kl 23.26
tippkvaliteeti pakub eelkõige Lasita, Fenestra ja Viking on ka väga head ja kvaliteetsed.
 
Plastiline Oknoo 10. mai 2019, kl 16.55
Ka meie märg vallatu Maaja sai omale värske meikapi mis väljendub uutes plastakendes
 
Reklaam 20. mai 2019, kl 11.48
Kui su Windows ei boodi tule meile ja osta pakettaknad
 
Reklaam 20. mai 2019, kl 11.50
Kui su Windows ei boodi tule meie poodi ja osta pakettaknad
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!